Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  James Nesbitt a Ken Stott, dva mí oblíbení britští herci pohromadě, to je sen. Navíc v tomhle propracovaném kousku bez hluchého místa o destrkuci všech možných lidských vztahů skrz jednu tragickou událost. Pomalé, tísnivé, vycizelované, netradičně britské. 90%.(17.8.2015)

 • bouncer
  ***

  Bohužel to neudrží spád, což je pro 8 dílný seriál, který se zaměřuje na jeden případ, dost tragédie. Tady si dovolím tvrdit, že materiálu bylo tak akorát na 2 hodinový celovečerák a fungovalo by to skvěle. Tady je ale stopáž téměř čtynásobná a část dějové výplně si tvůrci mohli jednoduše odpustit.(8.3.2015)

 • Dadel
  ***

  Díly 2-7 zbytečné.(24.9.2015)

 • DaviD3141

  {Po 3. časti} » (70%)▐ Priemer 70% = 3,5*(13.11.2014)

 • DaViD´82
  ****

  S1 "Oliver Hughes" (4/5): Ve vší té civilnosti prosté laciné překombinovanosti i z prstu vycucaných zvratů sympatické a o to více, jak důsledné to je v přístupu "může se to stát i vám". A s ohledem na úskalí tématu o ztrátě jediného dítěte až překvapivě nemelodramatické a citově nevydírající. A přes veškerou chladnou atmosféru naprostého zmaru, deprese a beznaděje to není emočně chladné či cynické. Navíc jde o nebývale zdařilou symbiózu skandinávského přístupu k žánru, kdy se zcela stírají mantinely mezi osobním dramatem a kriminálními pasážemi. Scénář si vystačí s tím, že lidé jsou... Prostě lidé čili konspirace či přes koleno lámaná velká odhalení nejsou na místě. Přesto by se výhrada našla; a sice vyprávění skrze prolínající se "současnost/před lety" přístup, který je vesměs ku prospěchu a není pouze lacinou obezličkou jak natáhnout děj na více epizod, ale přeci jen kolem poloviny série pasáže "před lety" mnohdy zbytečně přešlapují na místě a tah na branku to neztrácí pouze díky lince ze současnosti.(27.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace