Mastnej škrtič

(festivalový název)
  • USA The Greasy Strangler (více)

Otec so synom sprevádzajú návštevníkov po ich meste. Počas jednej obchôdzky si všimnú ženu, ktorá sa im zdá príťažlivá a aj ona má záujem o syna. Dohodnú sa na schôdzke a už o pár dní sa v ich dome konečne objaví žena. To však neznamená, že sa veci zmenia k lepšiemu. Táto žena spôsobuje len ďalšie problémy v ich vzťahu a to ešte nie je najhoršou vecou, ktorá sa stala. V okolí sa totiž pohybuje sériový vrah, ktorý vraždí ich známych. (Marceloo)

Tomatáš odpad!

Jakýkoliv bohulibí záměr tvůrců nemůže ospravedlnit fakt, že jsem toutu sračkou zabil 93 minut svého života..Naprostý úlet. ()

haluska11

zabalit shakespearovský trojuhelník vztahů do sádla, masti, krve a stařeckých chlupů a usmažit to v maximální nechutnosti za zvuků disco a povedeného kolorování dokáže jen vizionář a génius. greasy strangler na hrad!  EDIT po 4. vidění: pořád nádherně natočený a helenkovskyvondráčkovsky nestárnoucí a dokonale šťavnatý bros before hoes melodrama. 5/5 grepů v oleji. ()

venca163

O největší mizérii z toho, co jsem viděl letos na festivalu, musí Mastnej škrtič ještě svést souboj s Požárem na moři, ovšem cenu za největší zklamání vyhrává už teď. Pro takhle ubohý zpracování neni dostatečnou výmluvou ani to, že to bylo záměrně. Film je bolestně nudnej a trapnej, že časem udolal i nalitý publikum. Btw. argument, že je třeba se před půlnočnim filmem pořádně zpráskat, aby se dal vůbec přežit, moc neberu (myslim, že jsem pro to udělal dost). Za zmínku z těch 93 minut snad stojí jen dvojník Samuela L. Jacksona (na týhle fotce můžete hádat, kterej z nich to je). Sračka. (25%) ()

klukluka

Nechtěl bych na podobný filmy koukat moc často, ale zjištění, že něco takovýho vůbec existuje, mě, kdo ví proč, poměrně dost potěšilo. Je možný, že na tom někdo chtěl úplně standardně vydělat, i tohle má titulky dlouhý jak roli toaleťáku. Mnohem pravděpodobnější mi ale připadá, že si to někdo natočil pro radost. Někdo, kdo se mi vůbec nepodobá, protože ho rajcují úplně jiný věci a kecy. Ten člověk (ti lidé) se mě ale všemožně snažil pobavit a za to mu (jim) patří můj dík. Že to tak úplně nevyšlo, není jeho (jejich) chyba. ()

Corpsegrinder

Perfektní přehlídka meta humoru. V několika scénách jsem se fakt smál nahlas, mám tyhle bizarní přehlídky trapnosti rád, obzvlášt když si u toho člověk uvědomí jak šílený muselo bejt samotný natáčení. Klobouk dolů hercům, rejžovi a Frodovi v produkci, tenhle film je vážně unikát co se musí vidět. ()

noelcoward73 odpad!

Nechápu, jak někdo může napsat a natočit takovouto žumpu nejhlubšího kalibru! Komedie tam nebyla žádná, vraždy za nic nestály. A herci asi potřebovali peníze, tak souhlasili s tím, že tam budou účinkovat. Pokud jsem nedávno dal odpad! baletnímu hororu Climax, tak toto je odpad! - 10. ()

inutihar

Těžko se to popisuje, ale už dlouho jsem se u filmu necítil tak jaksi divně. Nicméně s odstupem několika dnů musím říct, že mě to utkvělo v paměti poměrně výrazně. Rozhodně něco, co divák určitě nečeká. A pobavíte se. ()

Rathalos

Bizarne,sialene,uchylne,nechutne a extremne absurdne,asi tak by som zhodnotil toto cudo,pri sledovani,ktoreho budete neveriac krutit hlavou a pytat sa samych seba,ze ten,kto to natocil,musi byt totalny psychopat a este pri pohlade na tych mega-odpornych hercov sa vam bude chciet grcat,ale na druhej strane boli presvedcivi,hudba bola fajn a aj vtipne to miestami bolo,ono tazko hodnotit tento film,ale dam trojku a este nieco,horor necakajte...:-) ()

degster

Hitchcockove Psycho zaprasené poriadnou mastnostou. Vynikajúca absurdita a najlepší táta pruďas. "You live here and you cook greasy." ()

bakeero odpad!

Strašná, ale opravdu strašná nuda. Stopáž celovečerního filmu tenhle paskvil vyplní jen díky tomu, že několikrát opakuje dialogy a trapné i nechutné scény. Trailer je zábavnej a ten vám taky stačí. I přesto blíže na FIlmfanatic.cz. ()

markyzgero

disco dancers v růžovejch kabátcích, co v proprděnejch slipech skrejvaj zásadní freudovský otázky? ne, jen nehorázná píčovinka pro všechny správný bullshit artisty. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Děsná uchylárna! Škaredí, nazí lidi, tuna omastku, vypadávaní očí, prdy a žádný děj a pointa. Přesto všechno...jsem se občas bavil. +++ SPOILER 20ti slovy: Otec s "velkým" a syn s "malým" dělají disko prohlídky, prcají se stejnou holkou, otec je omastkové "monstrum" a zabije několik lidí + tu společnou holku. ()

Yuri69

Nářez kombinující různé kategorie do jednoho slizského guláše. Ten určitě zahrnuje hnuso-filmy, jako jsou níže zmínění Pink Flamingos nebo Bad Taste (1987). Samozřejmě, že jsou tam sranda zabití à la TROMA (fetish v opékání očních bulev...). Ovšem přidává i komediální prvky díky nalazení na disco vlnu, opakovaným vtipům a jiným. Samozřejmě, pořád jde o film, kde pro jeho sledování nesmí být obsah alkoholu v krvi roven 0. "Hootie tootie, disco cutie!" ()

panWallace

[51. MFF KV 2016] Co na to říct. Slova jaksi nenacházím. Hodnotit prvních 20 minut, nebál se čtyř hvězd, ale jako celek? Asi jen prosté WHAT´S FUCK?? Každému, kdo vydržel dokonce RESPEKT! ()