Hollywood v koncích

• Česko Hollywood Ending (více)

Woody karikuje sám sebe - neurotického režiséra Vala Waxmana, na kterého padnou zlé časy. Jo, kdysi to byl pán režisér, ale od té doby se mnoho změnilo a Val teď může být vděčný za sebemenší druhořadý kšeftík v televizi. Manželky a milenky jsou na světě proto, aby svým drahým občas podaly pomocnou ruku. Val dostane od své exmanželky nabídku režírovat velkorozpočtový "mainstreamový film". Je to skvělé, ale katastrofy jsou tady zase od toho, aby nám znepříjemňovali život - Val dočasně oslepne následkem své chronické paranoi. Jde o velký balík peněz a tak skupinka jeho pěti kamarádů dělá vše pro to, aby se šéfproducent o režisérově slepotě nedozvěděl. Tahle Valova disfunkce na sebe ve filmu váže desítky skvělých gagů a situací, které nenechají Vaši bránici v klidu. Zrodila se velká groteska a Woody Allen byl zase u toho. (oficiální text distributora)

Ferguson

"Díky Bohu za Francouze" ;-) Já bych řekl: "Díky Bohu za Woodyho", jinak opravdu nevím, čemu bych se v dnešní filmové tvorbě od srdce zasmál. Jediný tvůrce, který si dokáže udržet vtip po celou svoji kariéru. Kolik už Woody musel vymyslet za celou svoji filmografii hlášek. To je neuvěřitelné. ()

margita figuli

Ak by som to mala hodnotit iba v ramci Woodyho filmov, asi to hodnotim horsie, ale inak sa mi znova potvrdilo, ze ak si chcem pozriet nieco od neho, nikdy to nebude zle. ()

nataska

Vzhľadom k Allenovym filmom, by som dala 3 hviezdičky, ale hodnotím filmy obecne a Allen až na pár výnimiek netočí filmy horšie než trojhvietzdičkové. Briskné, vtipné, príbeh jednoduchý, ale to vôbec nevadí, aspoň mne. Koniec sentimentálny, ale tak to býva vo veľa jeho filmoch! Neviem si predstaviť pocit, keď budem pozerať jeho posledný film.. ()

phoenix9

Filmy z prostredia natáčania filmov patria medzi moje oblubené . Zaujimavý námat a dobrý scenár pridajte k tomu Woodyho Allena a jeho silnú stránku a to sú dialógy a máte komédiu ktorá pobaví . 70 % ()

Sejkorka

40. film od WA, neskutečné. Tenhle by asi byl ve flop 10.Slepec točí film a nikdo to nepozná. Kromě zasvěcených. Jednou z nich je Valova bejvalka, která je velmi sympatickou postavou (skvělá Téa Leoni). Oni se nakonec znovu dají dohromady a odjedou bydlet do Paříže. Je tu pár dobrých fórů (obchod s kožešinami v Kanadě, aby z té cesty něco bylo), ale celkově podprůměr. ()