Chundys

Čekal jsem hodně, a stejně jsem byl překvapen, bohužel nemile. Třičtvrtě filmu jsem se ani nezasmál a to jsem se na ten animák těšil. Nejlepší scéna opět byla i v traileru a to když ženská připravovala jídlo, tam jsem se opravdu zasmál. To je bohužel málo... a to mam filmy se Sethem Rogenem a Jamesem Francem rád. Škoda! ()

Bozvav odpad!

Že je film trapně a prvoplánově vulgární, bych dokázala přehlédnout, že pokud chtěl něco sdělit, tak se mu to nepovedlo, tak i to bych přehlédla, ale proč proboha musel nějaký debil ze závěrečné scény udělat naprosto odpornou a perverzní záležitost, která je dobrá akorát tak na to, že vás přejde hlad. Nechutné a hloupé. Za mne odpad. ()

Matli

Je to samozřejmě zbytečná ptákovina a když pominu tu brutální soulož potravin na konci filmu, tak je to spíše průměrný animák se sprostýma slovama. Hvězdičku navíc dávám za pár fórků u kterých jsem se pousmál a za odkazy na nějaké filmy (Matrix, Terminátor 2, atd.). 66% ()

johnymdoe

Tohle už prostě bylo až moc...celou dobu vcelku vtipné a správně přisprostlé, ale závěrečná grupensex scéna už na mě byla ponělkud přes čáru. Celkově si říkám, nejsou na to tvůrci trošku staří? 50% Animák, který opravdu není pro děti. ()

Saur.us

Ujeté, zvrácené, nekorektní, rasistické, divné, přehnané, záchodové, sprosté, Rogenovské, občas vtipné. A jedl jsem u toho Kostelecký párky a vůbec mi to nevadilo. ()

pauliecze

Neskutečně sprostá a nadržená bejkárna, nic zde není tabu. Hlášky lítají jako z kulometu, občas jsou za hranicí trapnosti, občas jsem ale pubertálně vyprskl smíchy. Něco mezi "over the top" a "guilty pleasure", tvůrci asi jeli na nějakém experimentálním radioaktivně nestabilním matroši. Patrně vhodné pouze pro jednorázovou projekci. 50 %, zaokrouhleno na 3*, že na to někdo "měl koule" tohle zrealizovat. ()

canucks333

Najväčšia úchylačina za posledné obdobie. Dokonalá žánrová čistota. Výborné hlasové obsadenie a kreativita level 69. Nedá sa povedať, že by som sa smial bez prestávky, ale áno, trpel som záchvatmi nekontrolovateľného smiechu. Kvalitná animovaná komédia pre dospelých (finále mi ale prišlo trošku prestrelené)... Videl som v kine v 2D a v originálnom znení -------------------- 80% ()

SidneyP

Ačkoli nemám moc rád Rogenův a Francův humor, tady mi až na extrémní množství vulgarit, které vás po pěti minutách v některých situacích fakt už dokážou nasrat, protože zní ve filmu zbytečně, tolik nevadil. Příběh je sice tak trochu o hovně s mákem, ale je to první R animák, takže i za tu závěrečnou scénu (kdy si fakt řeknete WTF) slabší 4, a nebudu to dál rozpitvávat. 75% ()

owwidius

V celkovom hodnoteni taky priemer. Je to uletene, vulgarne, "zhulene", a aj s kopou narazok na trtkanie (to su tie klady, hehe), ale dako mam pocit, ze na to aky je to dobry napad, tak zvysok bol trochu odflaknuty. Uvod fajn, stred trochu kapor a zaver slusny ulet. Ale myslim si, ze z tej paralely by sa dalo vytrieskat viac. Fakt dobrych joke-ov bolo asi 5. Na pozretie ok, ale ziadna epicka zabava. [#34/2016] ()

Kaktusak12

Ano! Po nepříliš vydařené The Night Before je tohle opět slušná komedie od Goldberg&Rogen. Sausage party má originální příběh, který by mu řada dnešních disneyovek mohla závidět ( vždyť, kde můžete vidět vaginální sprchu bojovat proti mluvícímu párku). Navíc spousta výborných hlášek a narážek na všechny a na všechno. Celý tenhle animák je tak sprostý, šílený a bizarní až je vlastně skvělý. A závěrečné potravinové orgie jsou asi nejvíc wtf scénou tohoto roku. ()

StropS

V době psaní tohoto komentáře měl film hodnocení 69%, to už jen podtrhuje zvrhlost snímku touto poslední třešničkou... film nemá meze a pokud máte pocit, že není tak zvrhlý, jak říkali kamarádi a kamarádky, počkejte si na ten závěr... mám z něj smíšené pocity a myslím, že nemá smysl psát nějaké recenze, buď divák tento druh humoru žere a bude se bavit jak nikdy, nebo na to bude čumět jak vyoraná myš a nechápat, co v tom kině dělá...Já jsem asi spíš ta druhá varianta, i tak jsem něco vtipného objevil, ale žádná topová kinematografie to urcitě není... ()

chrispe

Viděno v kině. Já vlastně ani nevím, co k tomu napsat. Prakticky hned po shlédnutí traileru bylo jasný, že zítra jdeme do kina, a jestli to stálo za to? Neee, rozhodně ne :D Až posléze jsem se od kolegyně z práce dozvěděla, že tam byly nějaký odkazy na filmy (buď jsem nepozorná, nebo to nejsou filmy který bych viděla - kombinace obojího?) a dost možná byl překlad o dost sprostší, než originál. Těžko říct, každopádně jsme se všichni shodli, že kdyby ubrali na sprostotách, tak by to ve finále bylo lepší. Nějaký vypovídající přesah se mi tam ani hledat nechtělo, na to jsem se u toho až moc chtěla pobavit. Což se moc nestalo. ()

Wallis3

Párkrát jsem se tu dočetl stížností, jak to bylo prvoplánový a sprostý a satanví jaký ještě plačky. A co ste jako čekali, recitování Hamleta či Rómea a Džůlije?? Film byl takovej, jakej ho zamýšleli-sprostej a originální! Čert vem kafry na animaci a kdoví jaký kydy! Byla to zábava a ty dvojsmysly a teď se budu se žrádlem kamarádit a mazlit a užívat... A já...já... Hned zítra valím do obchoďáku všechny pozdravit a vymačkat z nich co se dá...ALE NÉ....ZÍTRA JE ZAVŘENO!!!!!! ()