Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

Paity odpad!

Alex Linz je od pohledu nesympatické dítě a to pak můžete dělat psí kusy, ale nic z toho nebude. Navíc tady je ten scénář ještě hrůzostrašný. Asi také proto už vniklo jen pokračování jako video-film. ()

Earl10

Tvůrci byli natolik soudní, že když už pokračování tak s jinou rodinou, respektive hlavním hrdinou. Úvod se tváří jako hi-tech thrilller, každopádně se jedná o nejhorší pasáž filmu. To co definuje tuto sérii, tak ve filmu zůstává a dostává překvapivě mnoho prostoru. Tím mám na mysli závěrečnou bolestivou srandu plnou vcelku originálních pastí. Nutno však podotknout, že hlavní představitel by musel být přinejmenším genius, aby dokázal toto všechno vymyslet. Každopádně je zdatný elektrikář. Snímek je vesměs hrozná hovadina dělající svým předchůdcům ostudu, ovšem díky závěrečné půlhodince se jedná i tak o snesitelnou záležitost. [40%] ()

AdamesWWE

[5/10] Nič moc, priemerný rodinný film, snaží sa byť vtipný, príliš mu to nejde, až na niektoré momentky a scény ktoré sa vydarili. Z hercov zaujme len Olek Krupa. Inak málo zaujímavý herci, ale aj tak ma väčšina svojím prístupom bavili. Nedá sa to porovnávať s klasikou Sám doma, toto je slabšie, ale na pár pozretí je to bezproblémová zábava. ()

Janega

Sám doma bez malého Culkina už nie je Sám doma (nový hlavný hrdina už nie je taký sympaťák ako Kevin). Ale aj tak sa človek pri niektorých momentoch zasmeje. ()

farfalla

Horší pokračování ´Home Alone´ (1990) a ´Home Alone 2: Lost in New York´ (1992). Jiný režisér a jiný Kevin, nyní Alex. Alex D. Linz je mladší než Macaulay Culkin a více-méně jenom do kamery hází roztomilé ksichtíky. Zápletka s čipem, vetřelci, rodiče, sourozenci i nástrahy v domě a jeho okolí jsou jenom pokusem vytěžit něco z bývalého úspěchu. ()

MMJ

Nevím proč to má 20%, celkem bavilo, ale jen je škoda, že tam už není Kevin, ale Alex. Kevin je pro Sám doma originál. ()

Hanys_

Ani se mi nechce věřit, že scénář ke třetímu dílu je taky od Hughese. Co se týká pastí, tak nějak ještě ok. Ale celá ta zápletka s teroristy a ultra super čipem strčeným do dětského autíčka, je hodně mimo. Navíc první dva díly jsou fakt kouzelné hlavně díky té vánoční atmosféře, o tom si trojka může jen zdát. ()

Mafiapau odpad!

Brutální průjem.. Toto se mi v dětství líbilo víc jak jednička a dvojka s mek kalkinem. Holt chtěl jsem autíčko..  Po více jak 10-ti letech jsem toto viděl znova.. Jen kvůli nostalgii to bylo stravitelné.. Ale objektivně.. Holy mother of god.. nikdy více. ()

Adramelech

Chápu, že tolik uživatelů hodnotí tento film jako odpad. Pokud se někomu hodně líbil první díl, bude z třetího dílu dost zklamaný. Vypadá to, jako kdyby tvůrci parodovali sami sebe, že? Já, který jsem nebyl zas až tolik nadšený ani z jedničky, však konstatuji, že jsem už viděl řadu horších filmů, než je tento. Řekl bych, že toto filmové dílo si aspoň jednu hvězdičku zaslouží už proto, že diváka nenudí. Kromě toho se tam ukazuje krásné dětské, zcela blbovzodné autíčko na dálkové ovládání. Škoda, že se takové hračky dřív nevyráběly. V dětství bych autíčko tohoto druhu ocenil. ()

pjotr76 odpad!

Tahle série byla blbá, zhovadilá, infantilní a špatná od samého začátku, stačilo mi pět minut po Bondovi a vypínal jsem bednu. Kdyby udělali "Sám doma 4" a ten parchant v hlavní roli dostal hned na začátku pořádnou výchovnou lekci - s úctou ke všem odpůrcům tělesných trestů, v některých případech si myslím, že nic jiného již nejde dělat - (kterou by to i končilo), myslím se, že by spravili chuť hodně lidem. ()

Ještěřák odpad!

Než podruhé tohle, to radši na dvě hodiny vykonávat nějakou hnusnou manuální práci nebo navštívit zubaře. Dětský kult byl tímhle zřejmě zle znásilněn. Do zadku. ()

Tristaver odpad!

Tomu bych skoro říkal kradení ochranné známky Culkinova Sám doma... Prostě v porovnání s předchozími díly jednoznačně jedině odpad! ()

peetriss

Takovéto parazitování na úspěchu filmových předchůdců by se mělo postavit mimo zákon! Když se na to však podívám z druhé strany - oproti následující televizní čtyřce je Sám doma 3 stále ještě uměleckým dílem. ()

J*A*M*A*L odpad!

Z tak krásné rodinné komedie se zrodí debilita co nezná hranice.Už mě jenom nasralo, jak vyměnili herce neříkám, že Macaulay Culkin je něco extra, ale tu svoji roli hrál skvěle.Tady ani nevím kdo to byl, ale všichni včetně něj(kluka) hráli na hovno a film stál ještě za větší hovno.2% ()

M.I.K.E.

No že předešlé 2 díly byly o 3000% lepší o tom se nebudu s nikým bavit,ale nebyla to až taká velká hrůza jak ostatní píší,já myslím že to bylo v celku zábávné,ale neoriginální a obkoukané. ()