Po snímcích ŽIVOT NENÍ KRÁSNÝ a JEHOVOVA POMSTA připravilo ZNK Productions zcela nový film pod názvem MÁMA MÁ RAKA, který se nese v duchu již zmíněných dvou kraťasů. Příběh se točí okolo alkoholika Kamila, celoživotního lůzra, jehož matka dostane rakovinu konečníku. Jelikož nemají peníze na operaci, tak se Kamil rozhodne vydělat kýžený obnos v ilegálních zápasech. Tento silný snímek je plný odvahy, vytrvalosti, opravdového přátelství a porozumění. (oficiální text distributora)

JohnMiller

Tak dlhé čakanie sa vyplatilo, rovnako ako moja jasná voľba na večerný film s frajerkou. Rovnako ako Řezníkove predošlé filmy (Život není krásný a Jehovova pomsta) aj tu nájdeme plno skvelých vtipov, tony čierneho humoru a zábavných charakterov Mártyho kamošov (a fotra ktorý tu nesmel chýbať) takže o herecké výkony mi tu tak ani nešlo. Otec a syn či Jarda Malík sa vrátili v plnej kráse.... Škoda, že sa jehovisti neobjavili na scéne... Trocha mi tu vadí krátka stopáž ( chápem, že mnohým 38 minút vyhovuje ale ja som si prosil ešte viac) a ten nemastný neslaný koniec akoby na rýchlo pozliepaný, mi tiež nesadol ale inak paráda. ()

L_O_U_S

Bitkařská záležitost plná úchylného pohlovského humoru, která bohužel nemá takový potenciál stát se citovanou klasikou amatérské tvorby jako Jehovova pomsta. (1 149.) ()

joker.george

Až nečekaně zábavné s nabitými a údernými hláškami, nechybí ani dostatek zvratů a chytrých překvapení. Technické možnosti měly svoje limity, ale jsou v rámci mezí v pořádku a zážitek mi nezkazily. Svoje limity naopak neukázali ,,herci", kteří dokázali neustále cedit hlášky a zůstat ve správných pózách. Konec je taky parádní, ale zapadne v důsledku jednoduchostí, které sice pobaví, ale zároveň ho přebijí. ()

C0r0ner

Řezník napotřetí a opět se dostává ke kvalitě debility Život není krásný a tentokrát jsem si dokázal, že to je stopáží, protože stejné množství fórů je nahuštěno do menšího času. Zvlášť vtip s dementy v lese jsem si vyloženě užil a smál se nahlas ještě dlouho potom. Píčovina, jaké není v ČR rovno (myšleno kurva v dobrém!). 90% ()

alchac

Co všechno jste rozhodně nikdy nechtěli vědět o nejúchylnějším černém humoru a báli jste se na to byť jen pomyslet v podání Tarantina z Rumburku s neodmyslitelnými třešničkami v rektu v podobě jako vždy dokonale bukanýřícího Pohla seniora, milujícího otce (alias vlhkého snu mnoha zasloužilých pracovnic OSPOD) a posledního žijícího übersoldata od elektrikářů. ()

URBAN

Tyhlety filmy nemusím. Vím že je to taková jistá forma recese, ale nemyslím že by to i pomto směru mohlo zaujat. No, alespon mě, ale na amaterský film je to celkem slušně natočeno. ( 26.9.16/MAC ) ()

KRYSIOPICE

Na tenhle počin jsme se už dlouho těšil, ale nakonec jsem byl docela zklamaný. ZNK bylo jako prvotina dobrý, jehovova pomsta byla super, ale pokračování bylo krokem nazpět. ()

ghatos

Další z řady Pohlových špinavých filmů. Problém je v tom, že se nepodařil casting. Kromě dobře typologicky vybraného Řeháka a cigoše nepodal nikdo dobrý výkon. I v takovém amatérském flicku se to dá dělat lépe. Humorný zlých situací také nebyla přehršle. Bohužel Máma Má Raka je stagnace, ne posun vpřed. 48%. ()

Maynard.

A máme tu hnedle další kousek od přímo od řezníka :o). To máš tak, když je v neděli 30 stupňů od rána, dítko u babky, to se pak kopří u podobnecj kokotin jedna báseň. Opět potěšila návštěva otce se synem Tomášem na zápase :o). Tihle dva sou kapitola sama o sobě. Příběh poutavější než Jehovova pomsta. Tenhle styl mi celkem sedí, je to sprostý, je to drsný, je to hnusný, ale má to rozhodně svoje kouzlo... ()

eagle-eye

Protože jsem Martyho objevil až s Party Hard (neboli O Shit Party!), považoval jsem za povinnost zmapovat tento mimořádný talent od počátků a abych si to vychutnal chronologicky (příběhy postav z Rumburka se totiž chytře prolínají), tak u tohoto klenotu jsem krom Martyho typického rukopisu ocenil ještě maximálně vytuněný závěr filmu... Takovou brutálně vychytanou pointu nenaservíroval ani Shaymalan s Šestým smyslem nebo Obvyklí podezřelí...:-D ()

Klajnik odpad!

Logika typu "Pij víc, hlavně tvrdej. Ten tě ztvrdí" mě pobavila. Kdyby tam bylo víc takovýhlech retardovaných dialogů a míň krkání, byl bych radši. Na mě málo černé. ()

Jaroslaf

Vzhledem k tomu, že sem měl asi čtyři záchvaty smíchu, musim hodnotit takto. Sežral jsem předtim ale 30 prášků na spaní, jedno sedativum, zapil je flaškou vína a zhulil se jak dobytek. je možné, že pokud se nerozhodnete tento polymorfní narkostyle zkusit taky, film vás bude chvílema i nudit a budete si říkat, že pan řezník odkoukal nějak moc humoru z fekálních amerických komedií. ()

Gulde

Sráží to herecký výkony a obecně technická kvalita, ale za to ten obsah je typickej Řezník. Dobrej počin! ()