Když policejní detektiv z Baton Rouge, Bud Carter (Dafoe), zatkne nájemného vraha Jesse Weilanda (Dillon), přesvědčí ho, aby se stal informátorem a donášel na nejmocnější zločinecký gang celého jihu. Podsvětí ale odhalí Weilandovu pravou totožnost a nařídí Carterovu smrt. Oba musí spojit své síly, aby gang rozprášili a dostali za mříže nejvyššího šéfa (Berenger), který má vše na svědomí. (Bontonfilm)

Pump

Taková pěkná vykradačka se skvělým Willem Dafoe. Není to úplně špatné a dalo se na to koukat, ale pokud čekáte nějaký solidní film raději sáhněte jinam. Tento film se mi zdá vhodný pro televizní vysílání. ()

zdenny

Krimithriller z kategorie celkem zbytečných.Byly tam úvodní titulky, závěrečné titulky a něco mezi tím. A to něco bylo, že člověk pracující pro místního bosse se za příslib klidného života spojí s poldou, aby dostali na kolena právě tohoto bosse a jeho partu. Ono to mohlo být dobré, ale ne nudným způsobem, jakým to bylo natočeno. ()

JohnSmith

Až mě to mile překvapilo. Dobré herecké obsazení a slušný materiál. K tomu retro z 80. let. Při pohledu na Dafoea a Berengera jsem si vzpomněl na Četu a uvědomil si jak čas letí. ()

Siri69

První třetina filmu je v podstatě stejná jako v každém béčkovém krimi-thrilleru: seznámení s postavami, jakoby nějaká ta akce na úvod a dá se říct prozrazení toho, o čem celý film bude. Zbytek filmu už je o něco zajímavější, jelikož je vše vysvětleno trochu podrobněji a přijde i pár zajímavých zvratů. Průměrný film (podle skutečnosti) o snaze zničit náckovský zločinecký gang. 2,5* ()

zolo23

Priemerná žánrovka, ktorá náročné publikum uspokojiť nemôže. Ten príbeh i keď sa jedná o skutočné udalosti je docela obyčajný, dejová línia je na jednej vlne a chýba tu scéna, ktorá by tento film aspoň z časti vytrhla z priemeru. Film nesie na pleciach ako vždy výborný Dafoe, ktorému ako tak sekunduje Matt Dillon. Ostatné postavy nezaujímavé, Tom Berenger iba priemerný a je vidieť ,že čas si i u neho vyberá neúprosnú daň. Ako odychovka na víkendové popoludnie o.k. ()

LexBarker

Osmdesátky jak vyšité,i stylem vyprávění.Chvílemi jsem měl pocit,že koukám na televizní film.Někteří herci hluboko pod průměrem...a ještě jedna věc...dabing to sráží dolů o další úroveň... ()

klukluka

Moc mě to nechytlo. Snad, že jsem to bral jako nějakou oddechovku s 57 procenty..? Vážně to na mě tentokrát mělo zcela zásadní vliv. Říkal jsem si, že film s takovým hodnocením určitě nebude nic moc. Přitom se mi už párkrát stalo, že mě podobný "outsider" příjemně překvapil. Ale Prohnilé zemi se to nepodařilo. Příběh nemusel být sám o sobě až tak špatný, ale nesedla mi forma - především kamera. Ta se mi zdála být až jakoby televizní (teď vidím, že to nebyl TV film). Z té nedostatečné pozornosti, kterou jsem tomu věnoval, mi ještě utkvěly v paměti naprosto nepřehledné přestřelky. Vybavuju si asi dvě a ani v jednom případě jsem vůbec netušil, kdo do koho pálí. Ochota Jesseho spolupracovat s policií a míra jeho spolupráce byly taky obtížně uvěřitelné. Ale to už na tom možná hledám zbytečně hnidy. ()

korndaddy

Docela dobrý céčko? Nebo celkem špatný béčko? Willem Dafoe není prostě detektiv a ani tak Berenger není nejkrutější cappo di tutti capi. Dillon seděl, jinak to byla přehlídka teploušů. ()

Lukoboss

Není na tom nic moc zajímavýho, od začátku až do konce je to průměr, kde si klidně můžete říct, že už jste to někde viděli. Jediný, čím je to možná trochu výjimečný, jsou ty monster redneck kníry, ale to je asi tak všechno. Prostě není nic, čím by to výrazněji zazářilo, přestože to není ani výhradně špatný. Každopádně za chvilku si asi nebudu pamatovat, o co tam vlastně šlo, a snad mně to ani vadit nebude. ()

Hanes88

No tak upřímně jsem čekal nějakou planou akční blbost, ale vážně se mi to docela líbilo. Willem Dafoe v hlavní roli spolu s Mattem Dillonem byli skvělí, navíc děj s některými zvraty byl docela povedený. 60% tomuto filmu sedí nejvíc. ()

peetriss

Moc rád bych přidal třetí hvězdu, protože z filmu jde cítit snaha, nějaké to řemeslo nebo námět mající potenciál. Bohužel výsledný dojem je velice nevyrovnaný, dobré momenty jsou střídány, těmi slabšími a nemalá část stopáže je zcela hluchá a nudná. Mrzí to dvojnásob vzhledem k poměrně zajímavému obsazení. Z letargie mě dokázaly probudit dvě osamocené akční scény, jinak podprůměrný film. ()

majo_svk

Veľká škoda, že Bad Country nenatočil ostrieľaný David Ayer, ktorý vie tak úžasne skĺbiť realistickosť (skutočný svet), dramatickosť a akciu do výborných filmov. Námet Bad Country je výborný, obdobie zločinecky úrodné a obsadenie kvalitné. No aj napriek tomu je len dobrým filmom. Nech sa v ňom deje čokoľvek, stále je priemerný, nevýrazný, s množstvom nedotiahnutých detailov, strihačských a kameramanských nedostatkov. Akcia je bez výraznej gradácie a kvality. Tvári sa skutočne a autenticky, dramaticky a živo, ale nemáte pri ňom ten pocit. Nezažívate nič podobné ako v Drsných časoch, Kráľoch ulice alebo Patrole. Je to natočené retro štýlom, ktorý fajn, ale tá kamera a strih je bieda. Dafoe a Dillon veľmi dobrí, ale to do nadpriemernosti naozaj nestačí. Po dopozeraní, spokojnosť, zaslúžené ***, ale nič viac. Keď si však necháte prejsť hlavou, aké sračky sa točia v posledných rokoch, poviete si, ďakujeme aspoň za niečo takéto. ()

Matli

Slabé tři hvězdičky. Konečně první film, kde vidím Willema Dafoeho v jedné z hlavních rolí a docela mu to padlo. Jinak dějově lehce podprůměrné a stejně tak i natočené. Malé plus za herecké obsazení, dost známých jmen. 40% ()

warrenur

Celkom vydarena krimi-zanrovka z mociarnej Louisiany. Dafoe uz standardne kvalitny a ani zbytok osadenstva nie je marny. Odporucam. Napriek starsiemu datumu slusny snimok. 60% ()

Hapretor

Tohle ujde. Není to nudné. Není to špatně zahrané. Není to bez akce. I když tam nehraje jediná herečka nebo herec, kterého/ou mám rád, nenudil jsem se a splnilo účel - odrelaxovat a naladit na spánek. ()

KHkomiks

Trochu jsme se vrátili v čase, ale co na tom. Dobrá krimoška s dobrýma hercama, pěkná muzika, slušná atmosféra. ()

hEROic

drsne pusobici retro krimi, ktere svazuje hlavne krecovite podani takrka vseho... hlavni postavy jsou dobry, surovost a primocarost se mi taky libi... ale je to fakt zvlastne natocene, sice se furt neco deje, ale pusobi to naopak... 55% ()

sadlokan

Nejzvláštnější na tomhle filmu je pro mně to,že jsem si den před shlédnutím oholil plnovous a nechal jen kníry a'la"kočí". ()

Lmslaver

Pěkné retro - krimi vystihující atmosféru 80.let, které nastavuje zrcadlo zahnívající kapitalistické společnosti. Poldové co nejdou pro ránu daleko a zločinci, kteří se neštítí žádné sviňárny. K tomu slušná porce rozstřílených těl z obou stran front ... tak tohle já můžu. ()