poster

Batman: Útok na Arkham

 • USA

  Batman: Assault on Arkham

Animovaný / Akční

USA, 2014, 75 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dee-key
  ****

  Jay Oliva jako vždy nezklamal. A přestože Batmana zde bylo jen pomálu, tenhle drsnější a dospělejší animák rozhodně nenudil. Akce i animace byly solidní, příběh taky nebyl nejhorší a na to, že filmy o záporácích zas tolik nežeru, mě tohle dílko docela nadchlo. A to je asi tak všechno, co jsem k tomu chtěl říct.(30.11.2014)

 • NinadeL
  ****

  Ačkoli to není taková dokonalost jako Justice League: The Flashpoint Paradox, pořád je Batman: Assault on Arkham jedním z top dílů DC Universe Animated Original Movies. A jak by také mohl nesplnit očekávání, pokud tu své místo mají Joker a Harley Quinn. Puddin'!(5.8.2014)

 • klerik
  ****

  Filmík som docenil až na druhé pozretie. Batman je v úzadí a hlavný hrdina mi najprv príliš nesadol. Ak nečakáte klasickú Batmanovku, budete spokojní. Aj napriek jednoduchému príbehu, je tu kopa akcie, šialený Joker (a Harley Quinn!) a má to aj určitú atmosféru...(14.4.2016)

 • AlistairMir
  *****

  Batmana žeru, ale tenhle psycho tým byl tak neuvěřitelně zábavnej, že jsem skoro fandil jim :-D Harley je prostě úžasně švihlá a ten Žraločák taky neměl chybu. Batman tu hraje vlastně až druhé housle jelikož velká část filmu je věnována právě padouchům, kteří se rozdělí do pidiskupinek kde někteří spolu vychází a někteří fakt ne. Užil jsem si srandu i akci a film hltal jako malej kluk. No a přítomnost Jokera byla už pomyslná třešnička na dortu. Každopádně chudák Batman protože zažil opravdu pernou noc a Robin se zrovna někde flákal takže to musel odmakat jako skoro vždy sám.(1.9.2014)

 • Spiker01
  *****

  Nejlepší DC animák, co jsem doposud viděl!! Ani Red Hood, ani Návrat Temného rytíře, ale prostě Suicide Squad (což mimochodem nechápu, jako asi všichni, kdo tenhle boží animák viděli, proč má v názvu Batman). Nekompromisní a zároveň vtipné hlášky bez servítek, skoro-nahota, krev..tenhle film má naprosto vše a takhle se má správný animák pro geeky točit. Krom neuvěřitelně chytlavých postav, nápaditých akčních scén a dechberoucího dabingu (Kevin Conroy!) navíc tento kousek citlivě čerpá ty nejlepší záporáky z batmanovské mytologie a ačkoliv se u některých jedná pouze o camea, rozhodně zaujmou i v těch několika sekundách. Snad mi trošku jen ze začátku vadila skoro až manga animace (taky film animovali asiaté, což je pro mě jako odpůrce mangy a podobného směru bohužel), ale zvykl jsem si a noir nádech tomu velice slušel. PS : Miluju Harley a Jokera, ovšem to jsou stálice. Tentokrát mě dostal Deadshot. PPS : Jestli takhle dopadne i ten hranej film, bude to pecka! ... 100%(4.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace