poster

Batman: Útok na Arkham

 • USA

  Batman: Assault on Arkham

Animovaný / Akční

USA, 2014, 75 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Filmík som docenil až na druhé pozretie. Batman je v úzadí a hlavný hrdina mi najprv príliš nesadol. Ak nečakáte klasickú Batmanovku, budete spokojní. Aj napriek jednoduchému príbehu, je tu kopa akcie, šialený Joker (a Harley Quinn!) a má to aj určitú atmosféru...(14.4.2016)

 • Jinny
  ***

  70 % Animák, který absolutně nemá problém s explodujícími hlavami a sexem (a pokud s tím máte problém vy, budiž útěchou, že je to film relativně krátký). Postavy jsou správně komiksově ujeté a stylu nejde nic vytknout, zato zápletka originální není. Na konci filmu si člověk řekne, že kromě extra velké porce násilí... se toho vlastně moc nestalo.(17.9.2014)

 • DaViD´82
  ****

  Úvodní dvě třetiny, nesoucí se na vlně komorní heist žánrovky s nesourodým týmem záporáků, jsou vynikající, sebeshazovačné a v záplavě DC/Marvel animáků "zachraňme město/svět/vesmír/jsoucno" i osvěžující. Ovšem (ne)pochopitelně přebírá na samotný závěr otěže do té doby spíše absentující Batman a rázem se to mění ve standardní "spasme nevinné skrze množství bum, bum, prásk". A právě pro veškerou tu akci (mimochodem není vůbec zlá) se zapomíná na vše ostatní; a tak ty úvodní dvě třetiny vyznívají zcela do ztracena. Každopádně alespoň po celou dobu sympaticky dospěle nekompromisní (v mezích mainstreamového animáku se superhrdiny samozřejmě) a pro fanoušky filmovo-komiksového DC universa i Rocksteady her plné odkazů a pomrknutí.(13.8.2014)

 • Kothy
  *****

  Naprosto parádní díl! Použití Suicide Squadu byl skvělý nápad. Amanda Waller si je najme, aby pro ni sejmuli Hádankáře v Arkhamu. To ovšem Batman nemůže dopustit. Potěšila mě hlavně přítomnost Harley Quinn a Deadshota. Taky se tam mihl Tučňák. Joker jim v Arkhamu pěkně zatopil. Propustil všechny vězně a chtěl odpálit špinavou bombu. Batman si ale s nimi poradil. Objevují se tu snad všichni batmanovi hlavní záporáci, nebo tu jsou aspoň zmíněni "Pojď sem, ty můj čumáčku." :D(11.8.2014)

 • pepo
  ****

  Dva filmy v jednom. Jeden je heist movie s cool bandou záporákov ( hlavne Harley Quinn nemá chybu) a druhý klasický súboj Batman vs. Joker. A spolu to hrá výborne. Problém je že Batman je tam v prvej polovice hrozne málo a Suicide Squad sú fakt sympatické hovadá takže som mal problém komu fandiť . Našlapaný, temný, vtipný, brutálny, výborný animák. 9/10 P.S. deckám to fakt nepúšťajte(13.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace