Vysloužilí lvi

Secondhand Lions

Tajomstvo bratov MacCannovcov

Drama / Komedie / Dobrodružný

USA, 2003, 105 min

Velice přijemný film se skvělým hereckým obsazením a jak napsal golfista, připomene i životní hodnoty. Michael Caine a Robert Duvall si sebrali celý film pro sebe.(5.9.2012)

Veľmi vrúcny, pomalo plynúci a dojemný film. Osment tentokrát prekvapivo zaostáva, no to sa dá prekusnúť. 75%(13.8.2007)

Není to filmově žádná bomba, ale mám ten snímek ráda. Minimálně scénáristicky je neotřelý, nabízí k současně všeobecně přijímané danosti alternativu, že stáří nemusí být bezmocné, trapné, ubohé a vyšeptané.(8.2.2011)

• DwayneJohnson

Přemýšlím, jak to popsat, vzhledem z úcty k oboum starším hercům, co možná nejjemněji. Vysloužilí lvi jsou pro mě jedno veliké, řekl bych až skoro obrovské zklamání. Nechápal jsem naprosto nic, hloupý scénař, děj, natož pak nějaký humor, vlastně abych byl přesný, asi jednou jsem se zasmál. Na dvě hvězdy to nakonec vytáhle aspoň konec, jinak zůstala jen hodně nepovedená pachuť, po zhruba 100 minutách sledování této " dobrodružné komedie".(29.6.2014)

Tak tohle mě pobavilo teda dost hodně.... největší podíl na tom má skvěle sehraná dvojka - Duwall a Caine.(12.7.2005)