Batman: Útok na Arkham

• USA Batman: Assault on Arkham (více)

Gotham se dostal do velkého nebezpečí, když vláda dala dohromady skupinu zločinců s názvem jednotka Sebevrahů a nutí je, aby se vloupali do Akrhamského nápravného zařízení, kde mají získat tajné informace ukradené Riddlerem. Situace nabere nečekané obrátky, když jeden ze Sebevrahů osvobodí Jokera, který má v plánu zničit Arkham a Gotham. Batman bude muset opět použít všechny své schopnosti, aby zastavil jak Jokera, tak Sebevrahy. (sh3riff)

Hapretor

Z podobných animáků ten více záživný. Pro "dospěláky". A vůbec mi nevadilo, že vzhledem k názvu se tam Batman mihne jen párkrát. Zajímavých postav je tu dost a ani jedna mi nepřišla otravná ani debilní. U mě dost dobré. ()

Raziel_cz

Akční snímek, který přesně ví, čím chce být, dření PGčko a nebrání se násilí, nahotě a zabíjení hlavních postav. A jelikož je skoro celý zasazen do arkhamské cvokárny, působí mile přízemně. Škoda, že v závěru se to zlomí a finále je explozivní mainstream. Pojaponštělá animace mi přijde zbytečná a DC pro ni radši mohlo najmout toho člověka, co jim dělal přebal, ale je to svižně sestříhané a má to pár pěkných filmařských nápadů. Navíc je tu spousta odkazů na batmanovské komiksy a filmy a hráče určitě potěší zpodobnění některých postav ve stylu Arkham Asyla. Velmi svěží je pak absence potřeby cokoliv vysvětlovat. Postavy se prostě baví o věcech, co si vzájemně provedly "minule" a je to hezké mrknutí na fanoušky. Jenom hlas Marka Hamilla strašně chybí! David Ayer má co dělat, aby tohle překonal. ()

fablefavorit

Výborný animovaný film z DC univerza do hlavních rolí obsazuje tu nejhorší Gothamskou špínu a samotného maskovaného samozvance uvádí spíše jako sekundární postavu, Nemůžu však říct, že bych se při sledování téhle suicide squad byť jen na chvíli nudil. Assault on Arkham překypuje humorem, násilím i sexuálními prvky a úspěšně zvládá všechny tři části skloubit do nerušivého výsledku. Jen škoda té animace, která mi místy úplně nesedla. I přes tuto drobnost se tenhle Batman stává jedním z mých nejoblíbenějších animáků. Finální moment je bomba a přál bych si, aby se v podobném duchu (a kvalitě) nesl i nadcházející SS. ()

FanKalEl

Ani si nepamätám u akého dc animáku som sa tak bavil čo sa týka po humornej stránke. Sharkove hlášky sú proste k nezaplateniu..chudák Shark, hrubá koža je sviňa :( Akcia je skvelá, vizuál je bohatší od posledných videofilmov a potešilo ma že tento animák obsahoval viac než len dostatok nadávok a krvi. Bavil som sa celý čas, humor sa držal cez celý film ale Batmana som len sem tam zazrel čo je dobrá blbosť keďže to má byť jeho film !! :D Škoda, už som skoro dal čistých sto percent ale ten nízky výskyt batmana ma fakt podrazil. No čo už, ale tie ostatné postavy boli skvelo vykreslené, hlavne čo sa týka Harley. (90%) ()

ptsd

Čekal jsem film o Batmanovi a místo toho jsem dostal film o Suicide Squad. Batmanova role byla tentokrát vedlejší. Pro-změnu není hlavní postava hrdina ale padouch Deadshot, který je super. Nechybí akce, i nějaký ten vtípek. Snad v tohle bude DC pokračovat a dočkáme se třeba animáku s Gotham City Sirens. ()

NiaWolf

Zbožňuji hry Batman AA a AC, Suicide Squad ve verzi Earth 52 a Riddlera, takže tenhle film byl pro mě splněným snem. Začátek je sice nudnější a postavy se průběžně objevují a zase mizí neznámo kam, ale skvělá hudba, animace i prostředí Arkhamu mě doslova učarovala. Snad se dočkáme dalších podobných filmů... ()

misbos

Já tomu nerozumím. Proč ten Ayer natočil tamto, když měl pod nosem tohle??... "I am here, BITCHES!!" - Joker by měl tímhle stylem nastoupit do hlavního kanclu DC... ()

Dm1tr1j

Super soundtrack, vtipy, animácia, postavy dobre zosobnili charakter. Joker mohol lepšie vyzerať...4 z 5 čo sa tu rovná najlepšiemu hodnoteniu čo môžem :) ()

Sweat55

Animák s názvem Batman, který ani tak moc o Batmanovy není. Na nic se tu nehraje, krev teče proudem a hlavní partička padouchů ve které figurují Harley Quinn a Deadshot se musí dostat do Arkham Assyulm, kde mají získat Riddlerův disk s jejich identitami. Jenže něco se zvrtne ( Batman, Joker uteče ) a nastane peklo. TOP BTW : V první půlce filmu byl dost nezáživnej soundtrack, ale pak se vše obrátí k dobrému. A navíc fanoušky videoherní předlohy potěší Kevin Conroy nebo Troy Baker. ()

Nix

Kreslená adaptace na Suicide Squad. Joker je prostě best, v jakékoli formě. I když ho nedabuje Mark, pořád to stojí za to. ()

dwbmb

Jeden z nejsurovějších Batman animáků. Kromě obligátního násilí zde vidíme i neskrývanou smrt, popravy, náznak hlubšího děje a dokonce i několik scén, které bych opravdu hodně rád viděl zfilmované s nějakými hezkými herečkami. Inspirace spíše úspěšnou herní trilogií než jinými animáky ze stejného světa je zde neoddiskutovatelná. Je zde méně pohádky, více akce, více krve. Líbily se mi především první 3/4, kde bylo paradoxně jenom minimum Batmana. Když se ke konci znovu objeví na scéně, bere na sebe otěže dalšího dění, veškerou pozornost a doposud pečlivě budovaná atmosféra a ostatní postavy upadají do pozadí. Též hudba není taková paráda, jakou jsme slyšeli třeba od Christophera Draka v nezapomenutelném Batman: Under The Red Hood. To jsou ale jenom malé věci, tahle podívaná je parádní. ()

Bube1

Hodně slušný animovaný film z Batmanovského universa, kterému paradoxně nejvíc škodí sám Batman. Ten se tam objeví až v samotném závěru, aby zachránil situaci, která je budována tři čtvrtiny stopáže. Jako kdyby si tvůrci neuměli poradit s ukončením za pomoci samotné Suicide Squad, což je veliká škoda. Celý snímek má totiž skvělé tempo, hlášky a dostatek krve i sexu, takže by si bez Netopýra v pohodě poradil. Nicméně pořád slušné 4 hvězdy. ()

Bezda22

Rozhoduju se mezi čtyřma a pěti hvězdama. První část filmu, stvoření záporáckýho gangu a přesun do Arkhamu, dost dobrý. Na to jak miluju Batmana, mi tam ani nechyběl. Prostě děj se odehrával na linii bez něj a šlapalo to dost slušně. Ustřelený hlavy, vyteklý střeva... prostě brutalita tam je. Hrozně mě bavila Harley Quinn, její šílenost je skvělá. Celkem mě pobavila postava KGBeasta, kterýho oddělali dřív, než se stačil projevit. Tak si řikám, jak je asi jeho charakter důležitej :-D. Co se teda týče zbytku filmu po nástupu Batamana, je to klasika, která se očekává. Potěšila přítomnost jinejch charakterů. Sice se jen mihli na obraze a sem tam udělali nějakou akcičku, ale stačilo. Celkově je film trošku jinej, než jsem zvyklej. Takový mi to přijde dospělejší a uspořádaný. Nic neni přehnaný ani zbytečný. Akce je tak akorát a je skvělá. Takže při psaní tohohle příspěvku a uvědomění si pár věcí si řikám, že těch 5 hvězd jakože jo. Ale je to fakt na hranici...80% ()

darthhokro

Vůbec nejlepší DC animák, pokud bude hraná verze "remakem" bude to neskutečnej nářez. Ani mi nevadilo že tu měl Batman, spíš jen cameo, parta záporáků byla prostě božíí :D ()

JohnZ87

Poměrně drsný a brutální animák, v němž navzdory názvu hraje Batman až druhé housle. V popředí je tým antihrdinů. 75% ()

MartinTerran

Další animák z Batmanovského univerza mě příliš nezaujal. I když myšlenka je docela zajímavá a to poslat padouchy na tajnou a nebezpečnou misi, ale nějak tomu chyběl drajf. Harley je pořád řádně šílená a ostatní padouchy jsem neznal. Za mě takový průměr, DC umí i lepší animáky. Hodnocení: 55/100. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Comicsoví kriminálníci od Ayera