poster

Fotbal za mřížemi

 • Velká Británie

  Mean Machine

 • Slovensko

  Danny Raketa

Komedie / Drama / Sportovní

Velká Británie / USA, 2001, 98 min

 • Frenegonda
  ****

  Absofuckenlutely!!!(17.10.2007)

 • Slarque
  ***

  Remake Nejtěžšího yardu má dlouhý a pomalý rozjezd. Trénovat fotbal se začne asi po třičtvrtěhodině. Vinnie Jones v hlavní roli je velmi dobrý, ale nejlepší roli urval (a plně zužitkoval) Jason Statham.(3.8.2008)

 • otík
  **

  Asi jsem od toho čekal daleko víc. Vinnie Jones je drsňák, kterému tyto role sedí a fotbal umí také hrát. Ale celé mi to přišlo jako totální slátanina.(11.7.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Fotbal jak z našich prvoligových trávníků. Přežít se dá, ale podívaná to zase tak moc není. Oproti naší lize to má však jednu velkou výhodu. Nebere se to totiž vážně. Naštěstí.(22.4.2005)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Na nic tu nešahej!!............... Kapitán anglického fotbalového týmu se dostává do vězení za alkohol a napadení policistů. Sebou do vězení si však bere ještě jeden vroubek a to má něco společného s tím, když dělal kapitána. Ve vězení by z toho mohl mít peklo. Většina kluků ve vězení nikdy nic nemělo a on měl vše, ale vzdal se toho svoji chybou. Jenže fotbal je fotbal a kvete i ve vězení a za chyby se platí. CITÁT - Nějaký další přání, hvězdo?......... Jason Statham má velmi zajímavé tetování na zádech. Jenže co se možná mělo stát peklem se mění na zábavu. Tvrdý a krutý začátek příběhu začal měknout jak národní tým po výhře MS. A najednou šlo vše až moc jednoduše. CITÁT - Přechodný nedostatek volných zdrojů....... No a nakonec je z toho dobrá komedie.(15.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace