poster

Životopis Stephena Hawkinga

 • Velká Británie

  Hawking

 • Velká Británie

  Stephen Hawking Biography

Dokumentární

Velká Británie, 2013, 94 min

Scénář:

Stephen Finnigan
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elanornegra
  ****

  Stephenova biografia, ktora mi viac priblizila jeho zivot, zaciatok slusny, ale po tych jeho objavoch som sa zacal nudit, az kym sa na scene neukazal Jim Carrey a Benedict, aj za nich davam... 80%(18.5.2014)

 • tikend
  ****

  Málo filmov ma dokáže dojať, o to menej dokumentárnych, tento to dokázal s prehľadom.(1.10.2013)

 • kaylin
  ***

  Myslím, že sama skutečnost, že se Stephen Hawking dožil tak požehnaného věku (už je mu přes 70 let) je zázrak. Jako kdyby jeho život mohl skončit kdykoli, protože s jeho nemocí se to mohlo stát skutečně kdykoli. Je tady a mohl dát světu neskutečné myšlenky. Že by osud? Nebo předurčenost? Je to jedno, protože na tom nesejde. důležité je, že se to stalo. "Hawking" je autorizovaný a Stephenem Hawkingem vyprávěný životopis. Nic víc. Jsou zde momenty, které nemusí být pro všechny hezké, ale k jeho životu patří. Není to skvělý dokument, ale myslím, že se hodí dovědět o tomto člověku trochu víc.(18.12.2013)

 • celticek
  ****

  Fascinující životní příběh jednoho z největších vědců naší doby.(21.10.2014)

 • baribal
  ****

  Konečně trochu více členů Stephenova okolí, dokument ne tolik o fyzice, ale více o samotném Hawkingovi. Konec dokumentu překvapivě i trochu vtipný s Jimem Carreym. Bohužel autor nejde více do hloubky a pohybuje se pouze na povrchu Hawkingova života, což pozná každý, kdo si Stephena vyhledá na wikipedii. Mimo vše by mě dost zajímalo jak se Hawking směje.. jestli musí použít klávesovou zkratku "dvojtečka + déčko" nebo jestli prostě klikne na "smích".(4.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace