Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Lex Luthor

Geniální blbost, nabízí se říct. Na Youtube se dá najít i s českým rychlodabingem, což tomu teprve dodává ten správný 80's šmak. ()

TR4XY_CZ

Je to taková šílenost na amatérské úrovni. V podstatě to kombinuje úplně všechno co známe z filmů nebo videoher a dělá to z nich parodii. Ale kdyby to bylo delší už by to byla nuda. Těch třicet minut na takový film je akorát a samozřejmě, že tam bylo dost akce a i té komedie. Prostě šílenost hozená do osmdesátých let. 7/10 ()

kreion

Mám tu česť odblaniť komentáre k tomuto filmu vôbec prvým komentárom. Čo teda povedať? JE TO EPICKÁ BOMBA! A môže to byť aj inak? Hlavný hrdina - Kung Fury - získal svoje schopnosti tak, že ho trafil blesk a zároveň uštipla kobra, čo spustilo genetickú mutáciu a dalo mu Kung-Fu schopnosti. Teraz musí cestovať späť v čase a zabiť Adolfa Hitlera. Totálny nárez! Laserové dinosaury, Thor, vikingovia, nacisti, kung-fu, David Haselhoff, muzika a štýl ako z béčkových a céčkových akčňákov z 80tych rokov! Čo tomuto filmu chýba? Asi len ďalších aspoň 60 minút metráže :) Hodnotenie - 100/5 šaolínskych hviezd P.S. - pre ten správny zážitok si to pustite v 360p formáte ()

TheTimo

Co dodat ?!? Pocta osmdesátek se vším všudy! Snad jen půlhodina je opravdu málo, škoda, že nebyl celovečerní film, to by bylo asi na 6*! :) ()

jojto

Fantasticky natočené promo začínajúceho "filmára" :). Vynikajúce retro, s na riť napasovanou hudbou nielen od Hazelhofa. Vtipné a kreatívne. 200 tisíc dobre investovaných. Tupé dole a len tak ďalej :)) ()

Themyth

Toto má byť akože internetový filmový hit roku 2015 ? Nechápem dôvod. Film je samozrejme plánovane robený ako tzv. béčko a zároveň reminiscencia 80 tych rokov. To by bolo OK. Ak by to fungovalo. Ak by to bolo fakt dobré. Ale Kung Fury dobrý nie je. Nie je dokonca ani podpriemerný. Je to naplácanina všetkých možných odkazov na seriály a filmy z Eighties. Plus jedno prekvapko. Hlavný padouch nie je nik iný ako sám Adolf. No hurá. Dokopy to vôbec nefunguje. Je to brak, ktorý iba nudí. Niekomu sa to zdalo byť vtipné ? No mne rozhodne nie. Možno som sa mierne uškrnul keď Adolf predvádzal svoje Kung fu ťahy. Táto kombinácia by ma teda nenapadla ani v najdivokejších fantáziách. To je dôvod na udelenie jednej hviezdy. ()

hony23

Kravina tak neskutečná, že i těch 30 minut bylo skoro moc. Na druhou stanu, některé pasáže opravdu pobavily, člověk se na chvíli rád vrátil do 80.let. ()

Hellscuboy

Peckoidní retrojízda...."jo zlato,to je můj bicák" ...ale nejlepší byla brutální kunkg fuj jízda ve 2D plošinovce,aneb jak rozkopat pár nácků!!! ()

mr.twizta

Vazne by me zajimalo, jak by Kung Fury dopadlo v celovecerni podobe (zdravim tvurce Iron Sky), ale mene je nekdy tak akorat. Super beckovy vyplach, jehoz pokracovani si nepreji snad jen kavarensti mudrlanti. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Holky, hipsteri a vubec lidi beze sebemensi spetky zdrave zvracenosti. ()

Bezejmený

Tolik nápadů, hlášek, šíleností, akce, odkazů nacpat do třiceti minut? Neskutečné. Tvůrci mají můj obdiv, že si dokázali splnit sen a věřím, že to od nich není poslední snímek. Už teď se těším na další kousky. ()

Jirkason

Myslel jsem si, že jsem toho viděl dost, ale Hitler ovládající kung fu, který zabíjí policajty přes telefon byla pro mě rozsekávka a o konci ani nemluvě. Na to víc slov ani nejde použít. ()

Lachtan44

Můj soukromý žebříček nejúchylnějších filmů se právě zatřásl v základech. Triceracop, Laser Raptor, Thor, Adolf Hitler, Hacker Man, Barbarianna a Hoff 9000 v jednom filmu. Prostě tak absurdní nářezvá jízda, že to nelze popsat :-) ()

Richi007

Tohle někdo opravdu myslel vážně? Ne to snad ani nejde brát vážně! Tenhle snímek si dělá srandu snad ze všeho co jde a nejvíc sám ze sebe. Takhle mají vypadat všechny akční filmy. 31 minut nabitých humorem a akcí, až se mi z toho hlava točila, takže jsem to ani raději nedokoukal. Malinko mi vadili ty do očí bijící klíčování na modré, ale to vem čert. Tohle dílo je vlastně úplně dokonalé. Musím si najít čas na celé zkouknutí i s titulky :) ()

PandyStraty

O tomto krátkometrážnom filmíku som počul len samé chvály. Je to prvý film za veľmi dlhú dobu, o ktorom som si aj niečo zisťoval. Vyzbieral kopu peňazí na KickStarteri? Sem s ním! Už od prvého záberu mi bolo jasné, že nepôjde o realistické zobrazenie kung fu, že pôjde skôr o paródiu na všetko možné, a to som práve potreboval vidieť. Ale nejde len tak o hocijakú odpadkovú paródiu, na aké som bol zvyknutý. Táto paródia je totiž kvalitná. Začal by som práve tým prvkom, ktorý väčšine dnešných paródií chýba – humor. Kung Fury je totiž vtipný film od prvého záberu až po posledný. Hudobný doprovod v podstate nemal chybu, efekty boli úplne úžasné, herecké výkony naozaj top. Príbeh bol síce celkom kostrbatý, ale na konci mi to vôbec nevadilo. Kung Fury by odo mňa dostalo 4,5/5 hviezdy, čo sa, samozrejme, zaokrúhľuje na 5. ()

Saxos

David Sandberg při cestě lesem za mocným Ódinem nepoužíval Obrázkový atlas hub. Místo pravých hříbků nasbíral plný košík houbiček se 100% obsahem psilocybinu a psilocinu a po pozření ve společnosti Thóra, napsal krátký filmový scénář. Houbičky maj prostě kouzlo. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)