Patnáctileté dívky Colleen Collette (Lily-Rose Depp) a Colleen McKenzie (Harley Quinn Smith) jsou posedlé jógou, milují své smartphony a nenávidí svou brigádu v obchodě se smíšeným zbožím Eh-2-Zed v Manitobanu. Ale když pradávné zlo povstane zpod kůry Kanady a ohrozí jejich vytoužené pozvání na velkou párty, děvčata spojí síly s legendárním lovcem lidí Guyem Lapointem (Johnny Depp), aby společně bojovali o své životy. (noelcoward73)

nikhaj

Slaba komedia ale rešpekt ako zamaskovali johnyho a ze si zahral na gitare, to ma tiež šmrnc. Milenialsky film a naivne snad vsetko az po bradavice na dephovej tvari ktore stale menili svoju polohu. Slabota no ale depova dcera je urcite gol a teda riadne podareny ()

Martin29

Na tohle nemám u sebe dobrý matroš. 1 hvězdička za nápad s figurkama a maníka co vypadá jak zmutovaný Jason z Pátku 13. Rozpočet tipuji tak 50 dolarů více to nebude ani náhodou. Johnny Depp by se měl nad sebou zamyslet a ukončit kariéru na takové srance je ho škoda. ()

BigJohn02

Hodně divná pitomost, která má (asi) být parodií na horrory, či co. Ale nefunguje ani jako horror ani jako komedie. Zábavnou figurou je tak jen maskovaný Johnny Depp, ostatní je čiré zoufalství. Obě žvatlavé pipky v hlavních rolích nebaví, ale nudí. Jediné, co na Lily-Rose lze ocenit je, že nepodědila chrup po mámě. ()

drkaldj

Asi jsem ten film nepochopil. Nepochopil jsem co to mělo být za žánr. Nepochopil jsem proč se film nějak víc nespojuje s Tuskem (Mrožím mužem). Nepochopil jsem proč se Smith rozhodl pro tak strašné efekty (nedostatek financí v tomhle případě neberu, je spousta levnějších filmů s lepšími efekty). Nic tu nefunguje. Jedna hvězda za pár jakž takž scén. ()