Před dvaceti lety se Charlie Carbone seznámil s černošským klukem Louisem, který ho zachránil z vody, když se topil vinou mafiánského synka Frankieho. Charlie a Louis zůstali kamarády, i když jsou každý jiný. Dnes je Charlie majitelem kadeřnictví, sní o setkání s milou dívkou, místo toho však neustále tahá z malérů smolaře Louise. Když se nechá přemluvit, aby mu pomohl odvézt několik kradených televizí, zaviní při honičce s policií prozrazení Salova tajného skladu. Zuřící mafián jim dá šanci odčinit, co způsobili, a pošle je do Austrálie s obálkou, kterou mají předat jistému panu Smithovi. Cesta letadlem probíhá poměrně klidně, přestože Louis cestou zjistí, že obálka obsahuje padesát tisíc dolarů. V Sydney si dvojice najme džíp a cestou srazí klokana. Nehybné zvíře Louisovi připomene mafiána Jacka, a tak mu navleče svou bundu a nechá se s ním vyfotografovat. Jenže v tu chvíli klokan ožije a odskáče i s bundou. A samozřejmě také s obálkou s padesáti tisíci, která byla v kapse. Dvojice ho marně pronásleduje. V městečku narazí na ochránkyni zvířat Jessii, která jim poradí, že na něj musí s letadlem a uspávacími střelami. Jenže v tu chvíli už Smith telefonuje Salovi, ten je přesvědčen, že mladíci peníze ukradli. Vyšle za nimi Frankieho, doprovázeného jedním z jeho pistolníků. A tak se v buši rozpoutá nejpodivnější štvanice v dějinách Austrálie. (TV Nova)

peetriss

Ujetost, u které je plusem, že se mě nátlakově nesnaží přesvědčovat, že je tou nejvtipnější na světě, naopak snaží se působit uvolněně. Vtipné situace generuje však pouze sporadicky, ale díky aspoň za to, na více než dvě hvězdy to ale není. Pozitivem je atraktivní obsazení záporáků (Walken - Shannon - Csokas), jiným způsobem atraktivní Estella Warren, krásné australské exteriéry, ale také štěk Lary Cox, který ve mně vyvolal "puberťáckou" nostalgii k seriálu Škola zlomených srdcí. ()

hnkflknk

Ach jo. Takovou nudu při filmu jsem snad zažila jen dvakrát třikrát za svou dráhu filmového konzumenta.Tohle je přesně ten typ filmu, kterej neni ani tak dobrej, aby se tomu dalo smát a ani tak hroznej, aby se tomu dalo smát (viz. Python 2). Nevydržela jsem se na to koukat déle jak půl hodiny. A to jsem se hodně držela..... ()

RadimFišer

Úžasná práce. Neskutečně tvrdá prča, která mě dostala. Žvýkání žvejkačky klokanem Jackem, který je tak nad věcí, že tak vysoko není ani satelit. ()

vito_corle

Klokan Jack je akční komedie, u které jsem se dobře bavil. Trochu přitroublá legrace od začátku až do konce. Ve filmu je ukázaná Australská příroda a divočina. Nejvíce jsem se bavil, když ožil přejetý klokan alias Jackie Nožka.Ústřední dvojice-dva kamarádi z dětství prožijí dobrodružství v Austrálii. Honí klokana s bundou plnou peněz seznámí se s dobře rostlou sexi ochránkyní zvířat a doběhnou záporáky. Žádné velké umění, ale já sem se u vycpaného :) klokana pobavil. ()

Fawkes

Klokan Jack je z mého pohledu podřadná komedie, která si ode mně zasloužila tak "vysoké" hodnocení především díky krásnému australskému prostředí a ucházející stopáži. Samotný děj za moc nestojí a jedno shlédnutí bohatě stačí. Objektivně ale film vidim pod třemi hvězdami. (45%) ()

helloween93

Bohužel, většinu času se film nesl v duchu trapnosti. Některé scény si úplné zatracení nezaslouží, ale celkový dojem je bohužel podprůměrný. * ()

Zevon odpad!

Názorný příklad, jak lze zabít dobrý nápad. Podobným způsobem vyrábí Babica ty svoje tmavohnědé univerzální šlichty. ()

Colour

Dívať sa na počítačovú kenguru, ktorá ani z diaľky nevyzerá živo a hercov, ktorých som nikdy nevidela hrať v ničom normálnom (odmyslieť Transformers v prípade Andersona)? Už len z toho dýcha blbosť. Filmov, v ktorých sa snažia ľudí baviť prdením (koho už len zaujímajú prdiace ťavy?) som videla toľko, že z tohto mi bolo skôr zle než veselo. Fatamorgány nezasmiali, smola hlavných hrdinov tiež nie... To si radšej pozriem Blbý a blbší. ()

Nix

Dycky jsem tento film považoval za opravdu vtipný. Klokan je prostě dobrej, každopádně je to přesně ten tip filmu, kde musíte vypnout mozek a vůbec u toho neuvažovat protože pokud začnete, tak vás čeká velkej problém. A Walken mne tu dycky bavil. ()