Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kyselina
  **

  Pamatuješ toho milého chlapce, Raskolnikova? Zabil dvě paní.-To je hrůza.-Říkal to jeden z bratrů Karamazovů.-Asi ho popadl běs.-Byl to výrostek.-Byl to idiot.-Byl uražený a ponížený.-Prý to byl hráč.-Mohl být tvůj dvojník.(4.10.2005)

 • Subjektiv
  *****

  Tahle parodie na Vojnu a Mír možná je a možná není z těch nejhlubokomyslnějších Allenových filmů (hloupá není určitě), ale rozhodně patří k těm nejvtipnějším. Není-li vůbec tím nejvtipnějším.(14.3.2007)

 • Boss321
  ****

  Typický Woody Allen. Geniální mix satiry, grotesky, války, romantiky a dramatu. Scénář je něco neuvěřitelného. Spoustu gagů, komických situací připomínající grotesku, filozofické řeči a především báječné proslovy Allena na kameru. Diana Keaton je půvabná a do role přesně zapadla. Zkrátka další mistrovské dílo Woodyho Allena......(8.1.2008)

 • EdaS
  ****

  _Countess Alexandrovna: You are the greatest lover I've ever had. _ Boris: Well, I practice a lot when I'm alone. Woody Allen maximálně rozverný a ve formě. Co víc si přát? _Sonja: Oh don't, Boris, please. Sex without love is an empty experience. _Boris: Yes, but as empty experiences go, it's one of the best.(11.2.2008)

 • Aky
  *****

  Ztřeštěná crazy, moudrost, parodie - tohle všechno dokázal Woody Allen skloubit do tvaru vybroušeného do dokonalosti. Není to film pro všechny. Kdo potřebuje k životu logiku a vyžaduje mít všechno černé na bílém, ten se nepobaví. Ale ani takoví nemůžou Allenovi upřít talent.(30.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace