Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

viperDavid

Trošku uťáplý rande, které se zvrtlo v dost ponižující a trapnej konec. Hlavní dvojice se k sobě tolik nehodila, ale fungovalo to. Občas i zábavná komedie, která je na můj vkus až moc dobře hodnocená. Ale i tak proč ne ()

JimmyII

Parádní romantická komedie s britským humorem podávaným v děsivé kadenci slov. Simon Pegg a Lake Bell skvěle obsazení, jiskří to mezi nimi a působí dokonale sehraně v dotaženém scénáři, který nabídne každému něco - milovníkům romantiky, humoru a hlavně filmu. Takhle to mám rád! ()

Mirokukii

Když jsem naposledy absolvoval něco podobného jako Jack, požadoval jsem, že budu mít u sebe malí kartonový transparent se jménem, což nebylo druhou stranou úplně schváleno, snad i proto, že jsme tak něják malinko tušily, jak ten druhý vypadá. A že by si mě nějaká single dáma ukradla pro sebe. To zřejmě nehrozí. Nuže... první fejstufejs moment je tu a jsou jen dvě možnosti. Mlčet jako vůl, nebo žvanit jako šílenec, přičemž šance, že budete citovat její oblíbený film, přitom nepřeberném množství žánrů a zemí, na který se večer předtím dívala, je... nechci příliš odradit, jelikož jsem už též člověk s lehkou depresí, téměř nulová. To je totiž jeden z oněch momentů, kdy to do sebe všechno hezky zapáda a neprobíhá jak druhá schůzka z tohoto filmu, která je mi malinko povědomější bohužel. Výborný, velice zábavný, pravda s trochou perverzního humoru, lehce romantický film, který jsem nemusel jedinkrát přerušovat, ani u něj sníst jedinou kostečku čokolády, což je něco neuvěřitelného. Lake a Simon-úžasní a došlo i na Whitesnake. BRAVO. ()

Minimie

Na Man Up jsem se těšila už pár měsíců a vůbec jsem nebyla zklamaná. Jak už to tak u romantických komedií chodí, uhádnete už od první minuty celý děj, ale zážitek z filmu to vůbec nezkazí, především díky originální zápletce a milému zpracování. Simon Pegg a Lake Bell jsou bezva dvojka - a kdo by sakra nechtěl zažít takový super první rande?! // "It's always better to be the one that's dumped. You never regret anything. She made the decision and she's gotta live with that for the rest of her life." ()

neoBlast

Když jste Brit a do své "romantické" komedie obsadíte Simona Pegga (45) a Lake Bell (36) míříte asi na trochu jiné publikum, než jsme zvyklí od současného typického zástupce žánru (bohužel). A obě dvě ústřední postavy a jejich představitelé jsou vynikající, chemie jim funguje a i tu natroublou povídačku kolem jejich setkání jim rád baštím. Man Up je pohodovou komedií s přiměřenými ambicemi, které dokáže plně dodat oddechuchtivému divákovi. Jsem velmi rád, že Anglie umí dodat žánru i něco co nesmrdí Curtisem a jeho dream teamem na sto honů. 75 % ()

elanius

(129/2015) / Lake Bell a Simon Pegg to hrali královsky. Škoda, že nemali dokopy moc čo s touto priemernou anglickou komédiou urobiť. Prostredie Londýna a taký ten anglický filmový feeling chvalabohu funguje vždy. (6/10) ()

terunka003

Životní, milé, vztahové, srdeční X nervózní tempo. Film byl vesměs pozitivní. Trošku mě frustroval vystresovaný Simon a jeho rychlé tempo. Pár vtípků taky bylo, milující rodina a hlavně Jessica, která jediná byla v pohodě. Asi z té knížky. ..takhle propařit noc, to musí být něco.. ()

Pavlínka9

Je dost náročné dívat se na film, když hlavní hrdinka zrovna není vaše oblíbenkyně :D :D Takže to pro mě bylo hodně velké mínus :) :) Za mě prostě není hezká, příjemná, ale bavil mě hlavní představitel a s tím jsem se bavila neskutečně :) Film byl pro mě ohromně předvídatelný, ale krásně svižný. Jsou zde skvělé hlášky a scéna, kdy se vrátili do baru, protože tam zapomněl tu brašnu ? ;) Film je skvěle propletený a proč by hlavní hrdinka neměla využít situace, která se jí nabídla? :) Aspoň, že tak :) ()

Timak

I really do like it :-) Super oddychovka, skvělá dvojice (i když po prvních záběrech jsem si tím nebyl tak jist) a i celkem vtipný závěr. ()

hroubek

Hodně milá romantická komedie. Režisér Ben Palmer do nás sype vtipy už od začátku a díky tomu si lze hlavní hrdinku hned oblíbit, když má spoustu nevděčných vlastností. A jen co se na scénu dostaví Simon Pegg, tak film začne šlapat mnohem více a ukáže se, že to není jen obyčejná hrubozrnná komedie, ale že má v sobě mnohem více. Celý film stojí na postavách, kteří jsou sice sympatický, ale mají dost svých problému, díky kterým se jim všechno rozpadá pod rukama. Samotné vtipy jsou vtipné, protože v sobě mají i něco víc. Lake Bell je fakt sympatická postava, které přejete, aby se trochu víc snažila a uspěla. Pegg je zábavný od prvního momentu co je na scéně a v průběhu děje ukáže jak moc je emocionální. Ophelia Lovibond se mi moc líbila a zaujala mě. Rory Kinnear si pěkně užil svojí postavu a jeho scéna na záchodě nemá chybu. Hodně se mi líbily dialogové výměny, scéna v baru, závod, bowling a závěrečný běh za písně Here I Go Again. Man Up je moc fajn romantická komedie, která toho nabízí mnohem víc, než se zdá. ()

VasaX

Nejtuctovatější zápletka, Simon Pegg na volnoběh, Lake Bell co se mi líbila a zároveň nelíbila a to je asi tak všechno. Hlavní plus je, že to člověka moc nezdrží. 88 minut je více jak dost. Zábavných okamžiků se najde mnoho, ale střih a kamera jsou místy až moc party a tak jsem byl brzy zahlcen v podstatě prázdnými vjemy. Což škodí těm pár dobrým místům, které mě bavily (věnování knížky, povídání před Jackovou ženou, "triatlon"). Za mě asi tak, jako když se snažíte dělat lepší jídlo, suroviny máte, ale prostě vám to tak nějak ujede pod rukama a výsledek je takový mdlý a je to obecně spíše zklamání, než radost. ()

zdenny

Sympatická anglická komedie se Simonem Peggem. Je anglická, takže je jiná než obvyklé americké romantické komedie. Vlastně není ani moc romantická a co se týče komediálnosti, je to prostě jiný - anglický - humor. ()

V.Silver

Brilantní ukázka toho, že anglický humor stále žije a má světu co říct. Tak trochu jiná love story pro starší, cynické a pokročilé, která ale nebalancuje na hraně a celou dobu se jí daří udržet jistou míru nadsázky, uvěřitelnosti, ale zároveň nikoli jakési romantické patetičnosti - pravda, s výjimkou v podobě závěru, ale to se filmu vyčíst nedá. 85 % a víc takových filmů, prosím. ()

Lukyn007

'Srát na minulost!' Příjemná komedie s příjemným hereckým duem. Britové to zkrátka umí. Proč, proboha, nevznikají podobné filmy stejných kvalit jako má tento i u nás?! 80% ()

cross

Stará láska nerezaví - britské romantické komedie spadají v mém pohledu pod samostatný sub-žánr a Men Up je jejich výstavní skříní. Jednoduchý příběh, kouzelně upovídaný páreček s nejčistším ostrovním akcentem a množství nenásilných gagů - k tomu navíc parádní soundtrack a celková chemie hlavních hrdinů i jejich obsazení. Díky těmto atributům jsem ochoten přehlédnout i mírnou vypočítavost a občasné slepé uličky dialogů a označit pro mě doposud zcela neznámý film možná za nejlepší romantickou komedii od Love actually! Prosím, víc takhle pozitivních filmů!!!:) ()

Hanzisko

Moc málo negativních komentářů zapříčinilo, že nemůžu dát 3*. Simon Pegg je kvalitní herec, Lake Bell je kvalitní herečka ( v hlavní roli bych sice daleko radši viděl Sharon Horgan, která exceluje v Catastrophe, ale tak co ) a má to příjemných 88 minut. Občas je to docela cheesy, ale která romantická komedie dneska neni?! #FuckThePast ()

Georgex

Typická romantická komedie podle tisíckrát ohraného scénáře, která ničím nepřekvapí, ale na druhou stranu ani neurazí a pro fanoušky daného žánru může znamenat poměrně solidní oddechovou záležitost s velmi dobře zvolenou ústřední dvojicí Simon Pegg a Lake Bell, kteří se výborně doplňují, ale od prvního jmenovaného komika jsem zvyklý na mnohem zábavnější a ztřeštěnější role, ve kterých se nemusí držet zkrátka jako v tomto snímku. Moje hodnocení 60%. ()

Hollohlaway

Já to prostě miluju. Britské romantické komedie jsou zkrátka tak jiné , nádherně antipatetické a přidrzle vtipné , to je úplný lék. Lake Bell je nádherná a Simon Pegg hraje svého ukecaného romantika také výborně. Prostě to do sebe zapadá , žádné hluché místo a spousta typických gagů. ()