Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()

bubblebobble

Veľmi zlé. Po tretej časti som veľmi sklamaný. Malachovský kazil už celé Haló, Kemka to je taký trapko, ktorý získal svoju slávu svojou debilitou v Partičke no tu sa aj niečo hrá, takže mu to vôbec nejde. Pomajbo, kým ho niekto neusmerní alebo nehrá ženu je tiež pomerne slabý. Kubovčík, Šebová a Polnišová sú fajn ale jednoducho tie scénky pôsobia, tak, že ideme robiť humor ale nevieme akú to bude mať pointu. Neviem zrejme sa točí viac častí naraz ako je to už v televíziách zvykom, a potom to dopadne takto. Kde sú tie časy keď na STV bežalo SOS, ktoré si nebralo servítky pred ústa a robilo si kruto prču zo sračiek, ktoré vysielali komerčné televízie. Btw. tie Televízne koniny sú OTRASNÉ!!!!! ()

SOLOM. odpad!

Už jsem viděl opravdu ledasco (nejen co se nejrůznějších česko/slovenských) show, pořadů, atd…Ale tohle už je opravdu za hranicí nevkusu. Nevím, zda to vůbec nazvat trapností či ubohostí – protože kvalita pořadu je ještě mnohem horší a snad pro to není ani pojmenování. Viděl jsem několik částí (nikdy ne celých, Páč tohle se vážně nedá…) a vážně můžu říct, že tohle je ten největší slovenský shit, který jsem zatím viděl a ODPAD je pro něj ještě milostivým ohodnocením. Chce se mi blejt… ()

MM_Ramone odpad!

Toto je teda ale poriadna kopa smrdutého hnoja. Niečo tak primitívne, stupidne a trápne sa len tak nevidí. Takýto shit môže vyprodukovať jedine tlupa debilov ako sú Kemka, Polnišová, Šebová, Pomajbo a zopár ďalších hlupákov, čo sa ku nim pridali. Banda slniečkarskych zmrdov čo sa pasuje do úlohy komikov a čo je horšie aj do vodcov ohlúpených slušných oviec, ktoré pravidelne vybľakujú na námestí SNP v Bratislave a neúspešne sa snažia organizovať štátny prevrat. Oni a aj ten ich "Kredenc" sú odpad! ()

D1705

Kredenc sa až nápadne ponáša na program z dielne STV S.O.S-spravodajstvo ako celoepizódne vsuvky, Cuky a Luky sú moderná verzia Duni a Funi, herci z SOS, Partičky a Haló a program z dielne Daniela Dangla. Niektoré paródie ako Cvokla, O 10 rokov hapčí alebo Zámena kabeliek sú výborné. Len nebyť toho trápneho humoru............... ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

Časové pásmo bylo změněno