Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

-bad-mad-wolf- odpad!

Nejstupidnější stupidní komedie, jakou jsem doposud viděl. Příšerná stylizace, neskutečně debilní navozování situací, nevtipné parodické momenty, dokola omílaná stereotypní vulgarita, příšerní herci. Dialogy snad zimprovizovali na místě chovanci psychiatrické léčebny. Pokud někdo natáčel Brak mizerně úmyslně, měl ho opatřit alespoň nějakým kouzlem sledovatelnosti, jelikož je i přes nebetyčnou hromadu kreténismu až absurdně nudný. Utrpení. 0/10 ()

hot_spot

Pár citací na tarantinovky a jedna podařená hláška na deset minut ještě černohumornou pecku neudělají. Jasně, některé momenty v první polovině filmu mě opravdu bavily, ale idiotská poslední půlhodina s naprosto zbytečným Jiřím Kornem zadupaly veškerý potenciál do země. Dobrý český film takového ražení se opět nenašel a nejspíš ani dlouho nenajde. ()

DDT

Po přečtení všech možných recenzí jsem byl připraven opravdu na leccos, kromě jednoho - nudy. Dokonce se mi podařilo na chvíli i usnout..... Ono vlastně zaspat druhé zhruba dvě třetiny filmu možná vůbec neuškodí, v "ději" o nic nepřijdete a aspoň neuvidíte Kornova zabijáka, jednu z nejtrapnějších postav v českém filmu posledních let. ()

Eddard

Jednu za úpornou snahu, za dva tři slušné vtípky a za to, že jde o film české provenience. Zbytek je tak neumětelský, křečovitě pohodový, oplývající tak příšerným scénářem a tak nehoráznými herci, že je to opravdu k nevydržení. Směšné (ovšem v naprosto nesměšném smyslu slova). 10% ()

Anderton

Amatérske filmy podobného razenia by nemali v kinách čo pohľadávať. Ak sa pozrieme na českú distribúciu od uvedenia Braku dodnes, tak sa im stále v tomto smere darí. Tu išlo o jeden reklamný ťah: pornoherečka v kino filme a malo nám to stačiť. Mne to nestačilo k aspoň minimálnej spokojnosti ani v telke. ()

• Natáčeno v okolí Zlína, v Luhačovicích a bývalém lomu Drysice. (M.B)
  • Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)
  • Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)