Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

oleg121

Nudil som sa a ku koncu mi bolo fakt jedno ako to skončí. Lights Out spoliehalo na Wanovu produkciu, no film sa jeho tvorbe môže rovnať akurát tak dobre vyzerajúcim bubákom, ktorého motív len tak vyšumí do prázdna a zároveň je podľa mňa aj riadne mimo. Dej vôbec negraduje a vo chvíli, kedy má prísť veľké finále som pozeral na hodinky. Škoda, potenciál tam bol. Na jedno pozretie však dobré. ()

sml41

a tak som si myslel, že sa poseriem strachy... bohužiaľ iba ďalšia skvelá práca strihu pre trailer, pričom film je taký lepší "béčkový" horor ()

Seiby1

Solidní horůrek. Jeden z těch lepších v dnešní době. Hlavní hrdinka se mi líbila, máma mě srala, ale zachraňoval to přechytralej malej brácha. Možná kdybych viděl projekci v kině a ne na 13" počítači, hodnocení by bylo ještě vyšší, ale to je můj problém. 70% ()

Cezar209

horor baby horor...tento zaner nemusim no v tomto pripade mi to vobec nevadilo. snad to bude aj tym ze sa film o nic NAVIAC nesnazil len prezentovat kratko, priamociaro a efektivne ducharcinu - easy way...a to bolo sympaticke trefne a pozeratelne, Za cca 75 min sa udialo co malo a dokonca v tom nebol ani cisty happy-end. Napriek tomu, ze 90 % filmu sa odohralo v byte a dome plynulo kracajuce tempo do ustalo. u mne dobry. ()

LennyCowler

Začátek filmu, velmi dobrý rozjezd, hned zajímavá, tísnivá atmoška, jenže postupem času člověk zjistí, že je to vlastně naprostá nuda s plytkým příběhem. Opět zbytečný, nezábavný film o ničem. Dvě hvězdy za krátkou stopáž ()

Jirkacek

Předem se přiznám, že nemám rád horory - tedy ne že bych se bál, spíše naopak. Připadají mi totiž směšné, jejich děj průhledný jako erotický obleček a ty krvavé zase jsou nechutné. Čas od času se ale na nějaký podívám a tak jsme si doma pustili snímek s názvem Zhasni a zemřeš. Název zněl poutavě a tak zvědavost zvítězila a mrknul jsem na něj. Bohužel hned od začátku film probíhal dle mnohokrát omletého scénáře - kdo měl zemřít tak zemřel, co mělo pokazit se pokazilo, když se měl objevit duch, tak se zjevil přesně tam, kde jsem ho očekával. Zkrátka nic nového pod sluncem, tedy spíše vzhledem k názvu a podstatě filmu, nic nového pod světlem. Abych nebyl ale jen negativní, potažmo moc zaujatý vůči tomuto žánru, tak se mi zde zalíbily hned dvě situace. Poprvé mne mile překvapilo, jak si jeden z hrdinů dokázal pomoci, když mu zhaslo světlo a on si rozsvítil mobil. A když mu duch telefon zničil, tak z kapsy vytáhl klíče od auta a dálkovým ovládáním jej odemkl, přičemž se rozsvítily jeho světlomety. Velké překvapení nás však čekalo na samotném konci filmu, jehož rozuzlení pochopitelně nebudu prozrazovat. Jednalo se o způsob vyřešení problému a zničení zlého ducha - konec byl tedy zajímavý a pokud dojdete až sem, budete odměněni za jinak průměrnou podívanou. A protože jsem doma zhasl a nezemřel, uděluji tmavé dvě hvězdičky. ()

Sadova302b50

Asi nic kultovního, v zápletce, ani postavách se člověk čirého překvapení nedočká. K vysokému hodnocení mě ale přesvědčily tak čtyři věci. Zaprvé samotná postava ducha, Diana měla na to být skvělým monstrem a snad se z ní dalo ve filmu vytřískat ještě více, potenciál na to byl. Za druhé atmosféra, kterou filmaři velmi slušně vybudovali. Za třetí film uběhl dost rychle - možná, že až ku vlastní škodě. A za čtvrté se mi velmi líbila úvodní scéna. Z letošní filmové produkce patřil Zhasni a zemřeš k těm lepším zážitkům. Přikláním se ke čtyřem *. ()

Killy

Nemůžu jinak . Jsem velký fanda hororu a málokterý film mě uspokojí . Za poslední dobu nejlepší horor co jsem viděla . Úžasné lekacky, zajímavý námět a stísněná atmosféra. Žádné zbytečné informace, žádné přehnané natahování děje , konečně i dobre herecké výkony... Ja opravdu nemůžu jinak! Bojím se zhasnout! ()

pvt.Davids

Zajímavá myšlenka, super atmosféra rozhodně to stálo za zhlédnutí a bavilo mě to mnohem více nežli Don't Breathe který mě ke konci už nudil. ()

JasiraEk

Tak tenhle film mě příliš nezaujal, je tak trochu ušitý horkou jehlou. Většinu tajemství se člověk dozví už na začátku filmu, takže po jeho zbytek vás nic moc zajímavého nečeká kromě vyděšených pohledů hlavních postav. 60% ()

Shizzy

Ak čakáte niečo nové, niečo, čo sa vám navždy vryje do pamäti... potom ruky preč. Taký mainstreamový horor plný scén pre tento žáner typické. Hororovým fanúšikom neponúkne nič nové, nič, čo by sme nevideli už stokrát predtým a lepšie. Ničím nezaujme, no ani nijak neurazí. ()

SaculAtakav

Po delší době jsem si horror celkem užil. Sice jsou některé myšlenkové pochody postav opravdu na Darwinovu cenu, ale jinak jsem se docela bavil. Originální záporačka, která ale bohužel nemá propracovanou minulost a je v podstatě pijavice přisátá na mamince, které hrabe na majáku. Její sexy metalová dcerka se ale rozhodne se záporačkou bojovat a zachránit tím svého autistického bratra, tak začíná boj o spínače a žárovky. I když je film místy(hlavně finišem) obsahově chabý, neváhal bych se na něj podívat znova. ()

tXtX

Obrovský palec hore! Musím sa priznať, že keď som do toho išiel, čakal som, že to bude celé natlačené samými ľakačkami a že sa minimalizmus kraťasu z roku 2013 kompletne vytratí, no mýlil som sa... Sakramentsky som sa mýlil. Plná verzia Lights Out sa skutočne podarila. Strašidelné scény majú atmosféru, postavy sa nechovajú ako dementi, zápletka dáva zmysel a dokonca to má aj rozumnú stopáž počas ktorej sa jednoducho nedá nudiť. 90% ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?