Nastala chyba při přehrávání videa.
 • URBAN
  ****

  Mám filmy na toto téma rád a pokud se nemýlím tento je nejpropracovanější z nich a tahle dvojka umí pobavit. Není to kdovíjak kulervoucí, ale zasmál jsem se jako dlouho ne a to znamená že to splnilo svůj účel. ( 25.7.15/PC )(26.7.2015)

 • Johny_fork
  **

  Je to víceméně píčovina a Kevin Hart to trochu přehání s přehráváním. Ale nemůžu říct, že bych se tu a tam nepobavil.(5.10.2015)

 • Thomick
  *

  Po Wedding Ringer jsem si řikal "čéče, vždyť na tom Hartovi neni nic až tak špatnýho". Chyba lávky. Ze všeho nejhorší je, že o tom getting hard to vlastně vůbec nemuselo / nemělo bejt - šlo spíš jen o hodně zoufalou výplň stopáže. V první řadě to zde bohužel bylo o getting Hart; a to ve stěží únosných dávkách...(22.6.2015)

 • corpsy
  ***

  Komédia, ktorá sa minula so svojím potenciálom. Stále čakáte, že príde niečo skvelé, každou minútou sa zvyšujú očakávania, aby sa nakoniec nestalo nič prevratné a dokonca aj málo vtipné.(26.7.2015)

 • Dargel
  ****

  Komedie, která mě prostě bavila. Ukecanej Hart se dobře namíchal s divnohumorem Ferrella. Hvězda navíc za Alison a další za Rona Funchese, kterého doporučuji jako začínajícího snad-up komika. Filmy plný rasových stereotypů mě vždycky bavily :D(14.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace