Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

anyonecek

Tak tohle prostě nevymyslíš! Je to až neskutečné že to mělo jenom 31 minut, uběhlo mi to jako minuta, z tohohle bych chtěl hodně rád vidět pořádnej celovečerňák. Film je starejma dobrejma hláškama jenom napěchován a těch absurdních scének no masakr. Absolutně nic v tomhle filmu nedává smysl a přece to funguje! ()

mrclTV

Ako byt zfetlý bez užitia drog. Kung-Fury má všetko, čo paródia na akčné snímky 80tych rokov (alebo všeobecne paródia) má mať: Hitlera, cestovanie v čase, Thora, dinosaury, lejzre, dinosaury s lejzrami, prsaté bojovníčky, Hasselhoffa, over the top akciu, neohrozeného vypatlanca ako hlavnú postavu, husté káry, stupidný príbeh a ešte stupídnejšie repliky. Toto je šialený náklad, rehotal som sa na plné kolo od začiatku až do konca. A keď to pozeráte pár dní po Rambovi, Barbarovi Conanovi alebo Krvavom športe s Van Dammom, zážitok je ešte intenzívnejší. Neskutočná zábava. Musím sa priznať, že som mal obavy, či film ponúkne tempo a vtipnosť z traileru. Našťastie, moje obavy boli plané a tvorcovia si nechali kopec vtipov aj na zvyšnú väčšinu film. A tá hudba, mňamka :D ()

Vämpiriüs

Krátkometrážní retropotěšení plné kreativity a tuny humoru. Kung Fury na své cestě za porážkou Kung Führera potkává, přerostlého boha, dinosaury střílející laser z očí, valkýry s rotačním kulometem, chodící hrací automaty, commodory, atary a prostě vše od mýtického starověku po 80. léta. Tím jim tento snímek skládá hodně svéráznou poklonu stejně jako osmdesátkovým akčním filmům s bojovým uměním. ()

Blazkowicz

Pro fandu osmdesátek jako jsem já je to skoro splněný sen. Vytknul bych tomu jediné, a to návrat do minulosti. I když tam bylo všechno super, tak bych bych radši, kdyby děj zůstal v Miami. Chápu, že to dělali Švédi, takže Odin tam musí být. Míchat ho ale s Hitlerem, no nevím. Celkově je to ale tak dobré, že by si to klidně zasloužilo i normální film nebo seriál. 5-* ()

RigorMortis

Film tak blbý až je priam geniálny. Koncentrované osemdesiatky prehnané do extrémov s dobrým synthpopovým podmazom a Hoffom k tomu. ()

JosefTomas

Dosti velký úlet, který dokázal dát poctu osmdesátkám, kazetám a fandům. Akce, triky i scénář jsou zvládnuty na jedničku, takže se vlastně stačí jen posadit a dívat se, rozhodně to za to stojí. ()

tavvva

Takovéto dokonale zpracované úlety fakt můžu. Osmdesátky miluju a je to jejich krásný závan ... někdy bych se do té doby rád vrátil. Hudba, účesy, oblékání ... filmová kultura :) Tohle dílko je plné mně blízkého humoru ... jen nevím, jak by v českém překladu vyznělo "I'm disarming you" ... :D :D ()

Arigato

Sled událostí je tak rychlý, že se sami nestačíte divit a samotný děj je tak absurdní, že se nad ním a sem tam i nad nějakým utroušeným vtípkem dokážete pousmát. Vizuálně dokonale estetické a 80kový synthový soundtrack se mi poměrně líbil. Plusové body za cameo s Hasselhoffem a jeho True Survivor. ()

Vasyl

Všechno! Já tam našel všechno co průměrnej úchylák jako já chce po akčním filmu. A ve třiceti minutách a zadara na YT. ()

DonBraso

Ono i na kraťas půl hodiny je docela dost.Vlastně je to parodie a styl hodně velkýho retra tak někde na Commodore hrách.Jako začátek super,už nápad je vlastně super.Do toho pořádný pecky a do toho pár zřetelných tref na akční hrdiny let minulých.Bohužel jakkoliv to bylo zajímavé,tak i za tak krátkou dobu jsem si říkal,že tohle nesmim brát jako film,ale určité demo.Pár hlášek a vlastně konec.Zase tématika Nazi a Hitlera mě přišla úplně na nic,tohle člověk viděl u Iron Sky,jenom tady to bylo jak z Tekkena,kdy se člověk projde a ukáže nejvíc smrticí komba zleva doprava.Nepochopil jsem chvilku u Vikingů,která byla vysloveně špatná.Pár nápadů,vizuál,parádní soundtrack,ale třešinka nějak zůstala v době kamenné nejspíše.70% ()

Veskoslav

Dejte mi dinosaura!!! A po přečtení některých zdejších pseudointelektuálů (doporučuji si najít jednoho "filozofa":-D) chápu, že občas je hodnocení na CSFD o hovně. Někdo tady nechápe parodii na "VHS" 80tých let. Prosím, pusťte si nějaký jiný film, co nakrmí Vaši dušičku, toto fakt není pro Vás. ()

NeMiQ

Moje očakávania boli naplnené. NAJEPICKEJŠÍ. FILM. NA. SVETE. 30 minút hutného, parodicko-nostalgicko-epického vývaru. Okrem asi pol minútky som si užil kompletne celé toto crowdfundingové dielko, ktoré za tú pol hodinku prinieslo hádam všetko čo mohlo a presne tá pol hodina bola akurát. ()

ESNYR odpad!

Mám ze sebe radost, jelikož jsem zjistil že jsem úplně jedinečný, protože téhle sračce z klidem můžu dát odpad a nemusím se tady přede všema tvářit že je to bomba abych nebyl za debila. A včil se z teho všichni třeba poserte. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)