Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ywo666
  ***

  Dosť slabé, pár vtipov tam je. Pár krát sa pousmejete. Ale inak žiadne terno. Dej je celkom zaujímavý na pomery blbej komédie ale ústredná dvojka ma nebrala. Ferrell sa tu iba zhovaďuje a ukazuje riť. Hartovi som mal chuť vopchať do papule banán nech je konečne ticho. Pre všetky choré mozgy, myslel som ovocie. Vidím, že to má 58% a príde mi to tak akurát.(19.6.2015)

 • carlos 2010
  ***

  Ferrell klasika, Hart klasika, teda 3*. Ináč pohodová komédia na jedno pozretie.(29.7.2015)

 • Khumbac
  **

  Něco málo vtipného bylo, jinak NUDA.(23.6.2015)

 • Johnny.ARN
  **

  Absolútne ničím nevynikajúca komédia. Aspoň to obsadenie bolo vierohodné a podarilo sa aj zopár hlášok. 2 z 5(28.7.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pokud budu někdy odsouzen na základě falešného obvinění k výkonu trestu odnětí svobody, tak uteču do Berouna, protože tam mne nikdo nebude hledat a v přestrojení za Leoše Mareše tam budu svádět místní slečny. Pan King je však Američan, který věří v systém a do vězení hodlá nastoupit i přes svou nevinu. Za to mu gratuluji a musím uznat, že jeho příprava na pobyt za mřížemi v sobě nějakou tu zábavu měla. Většinou ji tedy obstarával Darnell, který si dosud nepoznanou roli zkušeného kriminálníka skutečně užíval, ale snaha zhýčkaného bankéře vypadat tvrďácky taky měla své světlé chvilky.(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace