poster

Toxický mstitel

 • USA

  Toxic Avenger, The

 • slovenský

  Toxický mstiteľ

Komedie / Horor / Akční / Sci-Fi

USA, 1984, 87 min (Director's cut: 110 min)

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iolaos
  ****

  Nadprumerna TROMA a hned prvni pocin uchylneho dedka Lloyda Kaufmana a rovnez prvni film tohoto genialne brakoveho studia, ktery sem videl. Toxie alias mopboy Melvin proste nema chybu a jeho premena na super-human-size mstitele je naprosty beckovy kult. I pres otresny hyc kina Mir muj vrcholny b-zazitek na LFŠ 2007. (80%) [220707](3.10.2007)

 • TheRaven
  **

  Jo, tahle jelítkovina svůj účel plní na výbornou, docela jsem se i pobavil, ale nevidím důvod, proč hodnotit víc než tak jak jsem to udělal.(6.6.2008)

 • DaViD´82
  ****

  Úchylná a dost zábavná parafráze superhrdinských snímků. Je to "sick", ale hlavně je to zábavné a velmi ujeté. Herecké výkony, dobrou technickou stránku či nápaditý scénář nečekete, ale spoustu výtečných nápadů a zábavy ano.(16.8.2005)

 • prsvl
  ****

  Tak tohle byla fakt pecka!!!(19.11.2006)

 • ConanVJ
  ****

  Tak určitěvydařenej první díl parádní trashový série Toxický mstitel od Troma týmu. Zrození hrdiny který se s ničím nepáře, z vychrtlého tak torchu dementního kluka, se povedlo. Ve filmu je snad od všeho trochu, násilí je zde všudypřítomné, levné efekty taky. Jak je zvykem uTroma týmu, tak je zde spousta protikladů. příběh je jednoduchej, místy najivní, ale k celku sedne parádně. Je zde spousta vtipných pasáží, ale to záleží na vkusu každého diváka. Slepá Toxíkova přítelkyně je pěkná buchta. Jelikož jsem dřív viděl našlápnutější čtyřku, dávám Toxíkovi za 80% :)(25.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace