poster

Opilí láskou

 • USA

  Punch-Drunk Love

 • Slovensko

  Opití láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 91 min

Kamera:

Robert Elswit

Hudba:

Jon Brion

Producenti:

Paul Thomas Anderson

Střih:

Leslie Jones

Scénografie:

William Arnold

Kostýmy:

Mark Bridges
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 2Pac
  *****

  Kazdy film by mal vyvolat v divakovi pocity.Je jedno ci pocit strachu, zlost, smiech, plac,...jednoducho pocity ako jeden z najzakladnejsich prejavov ludskeho bytia. Len malo filmov dokazalo vo mne vyvolat tak siroku paletu pocitov, ako sa to podarilo Punch-drunk love. Anderson ako tvorca a Sandler ako dokonaly nastroj vytvorili najoriginalnejsi romanticky film...(12.6.2004)

 • Tuxedo
  *****

  "I have so much strength in me, you have no idea. I have a love in my life. It makes me stronger than anything you can imagine."(24.4.2011)

 • Mahalik
  ***

  Oči Emily Watson mě učarovávají už od dob Equilibria . I tentokrát jsem se v nich tak nějak utopil a vidět ji v romanťárně, navíc na první pohled originální romanťárně, jsem už z nutnosti musel. Jenže Anderson se snažil být za každou cenu originální, až se mu to ke konci vymklo z rukou. Film tak dobře rozehraný (byť jsem ho po prvních 10 minutách musel vypnout z důvodu čistě „sandlerovského“) se složil jako domeček z karet. A když už jsem zmínil Sandlera, tak jeho herecký projev není tak dobrý, jak tady všichni píší. Možná k němu mám až tak velkou averzi, že si prostě nedokážu připustit, že i on může hrát charakterní role, ale prostě v tomhle filmu mi svou povahou přiváděl srdeční kolaps. Na druhou stranu hudba byla fantastická jako Emily Watson. 3 a už nikdy více…..(4.10.2008)

 • Lynn
  ****

  Velmi příjemné překvapení čím dál tím lepšího Paula Thomase Andersona. Nečekala bych, že se v podobném typu filmu objeví Adam Sandler, a co víc, že svoji roli tak perfektně zvládne. Celý film je úžasnou směsicí absurdity, laskavého humoru, dramatična i romantična. Jen těžko se dá popsat; na začátku moc nechápete, na co to vlastně koukáte, ale s každou další minutou si vás film získává víc a víc na svou stranu, až mu zcela podlehnete. Shrnuto podtrženo : vynikající film, který se dá sledovat s drahou polovičkou i single a vždycky po něm zbude hodně příjemný pocit.(8.6.2005)

 • Skejpr
  *****

  Strašně zvláštní filmeček. Na střídačku pomalý, až zdlouhavý a pak zase rychlý, až zběsilý, a díky nezvyklému vizuálu (neustále nějaké odlesky objektivu, objektů, nebo přepaly) a prapodivné "hudbě" až hypnotický. Rozhodně stojí za shlédnutí(2.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace