Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

Richie4422 odpad!

Pozor, pozor ! Už ste otrávení nekultúrnou, trápnou, nudnou a neoriginálnou tvorbou slovenských televízií? Už máte po krk tých istých dejových línií, postáv, zvratov, hercov zo slovenskej televíznej tvorby? Už neviete, aký je rozdiel medzi Ubytovňou, Riško neplače a Šumienkou? Chcete niečo nové, svieže a nebojácne, čo urobí vietor v televíznej zábave? Áno? Tak ste naďalej odkázaní na sťahovačky zahraničných seriálov, lebo tu máme opäť to isté len s koňmi! Intrigy pri koňoch, láska pri koňoch, sex pri koňoch, jazdenie na koňoch, zvraty vo vzťahoch s koňmi a pomaly sa blížiaca dráma s lasom v ruke! Kone, kone, kone, kone ! Iný názov, iné kone, iný seriál, ale stále to isté !! Super ! Pecka! Kukám! ()

DJ Rocco iNc odpad!

Avizovať, že tento seriál je od tvorcov úspešného seriálu Búrlivé víno, vôbec nie je namieste, pretože toto nie je seriál, ale lacný a trápny brak, ktorý by mali radšej stiahnuť z televíznej obrazovky. Už keď som videl promo video, ktoré bolo pustené na internet možno aj pred pol rokom, vedel, som, že to bude nepozerateľné, no dnes som sa iba uistil, že to tak naozaj je. ()

sehe odpad!

Súťažná otázka po skončení 2.časti seriálu znela:Ako sa vola nový seriál na TV JOJ?Po A:Divoké kone po B:Divoké kačky.To je podobne stupidna otázka,ako práve dopozeraný diel.Mexicko-peruanska telenovela má určite vyššiu úroveň.Hudba na nevydrzanie,detskí herci bohužiaľ tiež,réžia,scenár tiež.Najlepšie hrali tie krásne koniky. ()

Jard odpad!

Už len nápad vymyslieť nový denný seriál bol úplný nezmysel. Možno prvé časti mohli byť celkom dobré, ale čím sa denný seriál dlhšie vysiela, tým sa z toho stáva úplná primitívna telenovela. "Ten chce toho, támtá chce toho...a ten prenáša preprávky a ten len bedničky...". Ešte sa k tomu pridávajú každých 10 minút polhodinové reklamy TV Joj. Možno, keby to bolo na báze seriálu, ktorý ide len raz za týždeň, asi by som to pozerával. Určite, aj herci by robili pod menším stresom a zvýšila by sa kvalita obrazu aj scenáru. ()

funesfilm

V dobách nedávno minulých, boli seriály obsahovo vedené pre bežných ľudí, z bežného života. Je pravda, že aj cielene politickou mocou. Dá sa však pozerať na to i teraz, po rokoch. Kedy už televízie pochopia, že v jednoduchosti je krása. Ich majitelia sa snažia prezentovať život tak, ako ho vidia oni. Doba telenoviel už pomaly vyhasína, tak neviem prečo neustále tento obraz u nás neutícha. Má to zmysel, aby seriál vydržal na obrazovkách niekedy nie ani jednu sezónu? Kiež by toto nebol ten prípad. Na pohľad pôsobivé. Hudba tiež celkom slušná. Škoda len, že JOJ neinvestovala do filmovej technológie viac, čo by mohlo pomôcť dostať Divoké kone i za hranice Slovenska. ()