Evan (Lou Taylor Pucci) se nachází v životní krizi. Během krátké doby přišel o oba rodiče, se kterými si byl velmi blízký. V den pohřbu své matky se zaplete do rvačky v baru, kde pracuje, což ho připraví o práci a navíc ho čekají oplétačky se zákonem. Evan se rozhodne před svými problémy utéct a tak odletí do Itálie, kde si po pár dnech začne románek s atraktivní Louise (Nadia Hilker), která ovšem skrývá své temné starodávné tajemství. (oficiální text distributora)

Accuphose

Doteď jsem si myslel, že správnou poetiku dokáže natočit jen Fliegauf... tak zaplať pánbůh ne :-) Ten příběh je obyčejnej, ale tím, jak je vykreslenej, se z něj stává něco mimořádného... bez patosu, klišé a bez přehnanejch ambicí. ()

Miroslav.Zac

Pokud bych bral film jako komedii, něco jako drsnější Žbluňk, asi byl hodnotil víc. Tohle ale byla nedůvěryhodný mix několika žánrů, které dohromady nefungují, a kde jediným plusem byl námět, sexy postava Louise, a její přeměny v... vy víte co. ()

kucoteam

Velmi prijemny film, ktory som s radostou a lahkostou dopozeral do konca. Ziadne velke dielo, ale inak Taliansko, more, krasna zena, z ktorej je aj poriadna dracica, co viac si priat. :) ()

loki3016

Love is a Monster...krajsie ako tymto filmom sa to uz neda povedat..pre mna dokonala vec trosku kostrbata trosku plytka ale neskutocne silna ()

lineker

Spring je přesně mým šálkem kávy. Horor jen stěží, spíše romantika s okultními prvky (ale ty vem čert). Pomaloučký film v krásné sicilské lokaci, který vás do posledních chvil dokáže napínat. O síle lásky toho bylo již natočeno hodně, ve Spring však tato síla čelí těm nejtemnějším barierám. A právě to hledání cestiček obou hlavních protagonistů jak se přes tuto bariéru dostat dělá tento malý film velkým. ()

Tribbiani27 odpad!

Prvních 10 minut filmu to vypadá, že vás film vtáhne do atmosféry dokonalého hororu. Dalších 30 minut čekáte, jestli tomu tak opravdu bude. A po hodině filmu zjistíte, že jste čekali zbytečně, protože vás čeká jenom a jenom nuda. Z žánru hororu zde nečekejte vůbec nic. Je to možná romantika pro puberťačky, ale celý film je naprosto o ničem. A když už to vypadá, že se ke konci konečně něco stane, tak je konec a jediné, co vás napadne je, jak mohl někdo takovou blbost natočit. Ztracených 109 minut - 0%! ()

lahvi

Moc prijemnej, nenarocnej film, ktery naladi trochu melancholickou, zasnenou romantickou naladu. Bezi stale stejnym tempem a na konci si prejete prozit to taky. Kouzlo bych rek, ze taky spociva v tom, ze se tam kazdej tak trochu najde. ()

Duffson

Opravdu originalni kousek a film doporucuji;) Pokud mate partnerku co rada trochu romantiky a zaroven napeti tak ideal 👍 ()

Maratonec

Velké překvapení! Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem víc, než nabízejí spousty vysokorozpočtových filmů! Stojí to za to! ()