Holden s posádkou si uvědomí, že nejsou na palubě Rocinante sami, a ocitnou se vstříc blokádě marťanských mariňáků. (Prime Video)

Anderton

Zatiaľ jedna z najnapínavejších epizód prvej série, kedy sa posádka snaží dostať z očakávania veľkých problémov. Takže tu budeme mať klasický countdown, či sa veci podaria, alebo nie. Línia na Zemi sa venuje jednej nečakanej návšteve dvoch silných žien a Miller si stále ide svoje a mám dojem, že jeho línia ma začína baviť najviac. Smerom k finále to naberá na obrátkach, ale myslím si, že by mohlo pribudnúť aj viacej tej akcie v otvorenom vesmíre, nielen férovky v interiéroch. ()

Necrotongue

Abych pravdu řekl, sedmá epizoda mě bavila nejvíc ve chvílích, kdy dějem hýbala Chrisjen Avasarala a její politické tahy, události na palubě Rosinanty mě zase až tolik nebraly a Miller byl tentokrát odstaven na vedlejší kolej. A fakt si myslím, že by ty záchrany na poslední chvíli měli tvůrci výrazně omezit. 3*+ ()

warrenur

Sakris, Miller je asi slepy. Obrazok neznamej mu tak domotal gebulu, ze kocku Tavi, ktora mu zachranuje "kejhak" neustale akosi "nevidi". Skoda. ;) Pokec v "zrube" bol akysi zvlastny, cela ta situacia ma nepresvedcila. Zatial to vyzera tak, ze na Erose sa stretnu vsetci zainteresovani a naviac aj "cistiace" komando. ()