Ve druhé epizodě se Todd díky loterii stává asistentem Dirka Gentlyho. Ken se stále nachází v mimořádně nepříjemné situaci a seznamujeme se s Toddovou sestrou Amandou (Hannah Marks) a její psychickou poruchou. Farah Black (Jade Eshete) zjišťuje, kdo stojí za jejím uvězněním. Situace se vyostřuje, když Todd a Dirk vnikají do domu, v němž je držena Lydia (Alison Thornton), a zmocní se psa, což vyústí v noční předávku na mostě, která se nečekaně zvrtne. (Necrotongue)

honajz

Po naprosto šíleném prvním dílu přišlo konečně nějaké to vysvětlování toho, co jsme viděli, a nejen, že to začíná dávat smysl, ale  se svým specifickým smyslem pro humor to přechází do tajuplna a sci-fi, což mě baví. Jen po to prvním dílu už to není takový nářez, i když některé hlášky jsou skvělé. ()

honajz2

Začínám z toho cítit 2.sérii Psychoville, až mám pocit, že se všichni přeživší nakonec sejdou v instituci podobné Andrews Nanotech :D Ale i tak mi ten druhý díl sedl o dost víc, všechno zde funguje mnohem líp a bavilo mě to od začátku až do konce. Tak uvidím, s čím tohle ještě vyleze, protože druhý díl mě navnadil skutečně hodně. Silné 4* ()

warrenur

Opat kvantum wtf-momentov, na ktorych slape cely serial a i par ochotnickych a divadelno-amaterskych vystupeni, ktore to tahaju dole. Zatial sa do stale da. Som zvedavy, o co vlastne ide. :) ()

Necrotongue

Druhá epizoda mě bavila ještě více než předchozí díl, děj se výborně rozběhl, jednotlivé dějové linie začínají tvořit zajímavou a zábavnou mozaiku a já se těším, jaká šílenost se objeví příště. ()