• Icefist

Nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Zvlášť s obsazením Ferrell + Hart. Usmívat se asi při sledování budete, zřejmě se párkrát i zasmějete, ale že by zde byly scény nebo hlášky s potenciálem na status "legendární", to bohužel ne. Jako nenáročná jednohubka postačí, ale víc nic. 40 % Oblíbená část- Shonda při návštěvě ve vězení(12.6.2015)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $90,411,453Tržby Celosvetovo $106,511,453Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,265,136 //počet predaných kusov 229,990Tržby za predaj DVD v USA $10,379,909 //počet predaných kusov 628,220║ ono to ani nemá zlý námet na komédiu, len má to prašteného Willa Ferrella, ktorý to poserie hneď na začiatku svojou neomalenou tlamou, keď sa snaží zabávať svojimi podprahovými gagmi, ktoré splnia účel len v rámci otravnosti alebo znechutenia, nie zábavnosti, po samoúčelnej prvej tretine to začne čosi mať do seba a dokáže to sem tam aj dobre pobaviť /45%/(5.8.2015)

Ale jo, bylo to střelený, občas přehnaný, ale já se zasmál. A o to v těchto filmech jde. V rámci žánru příjemný průměr.(15.9.2015)

Will Ferrell má daleko zábavnější snímky, tohle byla jen souvislá šňůra, většinou otřepaných gagů a tudíž mi film nedal nic jiné, než zašedlý průměr klasické komediální zábavy.(8.1.2016)

Opravdu si někdo z řad "odborníků" zdejší databáze může splést Ethana Coena s Etanem Cohenem? Evidentně ano. Neskutečné... Už teď blábol roku 2015.(22.8.2015)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)