Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BarryLyndon
  ***

  Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10(24.6.2015)

 • flyboyeda
  ***

  "Myslim, ze vim, kdo zabil 2 Paca" byla jedna z nejtvrdsich hlasek Willa Ferrella ever... :D Spousta povedenych tematickych vtipku, bohuzel i nejaka ta ridsi omacka. Trvalo mi minimalne tretinu filmu, nez pro me spoluprace techto dvou blaznu zacala opravdu fungovat a davat "smysl". Coby fanaticky priznivec Willa Ferrella jsem cekal nepatrne vice. Ale mozna jsem jen nemel kompatibilni naladu na podobne fekalni typ extremni zabavy.(28.7.2015)

 • bourec
  ****

  Tak po děsný kokotině Longest week sem si timhle filmem spravil chuť.Blaznivá komedie,u který sem se několikrát zasmál,navíc měla i děj,kterej sice neskýtal žádný překvapení,ale dobře se na to koukalo,stejně jako na Alison Brie,tady sice zlatokopka,ale jinak hezká kočička.70%.(13.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pokud budu někdy odsouzen na základě falešného obvinění k výkonu trestu odnětí svobody, tak uteču do Berouna, protože tam mne nikdo nebude hledat a v přestrojení za Leoše Mareše tam budu svádět místní slečny. Pan King je však Američan, který věří v systém a do vězení hodlá nastoupit i přes svou nevinu. Za to mu gratuluji a musím uznat, že jeho příprava na pobyt za mřížemi v sobě nějakou tu zábavu měla. Většinou ji tedy obstarával Darnell, který si dosud nepoznanou roli zkušeného kriminálníka skutečně užíval, ale snaha zhýčkaného bankéře vypadat tvrďácky taky měla své světlé chvilky.(20.8.2015)

 • SeBig
  ***

  Komedie u který můžete vypnout mozek a skvěle se bavit nad blbým Farrelem a šíleným Hartem. Kombinace herců se povedla, story uz trochu ohrana písnička ale co se bavil a hudba dobře vybrána. Im so fancyyy(22.10.2015)

 • - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

 • - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

 • - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace