poster

Boj o Hedvábnou stezku

 • Čína

  Tchien ťiang siung š'

 • Čína

  天將雄獅

 • Čína

  Tian jiang xiong shi

 • anglický

  Dragon Blade

 • Slovensko

  Boj o Hodvábnu cestu

Akční / Dobrodružný / Drama

Čína, 2015, 127 min

Režie:

Daniel Lee

Scénář:

Daniel Lee

Hudba:

Henry Lai
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.fish
  *

  Tak tímhle si v Číně vychovávají mládež věřící v sílu jednoty a ideálů. Proletáři všech zemí spojte se! Jako parodie příliš blbé, jako béčko přiliš vážné a jako áčko naprostá sračka. Stačí si tedy jen vybrat. 10% za obraz.(11.5.2016)

 • Jigy
  ***

  Další monumentální historický čínský film, tentokrát však velmi dobře obsazený. Jackie, hraje svou klasiku, Cusack je místy nevýrazný a až moc správňácký, ale zato Brody si zahrál padoucha výborně. Jeho legie pochodují pouští a nenechávají na pochybách všechny, kteří nevěří tomu, že Řím vládne světu. Bojové scény jsou moc pěkné a proto mě zklamal závěr, kdy opět musí dojít na boj muž proti muži i když Římané získali drtivou nadvládu a mohli všechny poslat do pekel. Škoda, takto se jedná o další velkolepý výpravný film, na který zase můžu zapomenout.(17.8.2015)

 • luksky
  ****

  Po delší době se náš trh dostal film s Jackiem a jsem velice potěšen, příběh fajn, herecké výkony fajn..a to nejen Chana..(21.4.2016)

 • lopata555
  *****

  I keď je to len rozprávka ale skvelo zahraná! Ja som tým hercom uveril všetko. Brody zahral toho Tibéria tak výborne, že sa teším na pomstu od momentu keď sa dostaví na plátno :o. Divožienka Peng Lin ma upútala hneď na prvý pohľad a aj preto škoda, že jej tam nebolo viac. Súboj ala opretie o ženský hrudník bolo velice dojemné a romantické (robím si prdel, ale v tom momente by som kludne menil s pánom Chanaom). Na záver dodám, že v rámci histórie je to konina. Lenže ten film som ja chápal aj tak inak. Bol o kamarátstve. Ukázal, že aj dva rozličné národy sa vedia skamarátiť a pomáhať si. Ukázal aj to, že oddanosť ku niekomu môže trvať na veky, len treba mať dobré zásady. P:S film Gladiátor bol tiež nepresný ako riť, no tomu to dajako ľudia nevyčítajú ...(17.11.2015)

 • blackJag
  ***

  Velice dobře zprodukovaný mišmaš plný přehnané asijské tragiky a přepálených emocí. Cusack a Brody jsou v roli příslušníků římských legií jako pěst na oko, ovšem v soubojích vypadají skvěle (tvůrci HRY O TRŮNY by se mohli učit jak při souboji nasnímat totální paka tak, aby vypadali jako ultimátní killeři). 50%(5.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace