Albert a Eva, oba rozvedení a zaskočení, že se jejich ratolesti brzy vydají za studii. Po jejich náhodném setkání na jednom večírku by nové romanci nemuselo nic bránit. Ale o slovo se hlásí i jejich komplikované povahy. Masérka Eva je trochu flákač, Albert se trápí kvůli nadváze a jejímu vlivu na sex. I tak by to mohl být krásný vztah. Kdyby nebylo Eviny nové klientky, z níž se vyklube Albertova bývalá žena. Díky pozornosti k detailům a vykreslení obou protagonistů nejde jen o romantickou komedii, ale i o drobnou sociální a charakterovou studii, v níž se smích pojí s nejistotami, pochybami a emočními zmatky. (Febiofest)

Aljak

Celkom dobré, ale v podstate nič výnimočné. Zo všetkého najviac sa mi páčilo, že to pôsobilo tak nenútene a neboli v tom žiadny zbytočné klišé prvky. Príbeh bol zaujímavý, aj zápletka a celkovo aj tie postavy, ale nemalo to taký ten kvalitný emocionálny spád ako by sa na takýto film asi patrilo. Prišlo mi to miestami také chladné a málo precítené, pritom postavy Evy, Alberta a Marianny sa priam núkali na to, aby na nich bola vytvorená celá škála emocionálnych stavov a prejavov. Takže asi toto je najväčší problém celého filmu - tá ťažkopádnosť. Inak to bolo celkom solídne, najmä zápletka a tá dilema o tom ako sa zachovať v tejto situácii - sám by som asi nevedel čo robiť na mieste Evy. Mimochodom, Julia Louis-Dreyfus je veľká sympaťáčka. ()

Streeper

Příjemná, romantická komedie, která neurazí, ale spíše potěší. Dobře to plyne, ale místy je to utahané až nudné, ale jinak se na to koukat dá. Hlavní herci jsou příjemní a chemie mezi nimi je znát. ()

PROCESOR

První půlka pohodička, pak se to začíná postupně utahovat, ale řekl bych, že je to ze života víc, než si dokážem přiznat. Není horší zabiják vztahu na začátku než to, když jste si tím druhým moc jisti a záměrně? (nechtěně) ho třeba před kámoši shodíte, aby jste dokázali, že máte navrch... ()

Juto

Film je ďalšia ohromne dobre spracovaná, inteligentná dráma o ľuďoch s komplikovaným životom, ktorí robia zlé rozhodnutia a pokúšajú sa urobiť správnu vec. 6/10 ()

dr.fish

Masérka po rozvodu, osamělá s dcerou, pár přátel, stereotyp. Od života nic moc nečeká. Potká chlapíka, rozvedeného, dají to dohromady. Oba ale táhnou za sebou svou minulost, bývalé partnery a přináší to komplikace. Začínat znova ve čtyřiceti, v padesáti, s dětma, který zrovna jdou na vysokou, je téma, které nabízí spoustu možností. V tomto filmu ale potenciál vyčerpán zdaleka nebyl. Nejhorší jsou ty otřesné dialogy, to se fakt nedá vydržet. Jediný normální je Gandolfini, ten hraje civilně. Dreyfussová roli nezvládla a ostatní jsou dost mimo. Snímek mne iritoval, jelikož charaktery postav ve filmu jsou buďto nereálné anebo nesympatické. S maximálním přemáháním jsem se dodíval až do konce. 50% ()

kocik1

Docela příjemné překvapení. Vcelku milý povídací film o vztazích, o tom, jak člověka dokáže ovlivnit pohled druhého i o stále stejných chybách v (ne)komunikaci, které děláme stejně v patnácti jako v padesáti. ()

Johnny.ARN odpad!

Koho zaujímajú tie drísty a nudné životy čo vedú? Pomalé, nesympatickí herci, miestami veľmi lacné. Neviem komu to je určené, ale mne nie. ODPAD! ()

Siri69

Tenhle film mě mile překvapil! Pohodoví herci, hlavně James Gandolfini (bohužel až po shlédnutí tohohle filmu jsem zjistil, že už není mezi námi), povedené vtipy, no prostě příjemné pokoukání. Lehce nadprůměrná romantická komedie. 3,5* ()

Mr.Dogman

Kdyby se Enough Said neslo v duchu prvních dvaceti minut a nepřibyla by žádná výrazná zápletka, tak bych šel rovnou na plný počet. Enough Said zápletku nepotřebovalo, úplně by stačilo pozorovat skvělou chemii mezi hlavními postavami a nenechat se rušit rádoby originálním příběhem. Jinak ale skvěle pobavilo, až jsem měl pocit, jako bych sledoval konverzaci z Gilmorek. ()

vitekpe

Ctvrtou hvezdu pridavam za basnirku Catherine Keener. Ta se mi libila, resp. takhle presne si basnirku predstavuju i ja... 4- ()

Heraldika

Hodně příjemná záležitost, takové 3,5 hvězdičky. Zasmála jsem se i uronila slzu a myslím, že za deset, patnáct let film ještě víc docením :-) ()

KoRner

Naozaj milý a veľmi nekonfliktný film. Nič pre intelektuálov, či milovníkov komplikovanosti, ale inak dobrá voľba na pohodový sobotný večer. ()

Mistickzz

Opäť ďalší film, ktorý dozaista nie je zlý, len ma tieto rozprávačky málokedy zaujmú naplno. James Gandolfini parádny, škoda ho... ()

DavidS.

Film o milovaných i nenáviděných detailech aneb vztahovka pro starší a pokročilé...Dialogová smršť, která je překvapivě svěží, chytrá i vtipná... Julia Louis-Dreyfus zjevením... ()