Vysloužilí lvi

Secondhand Lions

Tajomstvo bratov MacCannovcov

Drama / Komedie / Dobrodružný

USA, 2003, 105 min

Veľmi vrúcny, pomalo plynúci a dojemný film. Osment tentokrát prekvapivo zaostáva, no to sa dá prekusnúť. 75%(13.8.2007)

dvaja dedkovia si zoberu do vychovy cez leto chlapca...zo zaciatku nevychadzaju, ale postupom casu si prirastaju k srdcu a walter sa dozveda o podivnej minulosti svojich prastrykov plnej dobrodruzstiev. na tento snimok som sa tesil velmi dlho a zazil som mierne sklamanie hlavne co sa tyka scenara. inac vacsina komedialnych prvkov vychadza a aj tie morality nie su az take klise....excelenty duvall..60%(11.8.2007)

Film to byl docela milý, ale až na pár opravdu dobrých vtipných scén mi přišel nudný.. H. J. Osment, na kterého jsem se opravdu těšila, nepředvedl podle mě vůbec dobrý výkon a nakonec můj obdiv zůstává pouze na pánech Caineovi a Duvallovi, kteří byli vážně skvělí! A Duvallova hláška "A umřít máme na co? Na stáří?" (stejně jako sousta dalších) mě vážně pobavila! Co se týče příběhu jejich života, kdy bojovali se šejkem a zažívali spoustu dobrodružství, to mi přišlo hodně přehnané a bohužel trochu hloupé, i když někoho by asi i tohle mohlo bavit.. Celkově byl ale film celkem dobrý a závěr pro mě byl dost nečekaný.. :) Spíše takový lepší průměr..(30.12.2011)

Velice příjemná podívaná, v níž se tvůrci dokázali vyhnout přehnanému sentimentu a přesto diváka v některých místech dojmout až k slzám.(5.10.2006)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $42,070,939Tržby Celosvetovo $47,902,566 ║ Dosť zaujímavá vec, kde je veľmi dobré obsadenie a kde citeľne chýba zručnejší režisér, tak to ostalo niekde na pól ceste. /55%/(2.3.2010)