Po snímcích ŽIVOT NENÍ KRÁSNÝ a JEHOVOVA POMSTA připravilo ZNK Productions zcela nový film pod názvem MÁMA MÁ RAKA, který se nese v duchu již zmíněných dvou kraťasů. Příběh se točí okolo alkoholika Kamila, celoživotního lůzra, jehož matka dostane rakovinu konečníku. Jelikož nemají peníze na operaci, tak se Kamil rozhodne vydělat kýžený obnos v ilegálních zápasech. Tento silný snímek je plný odvahy, vytrvalosti, opravdového přátelství a porozumění. (oficiální text distributora)

MKV

Ale tak jako prdel to je, černej humor super, na malý rozpočet super krátkofilm. Řezník je pán a to mu nikdo nevezme. ()

futislav

Čtyři hvězdy téměř výhradně za absurditu a realistické podání hospody plus romantický konec. Kvalit Párty hárd nebo Jehovovy pomsty to však nedosahuje. ()

Feacher

Já tomu asi nerozumím :). Nemám nic třeba proti Svatbě Jiřího Káry, ta je alespoň vtipná a ač je to jiný žánr, myslím, že se tyhle snímky dají srovnávat. Tady mohu jednou hvězdičkou ohodnotit možná tak nápad, nějakou jakž takž dějovou linku a kreativitu. Ale to je tak vše, nezasmál jsem se, "herecké" dno, úplně zbytečných 40 minut mého života. Doufám, že se alespoň aktéři u natáčení pobavili a že ti, kteří dávají vysoké hodnocení, jsou kulturně vyspělejší než já a pobavili se taktéž. Jen se divím, že např. kolega verbal, u kterého jsem snad nikdy 5* neviděl, najednou zrovna tady pětihvězdičkovou parádu uděluje. Asi jiný vesmír. 1* ()

ja003

Coby opilého pozorovatele mě to moc bavilo, srovnatelná kvalita s ZNK. Krátké, úderné, černé, vtipné...super ()

Kumbik

Mám rád tento brutální humor a už předchozí filmy od Řezníka mě velice bavily. Máma má raka má zajímavé pasáže u kterých jsem se totálně nasmál, ale také tam byla pasaž, která mi byla i docela nepříjemná (nakopnutí psa či uchylný gay v sauně...) Konec filmu se absolutně povedl a člověk na konci čumí jak péro z gauče. Nejvíce mě pobavila asi scéna s Hadessem. Na život není krásný to sice nemá a myslím si, že Řezník toto dílo už nedokáže porazit, jelikož tam vážně není hluché místo... Naopak mě tento počin bavil mnohem více než Jehovova pomsta. ()

RathuVSoak

V mnoha ohledech Martin Pohl povýšil. Herci a kamera už není tak plastická i humor má víc do sebe. Líbilo se mi zakomponování pár odkazů na jeho předešlou tvorbu a tvrdý zvrat, který bych nečekal. Objevila se tu kritika samotného závěru, který byl nechutný tragický až kvzteku, jak to celé vyvrcholilo. A tak to má i sakra být a od M. Pohla bych nic jiného ani nečekal. Snad jen mi přišlo, a je to škoda, jako by byl konec useknutý, jakoby odbytý. ()

DavidAAAA

Z Pohlových filmů je tohle nejspíš technicky nejlepší dílko, zvedla se úroveň herců, kamera, dokonce i nějaký příběh tady je. Moc mne pobavila inspirace Forrestem Gumpem. Vcelku se dá překousnout i občas zbytečná vulgarita. Jenže je pravda, že jelikož Pohlovi prostě pánbůh příliš talentu k filmařině nenadělil, tak ve chvíli, kdy se přehoupne děj do vážnější roviny a vulgarita skoro vymizí, začíná to být docela o ničem, kromě skutečně hodně dobrého nápadu s rozkopnutím krásnýho psíka a umlácením děcek v lesíku ( bohužel autor proti minule neskutečně vyměknul, a tyto věci se dějí mimo záběr ). Nevím, pokud by tvůrci zůstali u toho hospodskýho, ožraleckýho přístupu, asi by to bylo lepší, než snaha o něco víc. Konec to zabil, byl dost zbytečnej. I přes všechny výtky,prozatím to nejlepší z tvorby pana Pohla. DOPLNĚNÍ PO NĚKOLIKA REAKCÍCH: Tak mi zde někteří píšou, že jsem idiot, protože nechápu originalitu zbožňovaného pana Pohla. Řekněte mi proboha, co na tomhle filmu je originálního? Tak 20 % a to jsem přehnal. Zbytek je ubohý plagiát různorodé směsky filmů ( namátkou Forrest Gump, ...a bude hůř, případně dokola opakované vlastní náměty z předchozích filmů ). Dle mého názoru Pohl do omrzení opakuje neustále ty samé vlastní nápady a protože jich je málo, tak vykrádá tvorbu ostatních. Originalita tady žádná není ( možná konec, ale to je asi tak všechno ). ()

Tereza11

Tak větší sračku už asi nikdy neuvidím, nebo v to alespoň doufám, trapnost má zelenou....Jedinej cigoš za něco stál...a tomu věnuji hvězdu... ()

NikoKovac

Hrozná chujovina, ale ty hlášky jsou výtečný. Prostě recese a kravina, ale jak miluju tenhle humor a Martyho frky, tak nemůžu dát jinak než 5*. "Do poručíka Dana mi nedělej, to je válečnej veterán, vole." "To jsou žvásty, vole, před deseti rokama ho tady u Jiříkova sežvejknul traktor a od tý doby si hraje na nějakýho nacistickýho veterána." ()

Pavlis.xxx

Jako amatérský film top komedie, a jako jakákoliv jiná komedie taky top. Tenhle humor nesedne každému to je jasný,ale já se po dlouhé době řezal od začátku až do konce a hlavně jsem v tom viděl spoustu podobných situací ze života :D Samozřejmě to musí člověk brát s rezervou. Na druhou stranu daleko lepší podobné blbůstky než komedie nacpaná celebritama u které se člověk většinou nudí k smrti. ()