Vlak do Pusanu

• Jižní Korea Boosanhaeng (více)

Rozvedený Seok Woo (Yoo Gong) je workoholikem tělem i duší. Své malé dcery Soo-an (Soo-an Kim) si tak příliš neužije. Nyní má Soo-an narozeniny a za každou cenu si přeje navštívit maminku. Seok Woo souhlasí a společně se tak vydávají rychlovlakem ze Soulu do Busanu. Vlak je téměř připraven k odjezdu, jenže na poslední chvíli do něho naskočí nezdravě vypadající dívka. Stačí jedno kousnutí a následkem domino efektu během pár minut většina pasažérů zmutuje v krvežíznivé zombies. Pro ty zbývající právě začíná holý boj o přežití. (Psychor)

pido73

Vynikajuci zombi horor perfektne masky kladne aj zaporne postavy ten kravatak mi isiel strasne na nervy uz som len cakal a prial si ako ho budu trhat na kusky zial nestalo sa skoda. ()

Dalajlada

Naprosto, totáně a dokonale mazácký film. Velice pěkně udělané postavy, žádné extrémní seky v logice a hlavně kopy zombíků! Společně s World War Z nej zombácký film. ()

Tonom27

Ne náhodou se tento film stal nejvýdělečnějším filmem v Jižní Korei se ziskem řady ocenění a to je přeci jen určitá pocta, protože jihokorejská kinematografie jde nahoru a je hodně nedoceněná i přesto, že nám již několikrát jihokorejci ukázali, co umí. Jeden z nejlepších zombie filmů historie, zombie jsou velice zajímavé a krásně namaskované. Charaktery, akční scény, napětí, touha po přežití to vyzařuje z filmu Sang-ho Yeona jinak neznámého režiséra, o to milejší překvapení. Skvělý herecký výkon Yoo Gonga v hlavní roli! 85% ()

luciferrus

Tak jsme to teď shlídli.... Hlavního záporáka prostě musíš nenávidět, ten je super. Jinak docela dobrá atmosféra a kýble emocí. Nakonec byla stejně nejlepší srnka. ()

DANJELKO

Zaradujem to do kategórie najlepšie zombie filmy, dej je krutý ale nie je to len obyčajný film blabol, vynechám tu kritiku lebo vždy vie niekto okomentovať že a učeš bol zlý a sem a toto a mohli sa viacej snažiť!!!, zdržím sa toho, dojem je naozaj perfektný a rozhodne nestratíte čas keď si ho pozriete. Za mňa 5 hviezd, perfektne dielo ktoré prekročilo moje očakávania ()

drkaldj

Dobře natočené, film mě celkem překvapil. Korejský rychlý zombie které se odehrává převážně ve vlaku. V zombie žánru jsem toho viděl hodně, a i když tenhle film hranice nijak zásadně neposunuje, rozhodně ani nekopíruje to co byste viděly v každém druhém zombie filmu. Jediné co mě trochu mrzí je fakt že hlavní postava (a vlastně i ostatní) není takový ten typ co si k němu najdete cestu (protože se chová jak blbec) a tak se to s nim těžko prožívá. ()

teekanee

Přiznám se, že jsem čekal o něco víc. Zejména emocionálně mě tenhle film naprosto minul. Hlavní postava mi taky sympatická moc nebyla a logický kiksy a nesmyslné chování postav tam bylo více, než by se mi zamlouvalo. Ale abych jen nehanil, tak natočeno je to velice dobře, vzhled a chování zombíku je špička a davový scény jsou super. 71% ()

Marrakech86

První Korejský film, který jsem viděl a nebylo to úplně nejhorší. Ze začátku dost napínavý, ale pak to občas nedávalo smysl, ale chtěl jsem vědět jak to dopadne. Bylo zajímavé sledovat i odlišnou kulturu ve filmu. ()

SandroCZ

Nečekal jsem že to bude nějakej špičkovej zombie film no .... a taky nejni. Koukat se na to sice dá ale zlatý starý filmy s blbejma efektama. ()

MatoPalkes

Akcia by bola v poriadku, emócie u mňa nefungovali, trochu mi bolo jedno ako postavy dopadnú. Keď Kórea a zombie, tak potom seriál Kingdom. Keď vlak a trochu Kórea tak potom Snowpiercer. ()

Dakota1978

Ač nejsem skalním fanouškem zombie žánru, když se vydaří, rád se podívám a tohle byl přesně ten případ. Člověk se tak nějak musí oprostit od světsky omezujících nelogičností a prostě si to užít. Řemeslně dobře zvládnuté, děj super odsýpal, postavy uvěřitelné. Patosu bylo, dle mého vkusu, na hraně, zejména v závěrečné patnáctiminutovce, ale dalo se přežít. Rozhodně důstojný zástupce svého žánru. ()

kubawong

Excelentní korejský horror nabitý akcí, emocemi, výbornými hereckými výkony i obsazením. Zaujaly mě i vedlejší postavy, což se často nestává a hlavního záporáka jsem opravdu od začátku z celého srdce nenáviděl. Samotný konec jsem trochu očekával, ale i tak jsem byl moc spokojený, dokonce i slzička ukápla. 9,5/10 ()

JasiraEk

Po dlouhé době dobrý film, který dokáže vtáhnout do děje, místy pořádně vyděsit a hlavně vám nedovolí spát. Občas má člověk dojem, že v daném žánru už nejde nic moc vymyslet, a tak vznikají spíše komedie a parodie, a přece tento vcelku jednoduchý film ukazuje, že je stále možné natočit působivý zombie horor. Ta rychlost jejich proměny a jejich pohybu byla skvělá. ()

skorpik42

Mam rada Svetovú vojnu Z , inak nie som veľmi na tento žáner, ale Vlak je zrovnatelny, pokiaľ nie lepší, ako Svetová vojna. Pre mňa to bolo prijemne prekvanie. Hlavne ma potešilo, že tam nie sú klasické lakačky, ako v amerických filmoch. Dej bol vlastne celý o akcii, ktorá pôsobila veľmi prirodzene, herecké výkony boli slušné, hudba vhodné zvolená. Kľudne sa k tomuto filmu vrátim. ()

Pimburger

Dle zdejšího hodnocení jsem čekal zombie pecku, ale dostal jsem ochotnické efekty, ochotnické výkony a ochotnicky nesnesitelný postavy. Mám jihokorejskou kinematografii hrozně rád, ale v zemi, kde nikdo nemá střelný zbraně, by se filmy o zombících neměly natáčet. Když zombie film, tak s ustřelenejma hlavama, to je minimum. Tady jsem jen s úšklebkem trpěl. Od těhle filmů nečekám psychologický drama, ale křupající lebky. Tady mám jen ukázku nudy. ()

MarekTulen

Tenhle film je prostě neuvěřitelný. Každá sekunda celého filmu je výborná, ani jeden dialog není nudný. Zombie jsou tu naprosto parádní, emoční kousek který mě dokázal vtáhnout do děje a to na maximální úrovni. Jednotlivé postavy a i vztah mezi postavami je perfektní, ať už je přátelský nebo nenávistný. Vše doplněno excelentním soundtrackem. Rozhodně to nebylo naposled co uvidím jet vlak do Pusanu. :3 ()

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix