Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ***

  Tu kocúr, tu kocúr! Na mňa to nezabralo! Ďalší film pre ženy o láske a empatii. No dyť jó, když to divačky chtějí a výrobci papírovejch kapesníku sponzorují, tak ať se to promítá. Teraz vážne: Ak vynechám silný emocionálny drive, ktorý to síce malo, ale ktorý išiel mimo mňa, tak je to priemerný film so zaujímavým námetom.(26.4.2015)

 • Radekk
  **

  Jedno ponaučení jsem si z filmu přeci jen odnesl. "Nikdy nechoď do kina na film jen proto, že má skvělé hodnocení"(16.1.2015)

 • René.girl
  ****

  85%(23.2.2016)

 • laik_60
  *****

  Filmu dávam plný počet, už len ako úctu a hold reholníčke Margarite ako aj hlavnej postave Marii, za to čo v skutočnosti koncom 19. st. obidve dokázali. Ako filmové dielo, bol príbeh dobre natočený so slušnou réžiou, skvelými výkonmi oboch herečiek a zaujímavou citlivou so svetlom sa hrajúcou kamerou.(2.6.2015)

 • Una111
  ****

  Silný příběh, dobře zpracovaný. U mne byl vážným kandidátem na 5*, ale po velkém očekávání, jsem jím tak trochu zklamaná. Něco totiž tvůrci vůbec nezvládli: Tohle že bylo klášterní prostředí v závěru 19. století? Směšné! Mně to připomínalo spíš nějakou současnou charitativní organizaci, která nemá s katolickou církví nic společného! Že by se inspirovali v dnešních liberalismem prolezlých klášterech? - - - Více o skutečné Marii Heurtinové a o vzniku filmu zde: http://www.invarena.cz/?p=19051 Podle mého názoru film s podobnou tématikou http://www.csfd.cz/film/7199-divotvurkyne/prehled/ z roku 1962 vychází ze srovnání o dost lépe!(27.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace