Vzkříšení démona

• USA The Lazarus Effect (více)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

wallax

Podpriemerný horor na ktorý som sa celkom tešil. Za prvé, má v sebe zaujímavý nápad, za druhé opiera sa o duchovno/pekelno/démonickú tématiku, ktorú mám rád a za tretie tam hrá chrumkavá Olivia Wilde. Film, ale ani zďaleka nesplnil moje očakávania a jeho jediné veľké pozitívum je (a nemalo by byť), že film nie je dlhý a plynul celkom rýchlo...a tak ani chyby, ktoré obsahuje nestihli silno zarezonovať a prinútiť vypnúť túto maškarádu a ukončiť tak prípadné trápenie. ()

blondboss

Vskutku nič výnimočné, ale určite ani zatrateniahodné. Lazarus Effect využíva klasické hororové pátosy na udržania diváka v strehu a občas sa aj darí naozaj ma miknúť. To klasické klišé sa tu nedalo prehliadnuť, ale odkaz na potenciálne pokračovanie by dávalo veľmi slušný prísľub do budúcnosti, že z tohto filmu by mohol byť ešte omnoho úspešnejší počin. 55 % ()

Ace.A.T.L.

Ale jo :) Neni to horor prošpikovanej efektama a kdo ví čím. Je to správně bubákovský, lekačky ucházející, atmosféra místy hodně zajímavá a hustá. Je to takový to, co vleze pod kůži a příjemně znejistí. Za mě pěkný 4* a DOPORUČUJU ()

Emperor1

tenhle film je taková směska vědy, psychoanalýzy a parapsychologie, doslova slátanina, kdy člověk, konkrétně tedy já, tápe, kam si to zaškatulkovat a o co tam vlastně šlo ... mám pocit, že se to tvůrcům nějak rozpadalo pod rukama už od začátku ... přitom by se dalo třeba s motivem náhle získaných schopností typu telekineze či telepatie pracovat mnohem líp, kdyby tuhle složku trochu rozvedli na způsob filmu "Dotek Medúzy", mohlo to být mnohem zajímavější (třebaže ne tak originální), než se snažit za každou cenu dělat bububu ... pěkná scéna byla s tím psem, kterej pozoruje spící Olivii, to mě navnadilo, jenže pak už se nic zajímavého nedělo ... škoda promarněné příležitosti ... ()

david666

Ale jo Olivia společně s dalšími solidními herci film pozvedla nadprůměr. Žádná vata - uzavřené prostředí, atmosféra. Solidní práce ()

Nominant

V poslednom čase neviem, čo sa deje, ale horory ako žáner už nie sú to,čo bývali kedysi. Veľmi slabý film, kde som rád, že som si rozmyslel možnosť ísť naň do kina. Boli by to určite úplne vyhodené peniaze - radšej by som si za ne kúpil prázdny rám na obraz a pozeral naň. Možno by som zažil viac. ()

Snibrota

Jedna hviezda a to len kvoli tomu ze som sa raz zlakol a Doktora Housa zboznujem. Mozno ze aj herecke vykony stoja za zmienku ale dej akoby stratili niekde pred atelierom. ()

blade23mc

Na tomhle byl opravdu výborný jen a jen trailer, ve kterém kupodivu snad byla ukázaná smrt téměř každého spolupracovníka námi posedlé milé Olívii... Takže film opravdu ničím jiným nepřekvapí. Atmosféra se stěží dá nazývat strašidelnou či nějakou lekavou. Dvě hvězdy za Wilde a Peterse a to je asi tak vše ať moc nežeru! .. 30% ()

kramatos

Pěkná dcérečka, banda kokotů, oživování čoklů, plné skříně vědců a máme z toho vcelku solidní ďáblovinu. ()

Maraboy

Začátek se táhne jak vařená nudle a konec mě příjde zas jak na koksu, čekal jsem od toho víc. Myšlenka dobrá ,ale provedení už je horší. ()

brasek

Hráči so smrťou v novom šate, tentoraz s "démonom", aj keď démon je len marketingový ťah od distribútora. Atmosféra stojí na hre svetla a tmy, nijako zvláštny príbeh okorenený balastom vo forme snov a prelínania sa reality. Čakal som viac... ()

DJMaroko

Taková jednohubka jednou a dost. Začátek má hodně pomalý rozjezd, ale pak už to šlo není to úplně nejhorší. Kamera se mi líbila. ()

Sunwheel

Až veľmi rýchla jednohubka, ktorá sa mohla trošku natiahnuť a niektoré pasáže viac vystupňovať aby z toho mohol byť hororovejší zážitok. Ale na jedno pozretie neurazí ani nenadchne. ()

breebee

Minulý týden Ghoul, tento týden tohle. Maturita se bíží, prokrastinace v plném proudu a jakákoliv záminka pro vypadnutí z domu se hodí. Tohle ale opravdu nevyšlo. Říkala jsem si: Olivia Wilde není úplně béčková herečka, Evan Peters je hororový herec číslo jedna (to musí každý uznat), takže to zase takový shit být nemůže. Ale překonalo to má očekávání. Zpočátku jsem se těšila tomu, že film působil draze, tudíž nemůže být až tak špatný. Ba jo. Lekačky o ničem, necukla jsem sebou ani jednou. Point byl možná zajímavý, ale vůbec nebyl dotažený do konce. Závěr? Nic moc. Moc zdlouhavý začátek, zajímavé téma zabité. Prostě průšvih jak se patří. A drahé to bylo jen proto, že tam nikdo nehrál. P.S. soudě podle traierů (které jsem opět málem nestihla) nás čeká pár docela zajímavých horůrků, no jsem na to zvědavá. ()

mcamino

Horory nemusím, nicméně jsem se vydal do kina a potvrdilo se, horory prostě nejsou můj šálek kávy a taky jsem na to dost ,,posera". Když pominu děsivé scény, které jsou pro mě jak pěst na oko, je tu příběh, který není až tak zlý, nicméně nesměl by být pojatý jako horor. Téma slušné, ale na mě hříšně málo využitý potenciál. Musím dát 2*, bohužel. ()

De Large

Dobrý potenciál, pointa poslabšia, ale "zaděláno" na slušné pokračovanie... až tam bude menej démona a viac psychológie, mohlo by to byť super. ()