• Icefist

Nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Zvlášť s obsazením Ferrell + Hart. Usmívat se asi při sledování budete, zřejmě se párkrát i zasmějete, ale že by zde byly scény nebo hlášky s potenciálem na status "legendární", to bohužel ne. Jako nenáročná jednohubka postačí, ale víc nic. 40 % Oblíbená část- Shonda při návštěvě ve vězení(12.6.2015)

Mám filmy na toto téma rád a pokud se nemýlím tento je nejpropracovanější z nich a tahle dvojka umí pobavit. Není to kdovíjak kulervoucí, ale zasmál jsem se jako dlouho ne a to znamená že to splnilo svůj účel. ( 25.7.15/PC )(26.7.2015)

• Triple H

Klasický Ferrell a klasický Hart. Prvého mám rád a miestami pobaví, druhý mi väčšinu filmu lezie na nervy. Je inak sranda, že Hart dokáže byť v rozhovoroch celkom sympatický a vtipný, ale vo väčšine svojich filmov je príjemný asi ako škrabanie vidličkou po školskej tabuli.(7.7.2015)

Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10(24.6.2015)

• SaNcHeZ_cz

Dvě komediální ikony amerického humoru posledních let a takhle mrzký výsledek. Zocelovací kúra je nudná, stereotypní komedie plná všeho už několikrát viděného, ničím nepřevyšující jak žánrovou konkurenci. [40%](11.6.2015)