poster

V pasti

 • Francie

  Oppression

 • Kanada

  Shut In

 • Slovensko

  V pasci

 • USA

  Shut In

 • Velká Británie

  Shut In

Drama / Thriller

Francie / Kanada, 2016, 91 min

Scénář:

Christina Hodson

Kamera:

Yves Bélanger
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Já teda nevím, ale opravdu nemám potřebu sledovat film tak zásadně utopený ve tmě. Samozřejmě oceňuju, že lekačky a další žánrové prvky, ať už jsou jakkoliv laciné, jsou natočené nadmíru slušně, nicméně z příběhu ovlivněném narušenou psychikou několika lidí a obklopeném tunami sněhu by se dalo vydolovat krapet víc. Naomi Watts musí být sakra dobrá psycholožka, když za ní do totálně zapadlé ordinace někdo jezdí. Sama nicméně odbornou pomoc potřebuje, páč před časem při autonehodě přišla o manžela a vlastně i nevlastního syna, který zůstává upoutaný na lůžku nebo před televizí ve vegetativním stavu. Kromě toho vidí pokroky s malým pacientem. Jenže se pár věcí stane. A zničená a pochybující Naomi začne tušit, že scénárista to možná trochu překombinoval a na několik otázek prostě neodpověděl. Poslední třetina už hodně pokulhávající.(21.2.2017)

 • mzss1
  *

  |15%| V pasti jsem se ocitl já, když jsem toto sledoval. Náhodně jsem si film vybral, tak nějak jsem předpokládal, že to bude nenáročná jednohubka (při nejhorším) a ono to bylo teda ještě o dost slabší, než jsem tušil. Snímek má krátkou stopáž a přesto jsem si musel dát tak 4 krátké pauzy, abych to vůbec do konce dodíval. Pochválit můžu jedině herečku Naomi Watts, která to zahrála asi nejlépe, jak dovedla – na svůj věk vypadá velice svěží – méně než bych ji tipoval. Nějaký ten nápad zezačátku, námět – to vše vypadalo slibně, ale čím šel film dopředu, tím to bylo nudnější. V cca 53 minutě se nám tu vynoří „šokující zvrat“, který mě osobně nepřišel šokující ale téměř nesmyslný. Motiv toho člověka jsem absolutně nechápal. Nejhorší na tom bylo, že všelijaké klišé a naháněčky po domě od tohoto zvratu trvali přibližně půl hodiny, což mi moc napínavé nepřišlo. Takže tak, nudný film s tak špatnou pointou až jsem se divil, čeho všeho jsou tvůrci schopní. Možná jsem moc přísný a kverulantský, ale já to tak vnímal.(9.3.2017)

 • NostraMovies
  *

  Jedno klišé za druhým...Až debilne predvídateľné,naivné a pre mňa tým pádom otravné počas celej stopáže.Naomi si zaslúži poriadny scenár,silnú réžiu a niekoho kto jej dokáže pred kamerou sekundovať...Heatona mám rád,no tu mi liezol maximálne na nervy....(20.2.2017)

 • Vančura
  ****

  Mě to bavilo, a až na pár infarktových lekaček - které obecně nesnáším - a nelogických věcí (resp. věcí, které mi moc nedávaly smysl), tomu nemám moc co vytknout. Naomi Watts jsem zatím neviděl ve vyloženě špatném filmu a ani zde tomu nebylo jinak - byť jsem si při sledování nerad uvědomil, jak moc už zestárla a jak je na ní blížící se padesátka znát. Na filmu mě rovněž potěšil herecký výskyt současné největší dětské herecké hvězdy Hollywoodu, Jacobe Tremblaye - zatím jsem s tím maličkým viděl 3 filmy a ve všech byl vážně skvělý. Celkově jsem si tohle kino hodně užil, líbila se mi napínavá atmosféra, vydatně podpořená skvělou hudbou, a potěšilo mě i závěrečné rozuzlení - skončilo to přesně tak, jak jsem si přál.(14.1.2017)

 • malylada
  **

  Námět není úplně špatný, ale bohužel se od půlky vydá směrem, který tvůrci absolutně nezvládli. Příběh vypráví o psycholožce, která v horské pustině provozuje praxi a stará se o nehybného syna po tragické nehodě. Do toho se přimotá dítě, které vyšetřuje a celou zápletku osolí, byť je nakonec tato postava nezajímavá a díky ní se kupí logických nesmyslů, až běda. Počátek se snaží navodit atmosféru duchařiny, ale jde to velmi z tuha a jen pár laciných lekaček může vyvést nezkušeného diváka z míry. Když dojde na samotnou pointu, zvrat celé zápletky, je to předvidatelné a docela nudné. To co se děje v domě nemá nápad a samotný kámen úrazu je v záporném hrdinovi, který je spíš k smíchu. S přibývajícím časem se chování postav stává iritující a zoufale otravné. V pasti se řadí mezi ty horší thrillery letošní kino distribuce......4/10(6.1.2017)

 • Naomi Watts

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace