Zlatý stred. Buď som sa nudila alebo som sa smiala. Dosť sa čudujem, že tento film sa tiež akoby snažil zahrať na city. Ale na mňa to rozhodne nefunguje. Navyše až tak originálny nápad to nebol a už s niečím podobným som sa stretla.(4.8.2015)

Pokud budu někdy odsouzen na základě falešného obvinění k výkonu trestu odnětí svobody, tak uteču do Berouna, protože tam mne nikdo nebude hledat a v přestrojení za Leoše Mareše tam budu svádět místní slečny. Pan King je však Američan, který věří v systém a do vězení hodlá nastoupit i přes svou nevinu. Za to mu gratuluji a musím uznat, že jeho příprava na pobyt za mřížemi v sobě nějakou tu zábavu měla. Většinou ji tedy obstarával Darnell, který si dosud nepoznanou roli zkušeného kriminálníka skutečně užíval, ale snaha zhýčkaného bankéře vypadat tvrďácky taky měla své světlé chvilky.(20.8.2015)

Příjemná komedie na pobavení avšak bez vyšších ambicí. Dvojice Ferell a Hart jsou skvělí, gagy taky slušné, pár krát jsem se zasmál i nahlas, ale ke konci filmu však dochází lehce dech, takže nakonec pouze silné tři. Letos jednoznačně jeden z těch lepších matrošů. 65%(10.6.2015)

Willa Ferrella mám pre jeho šialený humor rád, v tomto prípade však ide o slabší snímok. Niežeby sa tu nedalo nasmiať, to nie, dokonca sa tu nájdu aj typické Ferrellove gagy hraničiace až s nechutnosťou, scenár ma však nedokázal bližšie zaujať. Až príliš stereotypné a nudné. Čistý priemer. 60/100(1.8.2015)

VÝZVA 2015 Jako letní komediální jednohubka mi to stačilo, ale žádný nadstandard. Navíc mi to neskutečně připomínalo film Ten Nejvyšší, ze kterého nejspíše čerpali většinu scén a děje.(28.7.2015)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)