Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

pospech11

Geniální film. U téhle šílené parodie není co vytknout borec Charlie Sheen jako Topper Harley, který trpí otcovkským syndromem, Lloyd Bridges jako admirál Benson, který už snad ani není člověk po všech těch úpravách xD a mnoho dalších vedlejších postav, které jsou stejně skvělé jako předchozí dvě. Spolu s Bláznivou střelou jsou to ty nejlepší parodie. ()

Akana

Jemný, inteligentní humor? Ani nápad. Tohle je surová flákota, která se s ničím nemazlí, nic nezamlžuje a jde přímo na věc. Naprosto fascinující je kadence těch neskutečných blbin, prakticky v každém záběru a v každé větě je něco. Přiznám se, že mám rád rafinovanější srandu, ale tomuhle se nedá odolat. Kameňák. ()

hEROic

plati uplne to same jako u dvoky, takze kopiruju :) tohle je takova debilita, ze je to az genialni :-D doporucuju dat s kamosema v kombinaci s chlastem, to je vskutku vrazedna kombinace :)) ()

J. T. Kirk

Nezapomenutelná role Charlieho Sheena. Tomuhle se říká parodie a né těm moderním "parodiím", které stojí za nic. Každá scéna nabita mnoha hláškami a nezapomenutelnými vtípky. Skvělý Lloyd Bridges, který prostě dokáže rozesmát za každé situace. Navíc krásná Valeria Golino. Když se řekne parodie, tak se mi vybaví mnoho filmů, ale Žhavé výstřely jsou na prvním místě. ()

Shredo

Admiral Benson je klenot tohto filmu, ale uznajme, že možno Leslie Nielsen by to zahral ešte lepšie, každopádne toľko prče na jednom mieste je dnes veľkou raritou. Skvelá komédia. ()

Heroine

Tak takhle nějak vypadá kvalitní komedie. I když to není nic pro blbce, pořád je to skutečná sranda. Hodně scén z Hot Shots je pro jiné komedie zcela nedosažitelných, některé dalo by se říci jsou až kultovní. Výborně obsazený, svižný, vtipný, trochu i štiplavě ironický, což je nej. ()

Quipido

Tohle lze doporučit pouze lidem, kteří vyrůstali na filmech, které Hot Shots paroduje - není třeba je znát doslova (konkrétně zejména Top Gun), ale obávám se, že "modernímu" divákovi už snímek tolik říkat nebude. Dnes se totiž točí akční filmy úplně jinak (a parodie na ně vznikají málokdy). Absurdní komedie, která u mě má místo hlavně kvůli nostalgii. ()

Wargoo

Najlepšia paródia všetkých čias... Obe časti sú absolútne bizarné, vtipné a originálne... Vždy si to pozriem, keď je to v televízií... Najlepší Charlie Sheen !!! Bezpochyby ! 5***** a 88,822% ()

GOREGASM

Těžkotonážní bláznivina, která snad neobsahuje scénu, do níž by tvůrci nepropašovali minimálně jeden fórek. Skutečně pozorný divák je bombardován nejen slovním a parodickým humorem, ale i nekončící palbou drobných vtípků, které se dějí na plátně kolem herců jakoby mimoděk a to neustále. Kvalitativně to sice vždycky neklapne, ale zase si na své přijde asi opravdu každý a mě rozhodně přirostla k srdci postava a lišácký cit pro komediální timing Lloyda Bridgese. Charlieho Sheena s jeho natvrdlým mimickým rejstříkem moc nemusím, ale tady je obsazen dokonale. 80% ()

JirkaLexa

Bez pochyb nejlepší parodie, která byla kdy natočena. Oproti dnešním slátaninám, které mají něco parodovat je toto opravdu skvostný kousek. Brilatní hlášky, situace, téměř při každé větě či akci se je čemu smát. V hlavní roli mistr komedie Charlie Sheen, kterého si určitě každý pamatuje z Dva a půl chlapa a také kvůli vtípkům ohledně koxu na jeho účet. Prostě a jednoduše paráda... 80% ()

drankeryth

Nezabudnutelna parodia, ktora potesi aj po mnohych rokoch, kedy som to naposledy mal moznost vidiet. Absurdny humor vo filme ma dobre pobavil, nasledkom coho mi film rychlo prebleskol do zaverecnych tituliek. Preto nevidim problem, preco by si odo mna nezasluzil len to najvyssie hodnotenie. ()

Anduril

Naozaj jedna z najlepších paródií všetkých dôb. Síce niektoré vtipy boli prestrelené, ale sú na omnoho vyššej úrovni, ako tie novodobé. Dosť dobre som sa zabavil. ()

BeranSon

Příjemně nalazená komedie, která je spíše suššího ražení. Tohle není můj oblíbený styl humoru, ten mám posunut někde jinde, ale o tom to není, mně prostě ani v jedné scéně Hot Shots nedostal do kolen, ano, usměvavých momentů tam nebylo po málu a krásně vklíněná atmosféra snímku Top Gun tam také padla jako poklice na hrnec, ale to je asi vše co bych chtěl vztyčit. Každopádně Charlie Sheen uhrál parádně, o tom žádná. Výrazně mi zde chyběl hlubší nádech přehnanosti, která se zde hodí, taktéž mě omrzeli některé vzdušné scény, co nedokážou nic říci. - 4/10 - ()

helloween93

Výborná parodie (zejména) na Top Gun s legendární postavou, kterou je Topper Harley. Kde jsou ty časy, když parodie jako Žhavé výstřely nebo Bláznivá střela disponovali fakt silnou dávkou humoru...V posledních letech jsou parodie plné jen uprděných trapáckých vtipů a nechutností. 4* ()

Ben Nevis

Mohli trošku přitvrdit, třeba z patriotismu a US Army si zrovna moc nestřílejí. Navíc na Top Gunu bylo toho daleko víc, co se mohlo zesměšnit. Nicméně vtípky jsou šílené, žádná profláklá filmová klišé nezůstala ušetřena. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí