Když zvířata sní

Rasmus Birch

Niels Thastum

Mikkel Hess
  • Wacoslav1

Když zvířata sní, zdají se jim hrozný psychárny... Třeba o tom, že jsem odvržená Dánská děvka co se mění ve vlkodlaka. Celý tento můj strhující a emotivní příběh vyplňuje tklivá hudba a přímo dokonale, minimalisticky, vykreslená psychosociopatická struktura příběhu zasazená do absolutně, depresivně, dokonalé realisticky zobrazené atmosféry nepochopeného artu v jehož stínu bledne můj chabý pokus o narativní nastínění dosud utajených faktů vedoucích k rozluštění skrytého poselství tohoto nedoceněného snímku. Ehm co jsem to tu právě vyblil za hovna... No nic nebudu si hrát na Bludmana, ani se tu nepokusím cizím a neslušným jazykem říct něco co jste si patrně už dávno odvodili. Je to prostě odpad! 5%(25.8.2015)

Vynikajúca kamera a zábery akoby z maľby, ktoré perfektne podtrhávali pochmúrnu atmosféru ostrova, len škoda, že to všetko nakoniec zrážali tie srandovné skoky a plesová maska mačacej ženy...(8.1.2015)

Mělo se jít hlouběji do psychologie postav (tady se toho o nich vlastně zas až tolik nedozvíme), anebo přitlačit na pilu co se týče krve a děsu. V této podobě je film příliš matný, nevzrušivý, nemastný a neslaný, dalo by se říct. Na depresivní severské drama příliš mělké, na horor příliš nezúčastněné. Záměr přinést vlkodlačí Låt den rätte komma in chápu, ale bohužel, nezdařilo se.(14.1.2015)

• 2-Xtreme

Nič svetoborné, ale určite neurazí. Ono už raz také sú tie škandinávske filmy. Chladné a pomalé. Je len na vás ako si ich užijete. V každom prípade sa z toho dalo vytrieskat oveĺa viac.(5.1.2015)

Kdyby Jonas Alexander Arnby v závěru přitlačil na pilu a předvedl nám houf kvalitních a detailních gore scén, tak hodnocení vypadá úplně jinak, tuším u všech !! Takhle se bohužel jedná o celkem pomalou, naštěstí nenudící hororovou drámu se zajímavým námětem a slušnou severskou atmosférou, nic víc. Låt den rätte komma in je však úplně jinéj level, co se týče atmosféry i storybuildingu. 60%(7.1.2015)