Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radekk
  **

  Jedno ponaučení jsem si z filmu přeci jen odnesl. "Nikdy nechoď do kina na film jen proto, že má skvělé hodnocení"(16.1.2015)

 • Vodnářka
  ****

  Temný uzavřený syrový svět Marie, který se pomalu, těžce, proměňuje v život plný doteků, vjemů, otevřenosti a touhy poznávat jej naplno dál. Se všemi jeho krásami a těžkostmi, nadějí, vírou i smrtí. S pomocí vytrvalé a odhodlané sestry Marguerite, jež snad jako jediná v Marii vidí duši, které je možno pomoci a také svou životní cestu, se Marie stává z nezvladatelného divokého dítěte, neschopného života ve společnosti, velmi vyrovnanou, odhodlanou a obdivuhodnou dívkou, jež posouvá pohledy ostatního světa na životy hluchých a nevidomých. Film, který nevydírá a přitom jsem kolikrát musela odvracet pohled před tolika pocity, které z něj ke mně přicházely.(10.6.2016)

 • Hedka
  ****

  Silný príbeh, ale nemôžem dať maximim. Závažným a do očí bijúcim nedostatkom je veľmi neobjektívne, súčasným modernizmom zdeformované ponímanie kláštorného prostredia. Alebo vari je to príbeh zo súčasnosti?(27.2.2016)

 • René.girl
  ****

  85%(23.2.2016)

 • tahit
  ****

  Dalo by se říci, zcela podle očekávání, pokorná služebnice Boží s hojivou čaromocí na správném místě. Jemná, hodná, skromná. Není to žádný mimořádný film, ale přednost je v jeho hluboké lidskosti.(21.11.2015)

 • - Arianu Rivoire si režisér do role Marie Heurtin vybral až poté, když za ním přišla, že se zapoměla zaregistrovat na castingu.(Zdroj: Cinema). (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace