Očista: Volební rok

• Česko Očista 3: Volební rok (více)

Senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell) má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta, „legální" zabití během očisty. Senátorku naštěstí jistí šéf její ochranky (Frank Grillo), hrdina z druhého dílu Očisty, kterému tohle každoroční běsnění už taky pěkně leze krkem. Teď už je ale čas trhnout oponou, krvavé představení začíná. Perfektně zabezpečený dům, početná a skvěle vybavená ochranka, co by se tak mohlo stát, aby senátorka tuhle noc nepřežila? Asi byste se divili, alarmy ohlašující začátek očisty ještě nedozněly a už musí Roanová jen se svým strážcem po boku prchat nočními ulicemi ve snaze najít nějaké bezpečnější útočiště. Příštích dvanáct hodin bude velmi dlouhých. A krvavých. (Cinemart)

Zikus odpad!

Taková sračka!!! Jak někdo může zkurvit relativně dobrej akčňák tak zkurvenym scénářem s ještě zkurvenějšim happyendem?! Celou dobu bylo jasný, že to ta píča senátorská vyhraje, což mě sralo už od začátku, taková pizda humanistická s brejličkama, co musí všechno zkurvit. Lůza zkurvená. Jsem fakt nasranej, zkurvilo mi to celej večer. Ráno asi půjdu pobodat pár sluníčkářů a vyrabovat nějakej obchod! ()

vikino1

Škoda, že se děj všech očist nezaměřuje na bandu vyšinutých dorostenců, co si v den očisty jedou do USA pěkně zařádit... Ty politický kecy dělají děj filmu hrozně předvídatelný, tutíž se o hlavní osoby ani moc nebojíte. Pořád říkám, že z očisty by se dalo vytřískat o hodně víc... ()

Likan7

Dvojka pro mě zůstává nejlepším dílem série. Nemůžu říct, že by trojka byla nějaký průser, ale dá se říct, že je o ničem. Senátorka, která chce Očistu zrušit je v hajzlu a hrdina z dvojky, Frank Grillo, kterýmu dvojka tolik sedla, jí musí ochránit pomocí různých šťastných a nelogických zvratů, až sám vypadá unaveně a vlastně že ho to vůbec nebaví. Líbil se mi pouze Buba chránící svůj krámek. Očista ale nikdy nebyla moc o postavách, takže nám tu alespoň zbývá brutalita a zabíjení. Jenže ani toho si moc neužijeme a mnohem víc tu je upřednostněné politikaření a jakési skoro až náboženské přesvědčení správnosti očisty. Nezachraňuje to moc ani krása Elizabeth Mitchell, která je krásnější co je starší snad. Závěr série? Nevím. Klidně bych si dokázal představit i čtyřku. Není to špatný béčko..ale chtělo by to změnu pravidel a možná i jiného řežiséra, protože této značce už nic nepřináší. ()

Demonic189

Po výbornej dvojke TOTÁLNY prepad smerom nadol! Otrasní herci, dialógy, predvídateľný dej, kamera, jednoducho Béčko ako vyšité. Potemnelá atmosféra sa asi niekam vyparila. Sklamanie... ()

Petulka88

Banda nesympatických kokotů přehrává jak o život v laciné moralitce o utlačování nebohé černé menšiny. Jak tohle vůbec může někdo natočit? Vždyť to byl regulérní útok na moje duševní zdraví! Proč jsou lidi takhle zlí, Esterko? ()

Mouchal

Opět mírné zlepšení od minulého dílu. Série Očista je takové to příjemné akční béčko, kdy člověk vypne a jen sleduje, jakých zvěrstev jsou lidi schopni a jak prohnilá je vláda a údajná elita národa. Určitě potěšil návrat Franka Grilla, který film opět skvěle táhne, a také vůdce opozice, který se ukázal v obou předchozích dílech a spolu tak dodávají těmto filmům i nějakou formu kontinuity. Oproti dvojce jsou zde i charaktery postav lépe vyobrazeny a je tu větší motivace hrdinům fandit. Tempo je dost svižný, takže film končí dřív než začne nudit (což dnes u filmů také není zvykem). Nádherně uspokojující bylo sledování zmasakrování tý nafrněný černý (ne že by to v tom hrálo roli) fifleny s tou tyčinkou, protože přesně vystihovala chování dnešních rozmazlených namachrovaných fracků, který by si zasloužili minimálně pár facek (nebo změnit heslo na instagram či co teď frčí u mladých). Ikdyž politiku obecně nesnáším, zde tento politický podtext sérii podstatně oživil. Celkový dojem pozitivní a jak už jsem řekl, třetí Očista je příjemné akční béčko. 80% PS. Prosím, ať se Očista v Americe zavede a vznikne vražedný turismus. Představte si kolika lidského odpadu a vymletých lidských existencí by se naše Evropa zbavila. ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Vcelku fajn spracované aj nápad je osviežujúci, že sa snažia aj niečo robiť na zabránenie tohto sprostého zákonu. Za mňa zbytočne natiahnutý film. Ak by to malo 90 min ok ale načo 108 min? Herecký je to fajn ale atmosféra zase upadá. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

rublik05

Intenzivní krvavý masakr se sice v určité míře konal, avšak celé to zabila ta horlivá snaha o nějakou dějovou linku, která nakonec působila nejvíc nudně a strašně předvídatelně. Z herců dokáže zaujmout pouze sympatický Frank Grillo, ostatní herci postrádají charisma a jsou snadno zaměnitelní. Scénář není nikterak složitý ani propracovaný, snímek se poměrně dost vleče a má spoustu hluchých míst, s nápaditostí a brutalitou si tvůrci mohli taktéž více vyhrát. I třetí Očista je pro mě velkým zklamáním, přemáhal jsem se film dokoukat až do konce, zhlédnutí nějakého dalšího dílu si do budoucna pořádně rozmyslím. 2/10. ()

brabbik

Rozhodnout se pro takový krok, aby se vrátil starý systém? Senátorka, co zažije ''trochu'' adrenalinu, si hodila klacek pod nohy. Svěží akce po většinu filmu, nepřeplácáno krví a skvělé vtípky na místě. Krásných 70% za mě. Zajímavé, jak moc má někdo rád čokoládovou tyčinku. ()

Clark_Kent

Do třetice všeho masakrálního, nejlepší díl. Nemůžu si pomoct, tohle mělo pořád spád a výtečné grády. Peckovitá Očista - se vším všudy. ()

Knor

Po utahaný a uplácaný dvojce je tohle skok k lepšímu. I když je děj naprosto předvídatelnej a v rámci žánru se nevybočuje z šablony a drží se zajetých jistých kolejí, tak film velmi dobře šlape a nenudí. Frank Grillo je slušnej frajer a s nikým se moc nesere a proto se mu dobře fandí. Vraždění a akčnost je dostačující, potěšilo mě zejména, že gore je tu přeci jen detailnější než v předchozích dílech a přidalo se i na celkový krvavosti. Největší působivost má účinek samotnýho čištění na lidi, kteří se po zahájení mění na psychopaty a v jejich apokalyptických převlecích se baví jak jen to zákon dovoluje. Nakonec jsem byl tedy spokojenej a klidně bych bral i víc scén čištění, protože myslím, že se tu dá s trochou fantazie vymyslet spoustu brutalit a úchyláren. ()

Kukolar

Trilógia Purge ma bavila a stále baví a nebudem hodnotiť, či bola viac super prvá, druhá alebo tretia časť. Buď to radi máte alebo nie. Za tretiu časť dávam 4/5. Purge nieje jeden z ďalších retardovaných akčných bum-bum filmov, má to nápad a to sa mi páči. Pozrite si to a uvidíte. ()

RAFT

A máme tu třetí pokračování .Co k tomuto filmu jenom dodat ,tak za prvé ,tohle pokračování se opravdu povedlo ,třetí a zatím pro mě nejlepší díl z celé trilogie .Jestli bude někdy další díl ,tak byl bych pro . Za mě 70% ()

Cooller

illuminati everywhere... největší záporák má na hlavě vytetované všeljaké templářské symboly.. na uniformách toho je rovněž dost a "vůdce" záporáků je nějak moc podobný jacobu rothschildovi ale což.. vzestupná kvalita tehle serie je naprosto bombová a nemohu než doporučit... 1* dolu za tu světovou pseudo-posedlost kontrolou tajnou organizací.... ()

john.h

Pořád si to drží jakous takous úroveň zábavné jednohubky na nudný večer. Těžko se na to někdy podívám podruhé, ale zabavilo to dostatečně. Ty přehnaně dobrosrdečný černochy si mohli odpustit a naopak do filmu přidat víc freaky postaviček jako byly ty dvě malý černošský gangsterky v autech obvázanejch vánočníma světlama a ten prapodivnej kněz s brokovnicí a víc freaky momentů jako ta ženská předříkávající básničku nad hořící mrtvolou pravděpodobně svýho muže. Trochu mě mrzelo, že nebyl nějak rozvětvenej začátek filmu, kdy ta senátorka byla ještě dítě a přihodila se ji během Očisty nehezká rodinná událost. ()

ANTYCHRYST

Bohužel do třetice se to tedy moc nepovedlo...Rozhodně nejslabší díl. Více řečí a dějové linie nežli akce a krve. 100 min sledovat jak běhají za senátorkou, která mě ale vůbec nezajímala. Chtěl jsem vidět lidi vykonávající očistu..šílené zvrácené masky a zbraně a lidi chovající se jako zvířata. Toho jsem si užil ve filmu opravdu pomálu..krom nasvíceného auta s těma čubkama.. 40% ()

vozralec

No žádná sláva. Všechno se to točí kolem senátorky. I tak nějak celkově nebrutální. To jsem zvědavý, zda bude další díl, když má být očista zrušena. Pěkné světelkující autíčko s dobrou hudbou. ()

Marty7CZ

Broky už sou vystřílený, ukončete nástup a výstup, další už nechceme.... Prostě už o ničem, konec a zvonec! 30% ()

PF 2016

PF 2016