Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

BranuliQ

Výborné béčko, dokonca som dlho rozmýšľal aj nad vyšším hodnotením. Filmu som sa ale nebál a práve vtom by som hľadal najväčšiu slabinu. Postava Diany bola sama o sebe desivá, škoda jej naplno nevyužitého potenciálu, aj keď bolo pár momentov vydarených. Byť Lights Out v skúsenejších rukách, trebárs Wanových (produkciu nepočítam), bol by z toho výborný horor. 60% ()

IanVojta

Jako docela slušný. Začátek mě nakopl, jak pondělní kafe. Sic děj trochu klesající, ale jinak si nemohu ztěžovat. Film obsahuje pár slušných infarktů. Jde vidět, že rejža si dává záležet a určité scény, předává trochu jinak. Přemýšlí nad strachem, který chce divákovi předat. Což je super. Za mě slušný ()

pandakiller

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film určitě patří do horrorového Top Ten roku 2016. A Terese Palmer to tu opravdu sluší. Fakt. Nekecám. A ano... po všech těch roztřesených a umolousaně nezávislých video flácích, kterými je trh v poslední době rok co rok bombardován, je čas od času standardní filmařina, kterou zde David Sandberg Heissererův scénář prezentuje, k nezaplacení. ()

maschio

Podle mě jde o hodně slabý film. Má jen perfektně zpracovaný trailer, ale jinak slabota. Příběh, který je tuctový a bez úplného vysvětlení a závěrečné řešení, kdy si matka vystřelí mozek z hlavy, je fakt blbost. ()

lineker

Celé to na mně působilo dojmem." Na tady máš 2 000 000 dolarů a do dvou měsíců tady chci mít horor o strachu ze tmy". Pak je pochopitelné, že to celé působí jak drama na nedělní večer se strašidelnými prvky, které jste již stokrát viděli. Rutina v té nejčistší možné podobě. ()

Zacharod

Lights out je skvělou ukázkou toho že není potřeba stamilionového rozpočtu, aby se dala natočit parádní posrávačka. Vztahy mezi postavami jsou v sedmdesáti minutách obstojně vykresleny, a monstrum je dostatečně děsivé. Škoda jen že Diana mluvila, kdyby zůstala němá určitě by to zvýšilo hladinu strachu. Ačkoliv se tedy jedná o povedený snímek, je toho na 4 a víc hvězd poměrně málo, možná kdyby to bylo o pár desítek minut delší a Diana by "lovila" své oběti ve více lokacích bylo by to na 4-5 hvězd, takhle ale "pouze" silnější 3. ()

Priaxxa

Dost mě mrzí, jak se poslední roky nakládá s hororovým žánrem. Od Lights out jsem si (díky traileru a také "původnímu" krátkému filmu) slibovala super podívanou. Byla jsem tedy dost zklamaná. Příběh mi připadal dost odfláknutý (minulost Diany a Sophie ve filmu hodně nevěrohodně vysvětlená) a podle popisu jsem čekala větší "žrádlo", postavy pro mě vlastně nic neznamenaly a vůbec - lekaček tohoto stylu už jsme měli šanci vidět tolik, že Light out pro mě naprosto zapadá ve stovce jiných hororů "na stejné brdo", na které v klidu zapomenu a po jejichž shlédnutí jsem neměla husinu, ale radost, že to konečně skončilo. Teresa Palmer, která mi nejen vzhledem, ale také mimikou, téměř celý film připomínala Kristen Stewart, je roztomilá :-). Jednu hvězdičku za připomenutí mého dětského strachu ze tmy (i když moje dětské příšery mi přišly mnohem strašidelnější než filmová Diana), druhou za hudbu. ()

Duffman 97

Jen tak dál.Tento horor mě velmi příjemně překvapil.Je to trochu Kruh,Noční můra z Elm street(vraždící duch) a Mama.Nicméně film se těmi výše zmíněnými jen trochu inspiroval.Velmi se mi líbil herecký výkon Marie Bello která mě po zklamání v Mumii 3 příjemně překvapila.Strašení začíná asi tak po 2 minutách,což u duchařin vidíte málokdy.Děsivou Dianu bych řadil k záporákům jako např.Freddy Krueger,Samara atd.protože ta si tam místo opravdu zaslouží.Zhasni a zemřeš je velmi příjemné osvěžení v době bubu domů,a doufám že bude pokračování.No a neusnu!!! ()

andy60

Pár lekaček, které skutečně fungují, ale to je tak všechno. Dětský herec působí rušivě, neboť žádný strach nedává najevo. On vlastně celý příběh postrádá logiku (jako většina podobných hororů), Diana je toho důkazem, takže nevidím žádný důvod, proč se k tomu v budoucnu vracet. ()

Keywee

Nevím, jestli jsem se víc bála nebo se smála super vtípkům na odlehčení. Samozřejmě člověka napadají nějaké zápory, ale po dlouhé době jsem neodcházela z kina (v rámci žánru) zklamaná🙂 ()

roflmao odpad!

Celej film je potichu, ze musis zesilit na 100%, přidat neco na eq a ještě sponujes usi. No a zničeho nic lekacka typu "pridame milisekundovej jekot se zesilenim +60 dB", kterej ti malem UTRHNE USI A NELEKNES SE PROTO, ZE JE TO STRASIDELNY, ALE PROTO, ZE TAM NĚKOMU JEBLO A SNAZI SE VYVOLAT LEKNUTI TIM, ZE ZESILI ZVUK O 1000000% NA NAKY ZKURVENY CITOSLOVCE. Jo a vlastně to byla nuda s absolutne nesympatickejma postavama. ()

bratr_jezek

Duchařina nevybočí z očekávaného, občas to na vás bafne, hlavně, když se zhasne. Neznamená to ale, že zemřete - trochu zavádějící v názvu. Trochu mi vadilo, že hlavní zápletka má docela velkou nelogičnost - jak může na ducha působit něco, co mu škodilo za života? Kromě toho pokud ducha probouzí "bláznění" matky, dalo by se to vše vyřešit rychleji a ne tak srdceryvně. Průměr, který zapadne mezi podobné. ()

janvanicek

Tak jako skoro každý horor jsou některé rozhodnutí nepochopitelné, ale ten konec byl velmi zajímavý. Zvláštní typ hororu. Budete se bát. Doporučuju! ()

Pavik22

Když se oprostíte od toho příšerného názvu, který spíše zní jako reklamní slogan ČEZu, tak se budete skvěle bavit. Tedy budete se bavit za předpokladu, že máte rádi tyhle " mainstream" horory a nebudete od toho očekávat něco inovativního či dokonce něco revolučního. Co naopak očekávat můžete je svižné tempo, povedené lekačky, pár zajímavých nápadů, sympatické postavy a co asi překvapí nejvíce, tak logické chování postav. Je to takový skvělý horor na první rande. Holka bude na vás těsně nalepená a vy sami se budete dobře bavit. Zkrátka velice dobrá "mainstreamová" jednohubka -4*. ()

megacik

Po dlhom čase konečne poriadny horor, ktorý človeka aj trochu vystraší. Na intenzívnejší zážitok odporúčam pustiť si to, keď ste doma sami, taktiež pri vypnutom osvetlení, prípadne pri šere sviečok, ktoré plápolajú niekde za Vami. ()

Dalajlada

Film nepřináší nic nového a objevného. Je to klasická lekačka s naštvaným "duchem", který se přicucl na někoho jiného. Naštěstí je film dosti krátký, což mu vyneslo třetí hvězdu za inteligenci produkčních. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?