Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10(24.6.2015)

"Myslim, ze vim, kdo zabil 2 Paca" byla jedna z nejtvrdsich hlasek Willa Ferrella ever... :D Spousta povedenych tematickych vtipku, bohuzel i nejaka ta ridsi omacka. Trvalo mi minimalne tretinu filmu, nez pro me spoluprace techto dvou blaznu zacala opravdu fungovat a davat "smysl". Coby fanaticky priznivec Willa Ferrella jsem cekal nepatrne vice. Ale mozna jsem jen nemel kompatibilni naladu na podobne fekalni typ extremni zabavy.(28.7.2015)

Tak po děsný kokotině Longest week sem si timhle filmem spravil chuť.Blaznivá komedie,u který sem se několikrát zasmál,navíc měla i děj,kterej sice neskýtal žádný překvapení,ale dobře se na to koukalo,stejně jako na Alison Brie,tady sice zlatokopka,ale jinak hezká kočička.70%.(13.9.2015)

Pokud budu někdy odsouzen na základě falešného obvinění k výkonu trestu odnětí svobody, tak uteču do Berouna, protože tam mne nikdo nebude hledat a v přestrojení za Leoše Mareše tam budu svádět místní slečny. Pan King je však Američan, který věří v systém a do vězení hodlá nastoupit i přes svou nevinu. Za to mu gratuluji a musím uznat, že jeho příprava na pobyt za mřížemi v sobě nějakou tu zábavu měla. Většinou ji tedy obstarával Darnell, který si dosud nepoznanou roli zkušeného kriminálníka skutečně užíval, ale snaha zhýčkaného bankéře vypadat tvrďácky taky měla své světlé chvilky.(20.8.2015)

Komedie u který můžete vypnout mozek a skvěle se bavit nad blbým Farrelem a šíleným Hartem. Kombinace herců se povedla, story uz trochu ohrana písnička ale co se bavil a hudba dobře vybrána. Im so fancyyy(22.10.2015)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)