poster

Láska na první boj

 • Francie

  Les Combattants

 • slovenský

  Láska na prvý boj

 • anglický

  Fighters

 • anglický

  Love at First Fight

Komedie / Romantický / Drama

Francie, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ***

  Netradičná romantika v zaujímavom prostredí priniesla trochu čerstvého - iného - vzduchu. Sympatický Kevin, a tentokrát nie príliš sexi, krásna Adéle. To je všetko. Nenadchne, ale ani neurazí.(20.6.2015)

 • castor
  ****

  „Nemáš život. Nemáš ráda lidi. Jíš věci, který ti nechutnaj. Když sportuješ, tak to vypadá, že chceš umřít. Jseš posedlá armádou, ale přitom ji nesnášíš!“ Francouzi vysílají poměrně nejasnou zprávu, zato zatraceně sympatickou a místy černovtipnou. Dva mladí lidé tu hledají sami sebe, nacházejí však mnohem víc. Nejistý on se pomalu zabydluje v rodinné truhlářské firmě, popíjí s kamarády a fretkám buduje klece. Sarkastická ona nevěří ekonomii, kterou vystudovala, je s ohledem na lidské bytí skeptická, do nádoby na mixování nápojů hází syrové ryby, které následně pije a plave pod vodou s batohem plným střešních tašek. Ano, je trochu zvláštní. Takže nepřekvapí, když chce absolvovat armádní kurz. On se nakonec přidá. Výsledek nesklouzne k nějakému lacinému romantickému blábolení, reflektuje mládí i s jeho stále hlasitějšími nejistotami, sází na výtečné herecké výkony (Adèle Haenel je skvělá) a několik „divných“ momentů, které jakoby vypadly ze všedních dní dvou obyčejných mladých lidí, kteří nevědí, co s načatým životem. Výsledek je milý, je vlídný, je neotřelý, je atmosférický.(23.6.2015)

 • Lama.Lama
  ****

  Hrozně fajně divný filmy. Skvělá atmosféra, některé dialogy byly úžasné, herecké výkony jsou super a příběh je opravdu neotřelý.(18.3.2016)

 • Lukrecie
  *****

  Festival evropského filmu Světozor: zajímavé téma a příběh, přirozené výkony herců. To se Francouzům moc povedlo!(11.4.2015)

 • Rob Roy
  *****

  Be2Can -- Kašlu na to a jdu na plnou palbu. Protože dnes večer jsem se zamiloval. Neromantická romantika. Odzbrojující Adele Haenel. Příště budeme připraveni.(9.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace