• Aljak

Takýto námet tu už bohužiaľ bol pri filme Big Stan v hlavnej úlohe s Robom Schneiderom. Akurát že Big Stan mal oveľa väčší záber ako tento film, teda aspoň čo sa dejovej štruktúry týkalo. Get Hard nebolo úplne na zahodenie, ale rozhodne som očakával niečo lepšie. Obzvlášť keď som videl obsadenie hlavnej hereckej dvojice Will Ferrell & Kevin Hart. No napokon je to asi jedna z najslabších Ferrellových komédii celkovo :((10.6.2015)

Dosť slabé, pár vtipov tam je. Pár krát sa pousmejete. Ale inak žiadne terno. Dej je celkom zaujímavý na pomery blbej komédie ale ústredná dvojka ma nebrala. Ferrell sa tu iba zhovaďuje a ukazuje riť. Hartovi som mal chuť vopchať do papule banán nech je konečne ticho. Pre všetky choré mozgy, myslel som ovocie. Vidím, že to má 58% a príde mi to tak akurát.(19.6.2015)

Komedie, která mě prostě bavila. Ukecanej Hart se dobře namíchal s divnohumorem Ferrella. Hvězda navíc za Alison a další za Rona Funchese, kterého doporučuji jako začínajícího snad-up komika. Filmy plný rasových stereotypů mě vždycky bavily :D(14.6.2015)

Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10(24.6.2015)

Willa Ferrella mám pre jeho šialený humor rád, v tomto prípade však ide o slabší snímok. Niežeby sa tu nedalo nasmiať, to nie, dokonca sa tu nájdu aj typické Ferrellove gagy hraničiace až s nechutnosťou, scenár ma však nedokázal bližšie zaujať. Až príliš stereotypné a nudné. Čistý priemer. 60/100(1.8.2015)