• Krátkometrážní

Sebevražedný oddíl (2016)

SS je takovej solidní nadprůměr, hodnocení na hranici 70% je objektivní, ale ten soundtrack, tak to je něco neskutečnýho! Pro mě naprostá bomba a jeden z nejlepších soundtracků vůbec. Steven Price to dotáhne hodně daleko!

Stranger Things (2016) (seriál)

Do posledního písmenka se ztotožňuju s komentářem uživatele Zeck! Možná bych dal i ty 4*, ale 92% je prostě strašně moc. Objektivně bych to viděl tak na 75%.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Slaboučký! V plánu bylo studium historie, ale Sherlock naneštěstí vyhrál. Bohužel scénář psaný na koleni nedokážou zachránit ani Cumberbatch s Freemanem...

Vykolejená (2015)

Nehrát v tom fantastickej John Cena, tak by to bylo ještě horší, což už snad ani nejde.

Na pokraji slávy (2000)

Pohodová jízda roku 73 s Led Zeppelin v zádech a s Kate Hudson na klíně. #don'ttakedrugs

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Tak zklamanej kultovnim sci-fi jsem nikdy nebyl. Táhne se to jak smrad, nic se tam neděje, ten malej blonďák (Barry) je nejhloupější dítě, který kdy hrálo ve filmu a na děj nebo zápletku Spielberg asi zapomněl. Původně jsem to chtěl zařadit někam na úroveň Kontaktu nebo A.I., ale musim ještě níž! 50%

Kontakt (1997)

Galadriel a Renton ve svých komentářích naprosto vystihují mé pocity. Nevím, co jiného bych dodal. Asi jen, že Jodie Foster hraje vážně dobře, až jsem tím byl překvapen, protože v ostatních filmech mi vyloženě vadí a degraduje tím daný film. Kdežto Kontakt upadá kvůli scénáři. #AtheismRules!

Vzmuž se (2015)

Moc málo negativních komentářů zapříčinilo, že nemůžu dát 3*. Simon Pegg je kvalitní herec, Lake Bell je kvalitní herečka ( v hlavní roli bych sice daleko radši viděl Sharon Horgan, která exceluje v Catastrophe, ale tak co ) a má to příjemných 88 minut. Občas je to docela cheesy, ale která romantická komedie dneska neni?! #FuckThePast

Rick a Morty (2013) (seriál)

Úplně novej rozměr v oblasti animovaných seriálů. #GetSchwifty!

Hon na ponorku (1990)

Nejlepší režisér mezi 1987-1990 ?! #JohnFckin'McTieran