Před dvaceti lety se Charlie Carbone seznámil s černošským klukem Louisem, který ho zachránil z vody, když se topil vinou mafiánského synka Frankieho. Charlie a Louis zůstali kamarády, i když jsou každý jiný. Dnes je Charlie majitelem kadeřnictví, sní o setkání s milou dívkou, místo toho však neustále tahá z malérů smolaře Louise. Když se nechá přemluvit, aby mu pomohl odvézt několik kradených televizí, zaviní při honičce s policií prozrazení Salova tajného skladu. Zuřící mafián jim dá šanci odčinit, co způsobili, a pošle je do Austrálie s obálkou, kterou mají předat jistému panu Smithovi. Cesta letadlem probíhá poměrně klidně, přestože Louis cestou zjistí, že obálka obsahuje padesát tisíc dolarů. V Sydney si dvojice najme džíp a cestou srazí klokana. Nehybné zvíře Louisovi připomene mafiána Jacka, a tak mu navleče svou bundu a nechá se s ním vyfotografovat. Jenže v tu chvíli klokan ožije a odskáče i s bundou. A samozřejmě také s obálkou s padesáti tisíci, která byla v kapse. Dvojice ho marně pronásleduje. V městečku narazí na ochránkyni zvířat Jessii, která jim poradí, že na něj musí s letadlem a uspávacími střelami. Jenže v tu chvíli už Smith telefonuje Salovi, ten je přesvědčen, že mladíci peníze ukradli. Vyšle za nimi Frankieho, doprovázeného jedním z jeho pistolníků. A tak se v buši rozpoutá nejpodivnější štvanice v dějinách Austrálie. (TV Nova)

JITY

Taká normálna americká komédia, ktorá sa dá pozrieť. Pri pozeraní som sa zabavila- bol tam humor a to je hlavné. Dvaja hrdinovia, ktorí boli od detstva spätí a stále sa do niečoho zamotali, dali tomu filmu nejakú iskru. Klokan na púšti tu atmosféru trošku spestril, ale skôr mi to už pripadalo také rozprávkové. ()

Vlnky

Je to docela dobra komedie,ktera dokaze pobavit.Jen si myslim ze ty sceny s klokanem jsou divne(prehnane).Ovsem kdo rad kouka na komedie tak ho to zarucene pobavi. ()

mafounkešu

Jooo, myslel jsem si ze se trochu pobavim. nj ten klokan vypada komicky, ale pak jsem dopsel k tomu ze se nudim. Dva magori v pousti, bez nádechu, náapadu. "On mi ukradl miknu" "hm" "mám v ni ty prachy" "hm" "sakra bezime za nim". Domyslete si sami. Aspon neco v tom bylo, rekl bych ze jsem se timhle hodnocenim prekonal.. ()

mpet

Film o dvou hloupých a neschopných mafiánech. Občas se zde člověk zasměje pár hláškám a vtipným situacím, ale bohužel je toho málo. Takovýchto podobných komedií nalezneme stovky, možná tisíce, a tady jsem opravdu nenašel nic co by Klokana Jacka zařadilo mezi ty, co si člověk bude pamatovat a pouštět pořád dokola. Ale pokud nemáte co dělat a nemáte nic lepšího ke zhlédnutí, tak s Klokanem Jackem můžete strávit poměrně příjemnou hodinku a půl u televize. ()

PORTER44

Opět komedie se zvířetem která je spíš pro mladší diváky jak příběhem tak vtipnými scénami.Herecké výkony docela dobrý,pár úsměvných scén by se našlo ale jednou mi to stačilo. ()

Duston_Movie

Už by som to nepozeral, ale tak videl som to v telke už dvakrát asi, ten druhý krát to bolo dosť nudné. Ale nie je to zas zlý film, taká klasická, trochu slabšia komédia. ()

Rathe

Takhle dlouho jsem se už hodně nezasmál, i když to bylo vlastně úplně trapný. Anthony Anderson je prostě výtečný a strašně mu to v té roli sedne. No a ten klokan ... prostě frajer. ()