Pokračovanie úspešnej britskej komédie The Inbetweeners (2011) sleduje príbehy štyroch najlepších priateľov: Willa (Simon Bird), Jaya (James Buckley), Neila (Blake Harrison), Simona (Joe Thomas). Už je to takmer rok, čo Jay býva so svojím strýkom v Austrálii, Neil si našiel prácu a Simon s Willom študujú na rôznych univerzitách. Ich životy sú opäť nudné v porovnaní s minuloročnými prázdninami. Všetko sa zmení, keď sa ostatným ozve Jay, ktorý tvrdí, že zahájil prevádzku nočného klubu v Austrálii a má toľko žien, koľko sa mu zažiada. Sľubuje, že sa nachádza v "hlavnom meste sexu", a chce, aby jeho priatelia prišli za ním na dovolenku. Ostatní takto dostávajú ponuku, ktorá sa neodmieta, a tak sa vydajú na svoje druhé prázdniny bez rodičov, počas ktorých by mali svoju pozornosť opäť upriamiť najmä na pitie a dievčatá. Postupom času však zisťujú, že nie všetko, čo im ich kamarát nahovoril, bola pravda. (Brano)

fincik

Komedie při které se několikrát zasmějete a můžete v klídku vypnout. Bohužel tady už je oproti seriálu a prvnímu filmu rozdíl v hloubce debilnosti humoru. Těm čtyřem týpkům už prostě nevěřím tak imbecilní chování, jako když ještě byli na střední škole. Naopak čím jsou starší, tak dělají ještě větší kraviny. Někdy už mi to lezlo na nervy. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Vtipné hlášky, narážky a scénky. Bavil jsem se dobře, už jenom při pohledu na ty 4 "blbečky" :D Přesvědčilo mě to zkouknout i seriál. ()

Hans.Gruber

Tak coje, proč ne. Německej fekál humor tu britskou srandu shazuje, hlášky to táhnou nahoru (A friend with weed, is a friend indeed). Pouštní eskapáda je kokotina, ale aspoň maj hošci příležitost zachovat se jako pořádný teplouši a mimochodem prohodit nejlepší větu historie australský pouště: If I was seeing things, I'd be seeing cool things, like Optimus Prime banging Kate Perry. ()

Brano

Jednotka bola skvelá, ale toto už hraničilo s debilitou. Úbohý fekálny "humor", ktorý je maximálne trápny. Ak ste fanúšikmi seriálu, tak tomuto sa radšej vyhnite. Na to, ako som sa na toto pokračovanie tešil, tak som ostal aj sklamaný. Ku žánru "komédia" to ma veľmi ďaleko a ledva som to dokázal dopozerať dokonca. Takto skaziť výbornú sériu, hanba vám! Čím ďalej, tým debilnejšie komédie vychádzajú... ()

LukeKiller

Po prvom filme som s celkom veľkými obavami čakal, aký bude druhý film. Dej je o niečo hlbší (ale zase rozhodne nie o veľa) a množstvo nechutného humoru topuje všetok ostatný humor. Trojka podľa rozhovorov nebude a je to zjavne dobre. ()

PatrikP4

Slabé momenty střídají silnější momenty... Celek je průměr... Jednička se mi rozhodně líbila více, ale podle mě je to tak něják na stejné úrovni... ()

lusota

Mě ti hoši prostě baví. Prvně jsem viděla seriál, takže jsem věděla, do čeho jdu a myslím, že to tak bylo lepší. Samozřejmě se objevilo pár trapných scének, ale těch, u kterých jsem se nahlas chlámala, bylo víc. A to se cení. ()

soulless

Horší než seriál, horší než film. Ani moc nevím, jak to vlastně mělo skončit, ale to sral pes ... skeče ze závěrečných titulků byly totiž opět geniální :D 7/10 ()

Gagin

Dobré. Prcičky po anglicku. Líbilo se mi mnohem více než jednička. Vtipné, odsejpá to a rozesměje. Účel splněn dostatečně. ()

Dakan6

Přišlo mi, že druhý díl je o něco lepší, než ten první...dlouho jsem se takhle nenasmál. Teď je na řadě seriál, který jsem ještě neviděl, ale podle hodnocení to bude nejspíš prdel ;) ()

Martin29

Druhý díl je úplně zbytečný. Celá zápletka je uměle vytvořená a nejenže nikam nevede, ale i ve výsledku je zbytečná. Navíc oproti prvnímu dílu zde přibyl fekální humor (pije se zde třeba moč jeden chlápek močí tomu druhému přímo do huby) a ani vtipné to už není. To už radši Prci Prci Prcičky 5 nebo 6 než tohle. ()

tehol

hm, tak tohle uz tentokrat nevyslo..zatimco u jednicky byly sceny, u kterych clovek lezi na zemi, zde bylo jen par zasmani se. nerikam, ze to bylo uplne nedustojne pokracovani, ale latka, ktera byla nastavena v (predevsim) serialu a i prvnim dile, byla proste nekde jinde. ████████████ chvilemi az moc nechutne (coz by vlastne nevadilo, kdyby to bylo zaroven vtipne - ale nebylo). chybely kvalitni vedlejsi postavy (ano laura haddock tady znatelne chybela). nemuzu si pomoci, ale ja tem posukum nakonec vzdy pral, takze mi chybela i ten klisoidni zaver ala dil 1. a chybel tanec. ale co mi chybelo uplne nejvic, byla takova ta prirozenost a opravdovost, ktera z predchozich dilu primo prystela.. opravdu lehce se veri, ze takovyto mamrdi jedou na party do recka do polorozpadleho hostelu, hur kdyz jedou jen tak do australie.no proste priste keep it real.████████████ ps. will je zde nezvykle nevtipny, az mi ho bylo lito s tim scenarem, aspon, ze si to vynahradil zavercnym hejtem na batuzkare, ty byla opravdu jedna z mala scen primo od srdce. ()