Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

pupidup

Bubák zhasne,..rozsvitime.. Bubák zhasne..atakdale,atakdale.. mizerný scénář si s tím neporadil a já se nudila i při krátké stopazi,neb je to stále dokola... ()

Profík

Nic víc jsem nečekal od kraťasu převedeného do 80 minut, celkem fajn, strašení solidní. Teresa v pohodě, jen toho jejího bratříčka měli buďto jinak obsadit nebo toho kluka naučit hrát, 70%. ()

FakyCB

Klasický jednoduchý horor druhé kategorie. Člověk se na to ze zvědavosti rád podívá, ale po druhé už to vidět nemusí. ()

HAMLOCK

Od titulu s takto nízkým budgetem (5 milionů USD) nelze čekat zázraky ,přesto naproti jiným sračkám mě ten to titul zaujal celým svým vizuálem ,hlavně práce se světlem ,která je krásně propojena s hororovými prvky filmu. Všechny ty originální lekačky jsou věci ,které s****** jako Sestra ,či Annabelle chybí. Valná většina scén mě dovedla udivit svou autentičností. Herce či scénář dovedu odpustit ,nejen kvůli již zmíněnému rozpočtu ,ale i kvůli tomu ,že tyto kvality nejsou zas tak tolik potřeba v tomto hororovém odvětví (všemi milované v zajetí démonů taky nemá úchvatný scénář či herce). Jen mi to až moc připomínalo kruh. Popcornová zábava na večer od které nelze čekat zázraky ,ale zabaví.6/10 ()

kriplozoik

Otřelá žánrovka, na kterou se dá dívat, ale je z ní cítit, jak je syntetická. Pár nápadů, které ve filmu jsou, nejsou žádné zásadní inovace, ale jen domyšlené parametry do odrhlé šablony. Postavy jsou šablonovité, nevykreslené. Hezká kamera, svícení a barevná postodukce. ()

Antimat

Blikajúce žiarovky ,tma - niečo sa stane  Kde je moment prekvapenia? No presne,nikde.... Priemer až podpriemer ,neviem ako sa to mohlo dostať nad 60% ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?