Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(10.12.2009)

 • Boss321
  ****

  Typický Woody Allen. Geniální mix satiry, grotesky, války, romantiky a dramatu. Scénář je něco neuvěřitelného. Spoustu gagů, komických situací připomínající grotesku, filozofické řeči a především báječné proslovy Allena na kameru. Diana Keaton je půvabná a do role přesně zapadla. Zkrátka další mistrovské dílo Woodyho Allena......(8.1.2008)

 • Sarkastic
  *****

  Geniální komedie/parodie řízlá pořádnou dávkou ironie, sarkasmu a satiry mě i při opakovaných projekcích stále velmi dobře baví a můžu ji všem vřele doporučit. Woody a spol hláškují jak na běžícím pásu a divákovi nezbyde než se smát a zkoušet pobrat občasné filozofické rozhovory, které v tu chvíli stejně ani moc pobrat nejdou (což však není na škodu) ;-) K mému potěšení Láska a smrt paroduje Rusko s vkusem a nestrojeně (to se mi nestává moc často, že bych se setkal s americkým tvůrcem, který dokáže porozumět ruské mentalitě). A jelikož v dnešní době téměř nelze sehnat kvalitní film, který by měl méně než něco kolem 2 hodin, tak Love and Death nám divákům zabere pouhých 85 minut během kterých se nenudíme ani chviličku. Milovník: "Přijďte za mnou zítra ve tři." Sonja: "Nemohu." Milovník: "Prosím!" Sonja: "Je to nemorální... v kolik?" Milovník: "Kdo říká, že je to morální? Sonja: "Morálka je subjektivní." Milovník: "Subjektivita je objektivní." Sonja: "Pojem morálky předpokládá atributy obsažnosti, která existuje jen v příbuzné podvojnosti." Milovník: "Ne však nutně jako podstatné rozšíření ontologického bytí." Sonja: "To musíme mluvit jen o sexu?" ; Nataša: "Je to hrozně zamotané Sonjo. Miluji Alexe. On miluje Alicii. Alicie má něco s Lvem. Lev miluje Tatianu. Tatiana miluje Simkina. Simkin miluje mne. Simkina mám ráda, ale jinak než Alexeje. Alex miluje Tatianu jako sestru. Tatianina sestra miluje Trigoriana jako bratra. Trigorianův bratr si začal s moji sestrou, kterou miluje fyzicky, ale ne duševně..." Sonja: "Natašo, začíná se připozdívat..." Moje TOP 10.(27.5.2009)

 • Mahalik
  *****

  A sakra!!! Woody Allen mě zlomil. Ještě nedávno jsem na něj házel smetí a nyní mám v hubě samá superlativa. Ta rustykální atmosféra a hláškující Woody, co Woody, tam vlastně hláškuje každej, kdo proleze přes kameru, na mě neuvěřitelně zapůsobylo. A víte co? Já už se po tomhle filmu smrti nebojím.(22.3.2008)

 • Lavran
  *****

  Druhá projekce potvrdila, že kuře u Treského je skutečně horší. Subjektivně objektivních pět.(20.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace