Charlot (Charles Gérard), Jeannot (Julien Guiomar) a Aldo (Aldo Maccione) jsou tři malí podvodníčci. Charlot je trenér a organizátor většinou podplacených boxerských zápasů, Jeannot je duší básník a spisovatel, Aldo je učitel tance. Spolu delší dobu plánují loupež plánu závodního prototypu při automobilových závodech v Le Castellet. Pro svůj čin potřebují auto. Při jeho krádeži se připletou k bankovní loupeži a jsou zatčeni divizním komisařem Garmichem (Georges Wilson), který je má již delší dobu ve svém hledáčku podezřelých gangsterů. Přátelé skončí ve vězení, ze kterého je dostane Annie (Mireille Darc), jinak inspektorka vězeňských podmínek a také manželka komisaře Garmiche. Annie se spřátelí s trojicí podvodníků a pomůže jim ukrást bankovní dodávku, která převáží nejen plánky nového vozu. (curil)

Fondak

Pravda...Nejsem příznivcem francouzských filmů. Navíc k tomuhle nemám ani titulky. Tak co mě nutí mít ho ve své filmotéce? Je to prosté. Miluju našláplý starý závoďáky... A troufám si říct, že jsem neviděl film, ve kterém by byly tak krásný scény s Lancií Stratos. Nevím kdo jí pilotuje, ale podle toho, jak si dává zatáčky bych se nedivil, kdyby to byl sám velký Sandro Munari. Prostě krása! ()

Časové pásmo bylo změněno