Frajer42

Spoilery! Trošku jsem se v úvodu vyděsil, když jsem uviděl, že by měli být hlavními aktéry Rick a Jerry, protože Jerry mě přeci jenom baví výrazně méně než obvyklý parťák Morty. Nakonec to ovšem nedopadlo vyloženě průserem. Docela se na tento díl dalo koukat a i se párkrát zasmát. Linka, kdy si Summer pokoušela zvětšit kozy a malinko se jí to vymklo z rukou také neurazila. Celkově vzato však rozhodně jeden z těch slabších dílů. [75 %] ()

BrMikes

Místo, kde se nedá umřít je další z mnoha skvělých konceptů tohoto seriálu, bohužel mi přijde, že zrovna tady se to nepovedlo přetavit do vysloveně zábavné epizody. A nepomáhá ani vedlejší linka se zvětšenou Summer. Je tady sice i řada dobrých momentů (call centrum, přechod černou dírou) ovšem celkově se epizoda zas tak nechytá. ()

Necrotongue

Fajn, viděl jsem další perfektní díl. Rick s Jerrym mají prostě fantastický vztah a napsat o tom epizodu, musela být čirá radost. Parádní záležitost včetně bonusové části po titulcích. ()

• Zážitek Ricka a Jerryho při průchodu červí dírou bez funkčního temporálního štítu byl inspirován povídkou Stephena Kinga „The Jaunt“, pouze s tím rozdílem, že v této povídce způsobuje zážitek v červí díře (který vědomá mysl vnímá jako nekonečný) okamžitou smrt v důsledku psychogenního selhání srdce nebo alespoň trvalé šílenství, namísto krátkodobé „kosmické apoteózy“. (vojtaruzek)
  • Beth popíše transformaci Summer jako "clivebarkerizaci". Jedná se o odkaz na spisovatele a filmového režiséra Cliva Barkera, který napsal „The Hellbound Heart“ a podílel se např. na hororových filmech Hellraiser (1987) a Candyman (1992), které byly inspirovány jeho knihami či povídkami. (Kubaaa97)