Snowboarďáci (2004)

Tak z tohohle filmu jsem fakt hotovej,protoze pro me je to uplna pecka mezi filmy,ale je to jen muj nazor.Je to dost vtipny a nema to chybu.dal bych klidne vic kdybych mohl.

Kill Bill (2003)

Tak u tohohle filmu jsem byl opravdu mile prekvapen,protoze jsem nejdrive myslel ze to bude az moc prehnane a hloupe,ale zase jsem jako vzdy ujel.Libil se mi na tolik,ze jsem si musel sehnat soundtracky a to fakt casto nedelam.Herecka Uma Thurman predvedla opravdu bomba vykon.Hlavne se mi libili ty jeji vrazedne pohledy :-)Film je skvele ztvarnen a ma vyborny dej u ktereho se fakt nikdo nudit nemuze,protoze je tam sama bomba akce za akci.Rad bych tento film doporucil tem,kteri nemeli moznost ho videt.

Vítejte v džungli (2003)

Nekdy je to az prehnane ale je to takova komedie u ktere se misty pobavite.

Troja (2004)

Tento film me opravdu zaujal a byl jsem docela prekvapen.Nejdriv jsem se kouknul na delku filmu a uz jsem byl otraveny,ale zmilil jsem se.Libi se mi hlavne herecke vykony,dej a i nektere ty pisne.Ten kdo si mysli ze by Trojou ztracel cas,tak si myslim ze je na omylu.Film Troja vrele doporucuji.

Shrek 2 (2004)

Stejne pekne jako jednicka. :-)

Shrek (2001)

Tenhle film je opravdu mimořádný,má v sobě vse co dobry film ma mit.

Přežít kriminál (2000)

Velmi dobre zpacovany film z vezeni kde je vse zachyceno.Fakt nadherny film,co dodat.

Titanic (1997)

Titanic je opravdu jedinečný film,který má skvělé herecké obsazení a nádherný děj.Tento film je naprosto jedinečný a skvělý,musel bych ho pořád chválit.Kate Winslet je zde opravdu výborně obsazená a velmi se na to místo hodila,stejně jako Leonardo DiCaprio sehrál nádhernou roli při,které zazářil.Nemohl jsem jinak než dát *****

Zelená míle (1999)

Tento film byl další po dlouhé době,který mě dojal.Je to moc nádherný film,kde tentokrát zvítězí nespravedlnost a myslím,že tento konec dělá tenhle film tak originálním.