Když policejní detektiv z Baton Rouge, Bud Carter (Dafoe), zatkne nájemného vraha Jesse Weilanda (Dillon), přesvědčí ho, aby se stal informátorem a donášel na nejmocnější zločinecký gang celého jihu. Podsvětí ale odhalí Weilandovu pravou totožnost a nařídí Carterovu smrt. Oba musí spojit své síly, aby gang rozprášili a dostali za mříže nejvyššího šéfa (Berenger), který má vše na svědomí. (Bontonfilm)

klerik

Film možno nemá úplne konzistentný príbeh, ale ak máte radi policajné i gangsterské filmy dokáže uspokojiť (minimálne na takých šesťdesiatpäť percent :-)). Možno sa dalo viac popracovať na vzťahoch medzi hlavnými protagonistami, ale Dillon a Dafoe (aj Berenger) sú skrátka turbo charizmatickí herci. JOHN WICK bol určite čistejšia (a svojim spôsobom aj zábavnejšia) žánrovka ale mňa v celkovom súčte bodov bavil asi rovnako ako Bad Country. Celkom ma bavilo aj to, že tvorcova sa v akciách snažia o realistický handycam feeling, aký majú Mannove filmy... ()

Chrustyn

Mohlo to být drsné béčko ze staré školy, ale díky tvůrčí neschopnosti a prkennosti herců se jedná o ničím zajímavý thriller, který by neuspěl ani před 30 lety. V dnešní době, už ani nemá cenu s ním ztrácet čas. ()

Flego

Problémom tohto filmu je, že chce byť priemerným a robí všetko preto, aby takým aj bol. Príbeh podľa skutočnej udalosti má vcelku sympatické obsadenie, ale spracovanie si žiadalo skúsenejšieho režiséra a lepšieho strihača. ()

Morholt

Rutinnérská retro práce z drsného amerického Jihu, ve které proti sobě po letech stanuli Willem Dafoe a Tom Berenger za zdatné asistence Matta Dillona. Kriminálka, která sice ničím nepřekvapí a vyloženě nezaujme, ale ten osmdesátkový styl tomu seděl a herci byli parádní. Pro staromilce ideální. 60% ()

Terva

CITÁT - Země bez zákona? Ale to není pravda.......... Příběh z Jižní Louisiany ve kterém si zahrál Willem Dafoe detektiva Buda Cartera. Příběh je velmi zajímavý, hudba dobrá a herecké obsazení je povedené. Jenže přesto to není ono. Příběh vás nedokáže vtáhnout do obsahu a mnohdy jsem zjistil, že film moc nevnímám a, jak se tak říká: koukám "kde co kolem létá". Nejhorší je Český dabing - je příšerný. Ale znám lék - přepnout na původní jazyk a pustit si naše titulky. CITÁT - Co tak čumíš, uzenáči!!!...... ()

Marsik

Kurňa, já jsem ale spokojenej. Takový typ filmu jsem potřeboval jako prase drbání. Momentálně má Bad Country 58% a já se opět a znovu utvrzuji v tom, že se nevyplatí vždycky dávat na aktuální hodnocení. Protože pak bych přišel o skvělé akční krimi drama. Dle mého je to tady na čsfd strašně nedoceněný film, který se může tvářit na první dojem amatérsky a suše, ale ve skutečnosti má rozhodně co nabídnout. Už jenom super zápletka, akce, herecký výkon Dillona, napětí i smutné momenty. Jak jsem řekl...tohle je prostě moje gusto a dneska mi snímek parádně sedl. Mám pouze 2 mini výtky. Podle mě mohlo odhalení Dillona prasknout později (přineslo by to více konfrontací mezi ním, bossem a dalšími kumpány, kteří by ho začali podezírat) a za druhé závěrečný knife-fight nebyl tak dobře natočený, abych si řekl: "Joo, to bylo finále". Ovšem to jsou z mého pohledu opravdu jen drobnosti, a tak mohu říct, že jsem byl téměř maximálně spokojen. Režisér Chris Brinker nám tu po sobě zanechal velmi dobrý film (rest in peace). 80% ()

DEXTER099

Thriller ,který nenabízí nic nového,ale zároveň stojí na hereckých výkonech což se o příběhu říct nedá.Když se vrah přidá na stranu policie a začne s ní spolupracovat bylo zfilmováno už víckrát,ale plus na tomto filmu je především výkon ústřední dvojice a za ně dávám za mě 65% a tři hvězdy. ()

erased

Já vím, o mrtvých by se mělo jen v dobrém, jenže režisérovi se podařilo natočit tak tuctové osmdesátkové krimi-akční céčko, že nebýt několika známých tváří, neštěkl by po Bad Country jediný pes. A to je ještě tuctovost z mé strany kompliment, takto otřesně napsané dialogy, kvůli tomu naprosto nesympatické a odosobněné postavy, neexistující gradaci a levné a nepovedené využití atraktivního a stále více trendy prostředí amerického jihu by totiž člověk i mezi Seagalovkami pohledal. Chudý rozpočet se nakonec nejvíc podepisuje na akci, protože ani ta přes slušný počet ve filmu vystřelených kulek nedokáže této tragédii dodat jakýkoli náboj. Osobní poznámka: Willem Dafoe v roli drsoně se po Grandhotelu Budapešť už asi nikdy nebude dát brát vážně. ()

kaylin

Kdyby to nebylo až tak průměrné, je to celkem zajímavý film. Jenže ono to průměrné je a nepřináší to nic moc navíc. Herci jsou dobří, jejich výkony přesvědčivé přesně tak, jak je potřeba. Není to moc zamotané, je to prostě o chlapech, co chtějí udělat jednu dobrou věc i když je zde riziko, že to nemusí přežít. Fajn, ale nic skvělého. ()

vegetol.mp

Další z filmů, který potvrzuje, že pár skvělých herců je mnohem víc, než velký rozpočet a drahé digitální triky. Solidní krimi drama, ve kterém se problémy řeší věcne a bez zbytečných keců. Herci v originále naprosto parádní, mrtvol je dostatek, krev vesele stříká a drsný to je tak akorát. Rozhodně příjemné překvapení. ()

stuntmanMIKE

Ty vole ja už som úplne konsternovaný z hodnotení na tejto databáze. Tak oni Vám naservírujú parádne krimi s perfektnými hercami a vy tomu dáte mizerných 57%. Waco a tebe chcem odkázať, aby si ostal pri céčkových a béčkových akčných filmoch, pretože o iných žánroch vieš kulové... toto má byť akčný film až na poslednom mieste... ()

bourec

První půlka filmu byla celkem nuda.Buranská krimi,do který zapadli i herci v hlavních rolích.Celkově s minimem akce,emoce nikde,prostě pozvolna plynoucí nezajímavý běčko.Druhá polovina už ale byla celkem lepší,hlavně po smutný události se to rozjelo.Celkově se dostanu na slabší tři.50%. ()

carlos 2010

Film je zručne natočený, herci OK, ale nič nové neprináša. Ziadne napätie, žiadna akcia, žiadna zápletka, trocha nudí. Neviem pre koho je vlastne určený. ()

sator

Za naprosto prokoučované považuji výběr podobných typů do hlavních rolí (záměr, jako že si sou v podstatě podobní ?), jinak i přesto je to spíš zívačka...která se v půlce ale rozjíždí :)) ()

alchac

Ani v nejdivočejším vlhkém snu by mě nenapadlo, že v Holém údu ještě svedou nepatetickou a studenou (= nehippoendovou), uvěřitelnou, francouzsky zaprášenou krimi žánrovku ve stylu "místní hajzlové & federální blbci vs. ještě větší místní KKK hajzlové," kde dobré skutky hrdinů bývají po zásluze potrestány. Dillon sice není Delon, ovšem v tomto případě jenom o fous. O knír. A Elias navíc konečně srovnal skóre s Barnesem. ()

Woody77

Nech si hovorí co chce kto chce páčil sa mi tento filmik. Áno téma často natočená a aj lepšie no žeby to bolo až také slabé tak to nie 😉 ()

Johnny.ARN

Tento film si zaslúžil lepší scenár a zápletku, nič viac. Postavy skvelé, atmosféra tiež, réžia ušla. Len to viac prehlbiť a prísť s niečim lepším. 3 z 5 ()

Sfinkter

Dobré obsazení ve snímku jedoucím na půl plynu. Za poctivou práci však poctivé tři hvězdy, paradoxně dialogy a kresba postav mají mnohem větší sílu než akční scény působící televizně. ()

pabulator

Jedna z těch laciných jednohubek ,kterou hodinu a půl převalujete na jazyku a když ji s vypětím všech sil polknete lačníte ihned po pořádném fláku libového masíčka abyste tu jižanskou pachuť přebili něčím kvalitním. ()