Vzkříšení démona

• USA The Lazarus Effect (více)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

fasser

Jedním slovem KATASTROFA! I přes většinu záporných hodnocení, jsem žil v očekávání, že to snad nebude až takový propadák, ale bohužel je. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bububu a fajront! Jedna hvězda Olivii za ten její povedený fejs...jinak je tento rádoby horor naprosto k ho.nu! ()

KubaST

Komorní a překvapivě krátký film. Námět zajímavý, ale šlo to podstatně lépe rozvinout a ne jednotlivé postavy tak rychle a bez nápadu "ukončovat". Hlavní motiv ke zhlédnutí byla pro mě má oblíbená Olivia Wilde, z které šel místy opravdu strach.... ()

tompolicky

Směsice filmů jako Všemocný, Vymítač ďábla, Poltergiest,Noční můra v Elm Street apod. v jednom. Líbila se mi však myšlenka a nápad, ze kterého ale tvůrci asi nedostali maximum, snímek by měl určitě větší potenciál, možná pod jiným režisérem, možná s jiným obsazením. Olivia je bohužel chladná jako lednová noc a všeobecně jí role moc nevěřím, stejně je tomu i tady. Potěšilo mě pár dobrých lekaček, po kterých jsem málem musel hledat toaletní papír. Dále hvězda za to, že se nejedná o film, kde vidím hektolitry krve, prostě takový low-end/soft-horor na víkendovou noc, kterým rozhodně nic nezkazíte. Stopro lepší průměr. ()

k.rakonos

Nebylo to vůbec tak špatné, jak to podprůměrně vypadá dle procent hodnocení. Solidní námět, mysteriózně hororové zpracování, snad jen mohlo být více propracovanějších lekaček. U mě lehký nadprůměr. 3 a 1/2 hvězdy. ()

nolitimere

Skvelý námet, no konečný výsledok až tak nezaujal mohlo to byť viac premakanejšie.Je pravda , že v dnešnej dobe natočiť fakt dobrý horor je už skôr beh na dlhé trate my deti 80 až 90 rokov budeme však nadalej dúfať , že príde niekto kto nám dokáže , že sa to ešte dá.V tomto prípade platí staré známe aj snaha sa cení ... ()

eoj

Na hraně, ke třetí hvězdě jsem se přiklonil kvůli 1/ originálnímu (nebo alespoň dlouho nepoužitému) námětu 2/ velice rozumné délce Film je nicméně na hraně mezi 2-3*, přičemž k podprůměru ho sráží především režie bez nápadu. Tedy trochu promarněná šance, ale neurazí. ()

Aresko123

Slabota a stokrat videne a stokrat natocene.... ziadna originalita, dokonca ani len s tym psom to neni origos.... to si nemohli vybrat nejake ine neokukane zviera? napr. lenochoda z Doby ladovej??? ()

goodridge

Tak trochu suché a otrepané. Ale díky bohu nebolo to dlhé, malo to aj určitú atmosféru ak aj nie moc dusnú. Olivia Wilde je veľmi sexi kosť, tej niet čo vytknúť. Lakačky sem tam zafungovali ale predsa je to len taký šedý priemer ktorý ničím neurazí. Stojí to o jedno pozretie. Atmosféra sa ťahala priamo celým filmom, takže ma to vedelo prinútiť sledovať film. Nudiť som sa určite nenudil. ()

Bruce0659

Celý dej sa odohráva v jednej laborke, v ktorej partia mladých vedcov po nešťastnej náhode urobí osudovú chybu... Prvá krv sa dostala na scénu až niekedy v 58. minúte. Celé mi to prišlo amatérske, nedotiahnuté. No napriek tomu sa priznám, že som sa trochu bál. 45% ()

perceptio

Celkem standardní béčko s jinak docela originálním nápadem. Občas slušné "lekačky". Největším minusem pro mě jsou hodně předvídatelné scény. I děj se mohl ještě trochu víc rozvést. Olivia je jinak skvělá. ()

Horryx

Dobře, několikrát jsem se lekl. Nicméně očekávám od filmu, že mě bude i bavit a tady to rozhodně nehrozilo. ()

gfrusvk

Netušil som, že tomuto filmu dám nakoniec len dve hviezdy. Totiž od začiatku do približne dvoch tretín ma to nenormálne bavilo, bol to taký svižný rozjazd, taká strašne pútavá príprava na nejakú hlavnú myšlienku filmu.. ktorá mi prišla úplne odfláknutá, ako keby si tvorcovia povedali, že už sa dostali na 80% rozpočtu a teraz narýchlo vymýšľali, ako to pokračovanie tak dobrého nápadu vymyslieť a naplácať do 25 minút.. hrozná škoda, naozaj som po takom luxusnom vtiahnutí do deja čakal nejakú lepšiu hlavnú pointu... malo to potenciál.. :( ()

Leira

Já se teda bála fest, na těch 47% to fakt není, dávám 75%. Trpí to trochu absencí dalšúch postav, komparzu - děj se odehrává v podstatě v jedné laboratoři, jedné domácí laboratoři a na pár chodbách. Čím to netrpí, je předvídatelnost. Zpětně tam ta vodítka vidět jsou, ale má to šťávu, která u obrazovky zaměstná. A o to přece jde. ()

Dalajlada

Chvílemi mi tento film připomínal A nightmare on Elm Street a Pet Sematary. Postavy byly tak nudné, že mi k srdci nepřirostly a bylo mi totálně jedno, co se s nimi děje. Za vlasy přitažený a tuctový scénář tomu vůbec nepomohl. ()