Materiálne zabezpečený muž menom Jack (Henry Rollins) má najradšej samotu a dlhý spánok. Jeho jediným koníčkom je hra Bingo a jedinou povinnosťou zaobstarať si potravu. Už dlhší čas si všíma, že ho sleduje skupina chlapov, ale vždy si s nimi dokáže poradiť, takže pre neho nepredstavujú hrozbu. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa dozvie, že má dcéru Andreu (Jordan Todosey). Jeho život sa po jej príchode mení zo zabehnutého stereotypu na nezastaviteľnú jazdu. Skupina prenasledovateľov si totiž uvedomí, že Jackova dcéra by mohla poslúžiť ako dobrý spôsob, ktorým by sa k nemu mohli dostať a navždy ho odstrániť. (Marceloo)

Zeuke

No..tak nějak nevím co si o tomto filmu vlastně myslet,nesmrtelný Kain žijící 2000 let aniž by věděl proč vlastně,bojuje za svou dceru o které 19 let nevěděl a za servírku z bistra která je mu vlastně ukradená.Ačkoliv se to nezdá,vůbec to nebylo špatné,originální zápletka a děj ačkoliv o ničem diváka tak nějak přitáhne. ()

KeineLust

pro mě ohromný překvápko. milej malej příběh o nesmrtelný mýtický postavě otrávený životem (jako vždy přesnej Rollins), který (ač hrozně hrozně nechce :D) obrátí zvyklosti naruby fakt, že si při jednom ze svejch úletů upíchnula dcerku :), kterej šikovně balancuje na hraně několika žánrů a dokáže naprosto nepředvídatelně měnit feeling jednotlivých scén. je až neuvěřitelný jak to při tak minimalistickým podání dokáže zabavit, asi hlavně díky hercům, jak dcerka, tak potenciální Henryho nápadnice sou absolutně přirozený a dávaj si to úplně s přehledem. poslední cca třetina navíc brutálně přitvrdí takže k úplný spokojenosti chybí fakt hodně málo. jediná věc, sem jinak velkej fanda Stevena Ogga, ale tady má takovou divnou roli a ty jeho hysterický výlevy na konci sem mu moc nežral - jinak samotný závěrečný "rozhřešení" se mi íbilo moc. ()

DyingAngel

Tento film je ukážka toho, ako sa dá urobiť z jednoduchého, celkom rutinného deja nesmierne podarený, vtipný a energický kúsok. Henry Rollins svoju rolu zohral úplne perfektne! Jeho večne znudený, flegmatický a nenávistný výraz nadobúda v istých situáciách až komickú podobu a divák sa na ňom dokáže viac zasmiať, než sa báť jeho krvilačných chúťok. Už dlho som sa pri nejakom filme takto nenasmiala! Dejom sa prelínajú tajomné momenty a osobne by som sa rada dozvedela, kto bola tá záhadná bytosť, ktorá sa mu vždy zjavovala (démon alebo samotná pani smrť?). Dúfam, že sa režisér rozhodne natočiť aj druhú časť. ()